Şimdi Ara

PS3 320 GB FULL sistem 3.55 CFW!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kayseri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihaz 3-4 ay önce alındı, fazla vaktim olmadığı için satıyorum.

320 GB Slim CFW 3.55 (Kopya oyunları sorunsuz oynatır.)

3 orjinal oyun. (God of War 3 - Killzone 2 - HAZE)

4 orjinal Blueray film. (Wanted, Harry Potter , Braveheart , Troy)

2 Adet Move Motion Controller, 1 adet Playstation Eye kamera.

3 Adet Orjinal sony kol. çok az kullanılmış, sixaxis Dualshock 3.

1 adet Move Navigation Controller.

Kutusu mevcuttur. Fiyat : 1150tl
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strafor -- 8 Eylül 2011; 14:31:12 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam bedavaya satıyosun ya. 2500 TL yap kapılır hemen bu fıyat.
  • usta o fiyata 3 adet ps3 alınır
  • el insaf...
    fiyat yazmadan önce forumda diğer satıcıların ilanınada mı? bakmıyorsunuz.
  • Lütfen biri bana bu fiyatın gerçek olmadığını söylesin.
  • 3 adet ps3 alan arkadaş yanında bir sürü aksesuar var beleş verecek değiliz onları. İlanlara bakmıyormusunuz diyen arkadaş, cfw versiyonlu 320 gb cihazlar aksesuarları düşersen benim istediğim fiyat zaten . Asıl sen bakmıyorsun demekki fiyatlara. PM'ler cevaplandı, aksesuarlarla beraber satılıktır. Parça parça satış yoktur.

• Hocam hepsini sıfır alsan aksesuar oyun dahıl spotcudan falanda deıl araldan yıne bu fıyatın yanına yaklasılmaz daha cok beklersın.
  • ______________________________

• herseyın en pahalısını gosterırsın 5000 tl de eder. 320 gb sony garantılı ps3 , forumda khalkedonda 728tl .sıfır move starter pack 140 tl. oyunlar 70 tl. extra kollar 200 lıra. tas catlasa 1000 yapıyo. bu da herseyın sıfırı oyun harıc. cfw dıosun cfw lı makına alan adam oyunları naapsın. senın makınen 2. el 1350tl sıfırı tas catlasa 1000 tl.
    Ayrıca full sıstem deıl headset yok gitar hero bundle yok dj hero yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can_gsl_142 -- 1 Eylül 2011; 17:18:11 >
  • söylediklerinin toplamı 1150 TL etti. Bir Move daha ekleyeceksin yazmamışsın 100 TL + birde Navigation controller ekleyeceksin 70 TL'de o eder 1320TL. Daha toplama yapmaktan acizsin burda ilan baltalama sevdasındasın. Bak bayram bayram mutlu ettim seni yine..

• Tamam bunlar kac yapıomus 1320 sıfır bunlar degılmı. senınkı ne 2. el problem burda. 2. elini hesaplıyalım. 320gb ps3 600 lıra en fazla, 2 adet extra orj ds3 kol 100 lıra, move setının aynısı 170 lıra. Kac yapar 870 lıra bunları tek tek alırsan bu kadar eder. full set daha ucuza alınır. Neyse tamam dahada mesaj atmıcam.
  • Komik durum yahu yorum yazmakta gereksiz pahalıysa satılmaz:)Satılmıyacakta galiba bu forumdakilerin hepsi cok uyanık valla satamazsın :DBende öyleyim bak...:D
  • cihaz satılmıştır. İlginiz için teşekkürler.

• cihaz satılmıştır. İlginiz için teşekkürler.

• bende 80gb pal 3.55 versiyon ps3 vardı 3-4 ay önce ps move seti le birlikte ( 2 motion controller 1 eyecam kamera sports champions ve fight lights out) 700 liraya satıcı bulmuş ama satmamıştım .. 320gb slim 3.55 daha önce görmemiştim..Demekki sen yapmışsın üstelik yanında verdiklerin öyle yenilir yutulur cinsten değil..Bu fiyata pahalı diyen ucuz ps3 almak isteyenlerdir.. Okadar :))

Zaten cihaz hemen satılmış..Belliydi ilk ilan açıldığı anda görseydim ilk diyeceğim şey " kısa zamanda satılır " Olurdu .. ve öylede olmuş

;)
  • Eywallah. Forumda ölücü ya da son kullanıcı olmayıp bu işten alıp satarak para kazanan çok tip var. Onlar baya baya kelepircilik yapma derdinde yani.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.