Şimdi Ara

[b]ps3 film yardım[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslr bende 320 gb harddisk var onun içine film attim ps3 e us ile bağladim ama gormuyo yardımcı olurmusunuz nasi film izlicem usb ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbuugg -- 8 Nisan 2010; 13:49:26 >

• Bildiğim kadarıyla, diskin Fat32 olması gerekiyor.
  • evet fat32 olması lazım
  • Diskin FAT32, divxlerin altyazılı, mkv lerin AVCHD olması lazım. Bilgisayarda kolaylıkla yapabilirsin bunları, zaten altyazı gömmek ve mkvleri dönüştürmek için birçok başlık var, bakabilirsin.
  • benim hdd galba yani hdd yazio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbuugg -- 8 Nisan 2010; 15:04:21 >
  • quote:

arkadaslr bende 320 gb harddisk var onun içine film attim ps3 e us ile bağladim ama gormuyo yardımcı olurmusunuz nasi film izlicem usb ile

cihazı yeni güncellemenden olmasın
  • nasi yani anlamadim
  • fw den kaynaklanıyor olabilir,çünkü sony yeni fw ile other özelliğini kaldırdı,yani dışardan flash ,usb özelliği kalktı
  • yapma ya tuhh neyse saolasin hiç bi yolu yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: uuuuuuuuuuu

fw den kaynaklanıyor olabilir,çünkü sony yeni fw ile other özelliğini kaldırdı,yani dışardan flash ,usb özelliği kalktı

flash hala tanıyo şimdi denedim hatta fat32 formatında olması lazım bi de 120 gb altındaki görüyodu sanırım..
  • tamam saolasin gidip 6 gb fln alim bi tane bosa aldik bu 320 liği birde filmleri kaydedebiliomuyuz ps3 e
  • PS3 Media Server programını kurmayı dene pc' deki bütün dosyaları kaydedebilirsin..filmleri kaydedersin ama alt yazılı olanların çıkmayabilir, ben genelde hd klip atıyorum..
  • o programı cok duydum onu denice cok saol
  • onun için wireless gerek dimi?_
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbuugg

onun için wireless gerek dimi?_

bende wireless var ama ethernet kablosuyla oluyo mu bilmiyorum dene bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbuugg

onun için wireless gerek dimi?_

Değil,ethernet ilede oluyor hatta daha iyi oluyor.
  • yardımızın için tesekkur ederim
  • ne alakası var fw ile anlamadım, ps3'e son update'i yaptım, 1tb harddiskim film dolu ve ps3'e takılı, gayet sorunsuzca izliyorum.

Muhtemelen harddiskiniz fat32 değildir
    hdd'yi usb ile ps3'e bağladığınızda video menüsü, sonra usb device yazısının üzerine gelip üçgene basıcaksınız ve display all diyeceksiniz..
  • bende usb device yazısı cıkmıo içine attım filmleri usb yi gormuyo
  • quote:

ne alakası var fw ile anlamadım, ps3'e son update'i yaptım, 1tb harddiskim film dolu ve ps3'e takılı, gayet sorunsuzca izliyorum.

Muhtemelen harddiskiniz fat32 değildir
    hdd'yi usb ile ps3'e bağladığınızda video menüsü, sonra usb device yazısının üzerine gelip üçgene basıcaksınız ve display all diyeceksiniz..

Arkadaş sen psnden online hiç takılıyormusun hiç ,çünkü son fw ile alakalı bir şey
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.