Şimdi Ara

PS3 Downgrade Versiyon Düşürme ve 3.55 CFW - 4.55 CFW İşlemleriniz Garantili Yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
4
Favori
16.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Playstation 3, PS3 4.55, 4.50, 4.46, 4.41, 4.40, 4.31, 4.30, 4.25, 4.21, 4.20, 4.11, 4.10, 4.0, 3.73, 3.72, 3.70, 3.66, 3.65, 3.61, 3.60, 3.56 GARANTİLİ LEHİMSİZ DOWNGRADE VERSİYON DÜŞÜRME işlemi başlamıştır.

İşlem yaklaşık 1 - 1,5 saatte garantili ve lehimsiz e3 flasher ile İÇİ AÇILARAK yanınızda yapılmaktadır. İstanbul dışı gelen ürünler; elimize ulaştığı günden sonraki 1 iş gününde % 25 indirimli kargo ile adresinize gönderilmektedir.

KAMPANYA BAŞLADI!....

Downgrade Versiyon Düşürme + CFW + 1 Adet Seçtiğiniz Oyun : 69TL

Bu işlem SLİM (İNCE) kasa playstation 3'lerin DATE CODE (PS3'ünüzün Altında Yazmaktadır.)

Aşağıdaki listede olanlar hariç tüm SLİM (İNCE) kasalara uygulanabilir.

ÇOK YAKINDA MODEL, DATE CODE ve VERSİYON FARK ETMEKSİZİN HEPSİ YAPILABİLECEKTİR.

PS3 MODEL NO : CECH - 400X olanlar. (Takip Edin Çok Yakında Başlayacak)

PS3 MODEL NO : CECH - 300X olanlar. (Takip Edin Çok Yakında Başlayacak)

PS3 MODEL NO : CECH - 200X olanlar. (Takip Edin Çok Yakında Başlayacak)

Date Code: 1A (Fabrika Çıkışı 3.55 ve 3.56 olanlar Artık Yapılabiliyor.)

Date Code: 1B (Fabrika Çıkışı 3.55 ve 3.56 olanlar Artık Yapılabiliyor.)

Date Code: 1C (Takip Edin Çok Yakında Başlayacak)

Date Code: 1D (Takip Edin Çok Yakında Başlayacak)

Date Code: 2A (Takip Edin Çok Yakında Başlayacak)

Date Code: 2B (Takip Edin Çok Yakında Başlayacak)

FAT (ESKİ KALIN) kasa Playstation 3'lerin ise listesi aşağıdaki gibidir.

Versiyon Düşürülebilen FAT (ESKİ KALIN KASA) MODELLER

CECHH
    CECHI
    CECHJ
    CECHK
    CECHL

Versiyon Düşürülemeyen FAT (ESKİ KALIN KASA) MODELLER

CECHA
    CECHB
    CECHC
    CECHD
    CECHE
    CECHF
    CECHG

Daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

START BİLİŞİM
    Adres : Yıldırım Mahallesi Çam Sokak No:24 / A
    Bayrampaşa / İSTANBUL
    Cep Tel : 0530 461 00 20
    WhatsApp: 0530 461 00 20

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi START BİLİŞİM -- 2 Şubat 2018; 14:24:34 >

• Cobra ode mart ayının ortalarında çıkacakmış.Fiyat belli mi? Bazı sitelerde çok uçuk fiyatlar var 300 TL gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust88

Cobra ode mart ayının ortalarında çıkacakmış.Fiyat belli mi? Bazı sitelerde çok uçuk fiyatlar var 300 TL gibi.

Evet Cobra Team' den gelen maillere göre Mart ayı ortasında çıkacağı söyleniyor. 300 TL fiyat konusunda açıkçası yanlış bir şey demek istemiyorum. Bu ticaret ama ürünün ne olduğu ya da olacağı belli değil. Ne bir resim ne bir video ne bir kurulum dökümü mevcut. O yüzden biz fiyat vermiyoruz. Ürünlerin elimize geçip testleri yapıldıktan sonra satışa sunucağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: START BİLİŞİM

quote:

Cobra ode mart ayının ortalarında çıkacakmış.Fiyat belli mi? Bazı sitelerde çok uçuk fiyatlar var 300 TL gibi.

