Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ps3 80gb Pal + 2 DualShock3 + Singstar Set + 14 oyun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Tokat
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> Konsollar >> Xbox >> Playstation >> Ps3 80gb Pal + 2 DualShock3 + Singstar Set + 14 oyun.
Giriş
    746 Mesaj
    Katılım Zamanı
    17 Kasım 2005

Durum
    Forumda değil

1
    1 Ps3 80gb Pal + 2 DualShock3 + Singstar Set + 14 oyun.
    Arkadaşlar selamlar,

Cihazın ilk sahibiyim.Orijinal kutusu vb.herşeyi ile teknik ve kozmetik anlamda 4/4'lük durumdadır.

2 adet orijinal dualshock3 ve 2 kişilik Singstar Mikrofon seti ile birlikte veriyorum.

14 adet orijinal oyun da beraberinde...

Gta4 - Last Of Us - The Oblivion - Little Big Planet - Hitman Absolution - Pes 2014 - Resident Evil 6 - The Sypro of Dragon - Red Dead Redemption - Fifa 2013 - Overlord Raising Hell- Singstar - Dark Souls - Heavy Rain )

Teşekkürler.Hepsi 800 tl.Kargo ücreti ödemeyeceksiniz,ücretsiz yollayacağım.
    Fiyat : 800 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Tokat,Merkez Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Referans yazamıyorum;çünkü sığmıyor!Forumda 14 küsür yılda Türkiye'nin dört bir yanında yüzlerce alışverişim oldu,pekçoğu gibi ota b..a referans hesabı kitabı tutmam,dürüst birisiyim,eskiler bilir o kadar...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
google reklamları
Masal
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.