Şimdi Ara

PS2'YE HARD DİSK OLUNCA NOLUOOO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BYLER BN BELKİ HARD DİSK ALCAM AMA NEYE YARIOKİ MEMORY CARDIN 80 GB LİİMİ

• online bağlantın yoksa bi işe yaramaz

yararda yok netten indir yok oraya at oyunu ordan açmak için uğraş fln boş işler bnce

zaten etrafımda kimsede ne gördüm ne duydum demekki okadar bi numara yok bu işte...
  • Nasıl bir numara yok bu işte bal gibi var.

PS2'de oyunları HDD'den oynarsan oyunlardaki yükleme sürelerinin yok denecek kadar azaldığını görürsün bu bile bir artı bence PS2'de HDD olayı için. Ayrıca ben kendim HDD'li sistemi kurmuştum PS2'ye ve 120 GB'lık HDD'ye rahat 45 tane oyun atıyordum ve yükleme süresi derdi olmadan oyunlarımı oynuyordum. PS2'im 50004 model eski kasa olan modeldendi tabi PS2'ye HDD bağlayabilmek içinde Sony Network Adaptor almak şarttı...
  • vallahi ben sordum burada(aydın) adamlar 300 lira dedi oha yani ben ps2 yi zaten 275 e almışım kazıkçı aydın

aslıdna süper bir şey işe yarar izmirde falan ne kadar acaba bilen var mı

harddisk müthiş olay

iyi akşamlar
  • O adamlar uçmuş valla ne diyim HDD sistemi o kadar pahalı değil yapanlarda uçuyor fiyatlarda öyle entrasan bir durum var.
  • @Cyrax

hocam 45 tane oyun atıyodum demişsin, benim bağlantım 256 ben bi oyun indirmeye kalksam 1 hafta sürer

nerden bulcamda okadar oyunu atacamki ben?
  • Benim net senelerdir 256K ama netten nerden baksan rahat 80-90 tane PS2 oyunu çekmişimdir. Olay hız olayı değil aksine oyunu indireceğin yeri bileceksin.
  • cyrax söylede bilelim
  • Emule ve Torrent kullanıyordum PS2 oyunlarını indirmek için PC hiç kapanmazdı benim gerçi yine kapanmıyor ya...
  • Bende 80GB Hafıza Kartından açılan PS2 var. cd'li PS2lerde yüklemeler uzun sürebiliyor. hatta arkadaşta oyun arası yüklemenin 5 dakika sürdüğü oluyor (2 yılda gözü gitmeye başladı yani.) bende makine ısınınca bazen yüklemeler 8 saniyeyi buluyor ozaman biraz sinirleniyom (tabi bizim arkadaş ta sinir oluyor )

DVDyi okumadı, yok oyunun orasında CD donuyo çizilmiş, cd tak çıkar diye hiçbir derdin yok...
    Tavsiye ederim.
  • lazrail senin dediğin olayın fiyatı nedir?
  • ben gitti gidiyordan 305YTLye aldım. bana kargoyla birlikte toplam maliyeti 320,00YTL

5004 Kasa
    80GB samsung HDD
    2 adet kol (orjinal değil)
    1 adet 8Mb Hafızakartı
    Televizyon bağlantı kabloları
    Makinenin Gözü yok ve Hafıza kartı ile HDD'yi görüyor.

Ben Trabzon'dayım, burda Kalın kasa PS2'ye HDD'yi 250YTLye takıyorlar. İnce Kasa sıfır PS2 peşin 295YTL.
    Bunları göz önünde bulundurduğumuzda oldukça karlı bir alışveriş yaptım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.