Şimdi Ara

ps3 hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bzdgblnt

quote:

Orijinalden alıntı: tinerajj

quote:

dediğim gibi ben pek oyun sevmem üstüne ASSASSIN'S CREED REVELATIONS tarzı oyunlar da pek ilgimi çekmiyor gran turismo 5 falan alayım da oynayayım diyorum benim cevap alamadığım soru şu oldu ps3 avustralyadan geldi acaba türkiyedeki oyunlarda bi sıkıntı yaşar mıyım?

Bak AVUSTURALYA TARAFİ OLDUGU İCİN SORUN CİKARABİLİR O DA SOYLE KESİN DEMİYORUM AMA

SİMDİ OYUNLRİN SOL KENARLARİNDA BİR KOD YAZAR BLES,BLUS,BLAS GİBİ

SEN SİMDİ TURKİYEDE OYUN ALCANYA PLAYSTATİON UN KENDİ UBDATELERİNDE SORUN COK NADİR CİKAR

AMAAA!!!! OYUNLARİNDA UBDATE LERİ GELCEK VE GELDİKLERİ ZAMAN UYUM SORUNU YAPABİLİR HİCBİRİ KESİN DEĞİL AMA MESELA BNİM PS3 JAPONYADAN GELDİ BNDE HİC UBDATE SORUNU OLMADİ KUZENİMİNKİ DE AYNİ YERDEN GELDİ FAKAT ONUN UBDATE LERİ KABUL ETMEDİ ANLADİNMİ KESİN SORUN VERİR DEMİYORUM AMA VEREBİLİR.

açıkçası ben oyunu takıp oynayayım hani güncellemeymiş falan çok da önemli değil başka şey istemiyorum :) zaten 3-5 güne sıkılıp bi köşeye koyarım diye düşünüyorum :)

Sen bilirsin onun disinda calisir ama uzun dure oyniyacaksan ben uyariym dedigim olaylar oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

quote:

quote:

Kusura bakmayın ama GT5 oyun falan değil.Simulasyon yani oyun falan değil zevksiz bir oyun,anlıyacağın önermem GT5'i git onun yerine F1 2011 yada DİRT3 falan al.GOW III mutlaka al derim,ayrıca sorun yaşayacağını zannetmem.Neden savaş oyunları yada aksiyon,futbol oyunları istemiyorsun?.PS3 onlarla güzel :/

pes2012 zaten alacağım hani diğerlerini boşa tavsiye etmeyin diye dedim onu bilgisayarda da devamlı oynuyorum :) savaş ve aksiyon oyunlarını oldum olası sevemedim yoksa bi arkadaşım çıldırmak üzere ASSASSIN'S CREED REVELATIONS alalım diye ama sevmiyorum :)

Hocam arkadaşına kulak ver ve AC:R yi al derim. Pişman olmazsın,ayrıca eski İstanbul için alınır atmosfer şahane.

benim almama gerek yok onu çocuk bi gün kendisi alıp gelecek ve çekil şunun başından diyebilir :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kusura bakmayın ama GT5 oyun falan değil.Simulasyon yani oyun falan değil zevksiz bir oyun,anlıyacağın önermem GT5'i git onun yerine F1 2011 yada DİRT3 falan al.GOW III mutlaka al derim,ayrıca sorun yaşayacağını zannetmem.Neden savaş oyunları yada aksiyon,futbol oyunları istemiyorsun?.PS3 onlarla güzel :/

pes2012 zaten alacağım hani diğerlerini boşa tavsiye etmeyin diye dedim onu bilgisayarda da devamlı oynuyorum :) savaş ve aksiyon oyunlarını oldum olası sevemedim yoksa bi arkadaşım çıldırmak üzere ASSASSIN'S CREED REVELATIONS alalım diye ama sevmiyorum :)

Hocam arkadaşına kulak ver ve AC:R yi al derim. Pişman olmazsın,ayrıca eski İstanbul için alınır atmosfer şahane.

benim almama gerek yok onu çocuk bi gün kendisi alıp gelecek ve çekil şunun başından diyebilir :)

Derse haklıdır o derece. Oyunun videolarına YouTube'dan bak ve arkadaşa "Kalk lan kalk" diyeceksin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Derse haklıdır o derece. Oyunun videolarına YouTube'dan bak ve arkadaşa "Kalk lan kalk" diyeceksin.

biraz bakayım belki oyun oynamak hoşuma gider alırım :)

• quote:

arkadaşlar meraba.. geçenlerde arkadaşım avustralyadan ps3 yolladı hediye olarak ama ben pek oyun oynamayı sevmem hani sırf hediye etti diye oyun alıp biraz takılayım diyorum. öncellikle bana tavsiye edebileceğiniz oyunlar nelerdir(futbol ve savaş oyunları dışında) ayrıca ürün yurtdışından geldiği için türkiyede satılan oyunların çalışmasında herhangi bi sıkıntı yaşar mıyım şimdiden teşekkürler

bu Gow3 tamamen trailer......

Bunları izle sırasıyla;

1....http://www.youtube.com/watch?v=-IpN9SGQmjA

2....http://www.youtube.com/watch?v=1vYxq0QBFPw[/link]

3....http://www.youtube.com/watch?v=Rs5rLbu3GDY

Nasıl oyun olduğuna sen karar ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 28 Aralık 2011; 15:18:15 >

• inatla bu oyunlar tavsiye ediliyorsa bi denemek lazım :D
  • Ya abi şöyle bi durum var gt5 similasyon oyunu harbiden vede çok zor ama shift 2 dirt 3 f1 2011 falan bunlar çok sarıyor gerçek etkisi yaşıyorsun benim tavsiyem araba oyunu olarak ya f1 2011 yada shift 2 diğeri oalrakda gow veya acr
  • SKYRİM i nasıl oynuyorsunuz ben yükledim güncelleme istedi güncellersem eski oyunları oynayamayacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sceep

SKYRİM i nasıl oynuyorsunuz ben yükledim güncelleme istedi güncellersem eski oyunları oynayamayacağım?

Niye eski oyunlari oyniyamicanki ps3 un cipli falanmi
  • quote:

quote:

SKYRİM i nasıl oynuyorsunuz ben yükledim güncelleme istedi güncellersem eski oyunları oynayamayacağım?

işin gerçeği acemeyim makinada pes 2012 var oynayabiliyorum geçen gün ps3 oyunu yükletmek için bir oyun dükkanına gittim adamın dediği yeni oyunları oynayabilmeniz için makinenizi güncellemeniz lazım ama o zamanda hdd ye oyun atıp oyun oynayamazsınız veya hdd nizde olan yüklü oyunları oynayamazsınız geçen gün ps3 e skyrim ve n4s run yükledim ikisindede versiyorunuz 3.55 güncelleme yapın 3.72 ye geçin diye bir yazı çıktı

yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

işin gerçeği acemeyim makinada pes 2012 var oynayabiliyorum geçen gün ps3 oyunu yükletmek için bir oyun dükkanına gittim adamın dediği yeni oyunları oynayabilmeniz için makinenizi güncellemeniz lazım ama o zamanda hdd ye oyun atıp oyun oynayamazsınız veya hdd nizde olan yüklü oyunları oynayamazsınız geçen gün ps3 e skyrim ve n4s run yükledim ikisindede versiyorunuz 3.55 güncelleme yapın 3.72 ye geçin diye bir yazı çıktı

yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Hocam makinaya zarar veriyosun, güncelle. Ayrıca forumda illegal konu bu kopya olayı.

• MWF 3 God of far ve Guitar hero serilerinin Tercih edebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.