Evet Cobra Team' den gelen maillere göre Mart ayı ortasında çıkacağı söyleniyor. 300 TL fiyat konusunda açıkçası yanlış bir şey demek istemiyorum. Bu ticaret ama ürünün ne olduğu ya da olacağı belli değil. Ne bir resim ne bir video ne bir kurulum dökümü mevcut. O yüzden biz fiyat vermiyoruz. Ürünlerin elimize geçip testleri yapıldıktan sonra satışa sunucağız.

O ZAMAN BİRAZ DAHA SABREDELİM. FORUMDAKİ FIRSATÇILARDAN 750 TL PS3 ALACAĞIMA COBRA ODE + PS3 SUPER SLİM ALIRIM

• quote:

quote:

quote:

O ZAMAN BİRAZ DAHA SABREDELİM. FORUMDAKİ FIRSATÇILARDAN 750 TL PS3 ALACAĞIMA COBRA ODE + PS3 SUPER SLİM ALIRIM

Ürünü satışa sunduğumuzda yardımcı olmak isteriz.

• PS3 Super Slim hala kırılamıyor sanırım :( Satacağım bu gidişle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glamours -- 23 Mayıs 2013; 23:00:51 >
  • ÇOK YAKINDA MODEL, DATE CODE ve VERSİYON FARK ETMEKSİZİN HEPSİ YAPILABİLECEKTİR.

bu işlem nasıl olucak merak ediyorum

@START BİLİŞİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

ÇOK YAKINDA MODEL, DATE CODE ve VERSİYON FARK ETMEKSİZİN HEPSİ YAPILABİLECEKTİR.

@START BİLİŞİM

Şu anda model, date code ve 4.55 versiyon hariç tüm konsollar yapılabilmektedir.
  • quote:

quote:

@START BİLİŞİM

Şu anda model, date code ve 4.55 versiyon hariç tüm konsollar yapılabilmektedir.

anlamadım mesela data code u downgrade için uygun olmayan modellerede başladımı yani yapılabiliyormu artık onlarada downgrade işlemi.. ps3 süper slimleride kapsıyormu bu..

• quote:

quote:

quote:

@START BİLİŞİM

anlamadım mesela data code u downgrade için uygun olmayan modellerede başladımı yani yapılabiliyormu artık onlarada downgrade işlemi.. ps3 süper slimleride kapsıyormu bu..

Evet içlerine chip takılıp sadece HARİCİ DİSKTEN oyun oynayabilirsiniz. (Süper Slimler Dahil)

• Makina bakımı ile ilgili Pm attım arkadaşım bakarmısın bir zahmet..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Makina bakımı ile ilgili Pm attım arkadaşım bakarmısın bir zahmet..

Bilgi verilmiştir.
  • kırma işleri çok ağır gıdıyor ps da en ıyısı xbox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur106 -- 13 Haziran 2014; 9:18:15 >
  • Hocam CECH - 3004B Date code: 1B'de kıralabiliyor mu şuan?..
  • Hocam süperslimler kırılabiliyo mu suan versiyon 4.55

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue50721 -- 8 Temmuz 2014; 22:02:03 >
  • Merhaba elimde cechg versiyon 3.57 fat kasa var.acaba bu cihaz kirilabilirmi.saygilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomen1701

Merhaba elimde cechg versiyon 3.57 fat kasa var.acaba bu cihaz kirilabilirmi.saygilar.

Maalesef bu modellere versiyon düşürme işlemi yapılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue50721

Hocam süperslimler kırılabiliyo mu suan versiyon 4.55

Merhaba,
    4.55 ve 4.60 versiyonları kırılamıyor.
  • Merhaba Elimde CECH3004B-DATA CODE 2B Cihaz Var Bu Kırılır mı Kırılırsa Fiyat Ne kadar.Saygılar.
  • pm atıldı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.