Şimdi Ara

PS2 Mİ Wİİ İLE TAKAS İSTEDİLER.. NE YAPMALIYIM??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS2 Mİ Wİİ İLE TAKAS İSTEDİLER.. NE YAPMALIYIM?? SİZCE EDİMMİ? YOKSA ETMİYİMMİ? NERDEYSE KAFA KAFAYA ALETLER ..

• sağlamsa tabii ki et ps2 yle wii karşılaştırılamaz bile
  • Ama wii hakkında daha hiç bilgim yok.. Oysa ps2mi satıp kendime bi psp alabilirim..
  • Hiç düşünmeden takas et. Grafikleri PS2'den biraz daha iyidir ama oyun zevki tartışılmaz...
  • PSP ilemi takas edim yoksa wii mi?
  • Wii...
  • bence takas yap wii al derim :D
  • 3 unefe sahibim wii grafik acisindan daha iyidir psp onermem grafikleri kotu birde psvita cikacakken psp almak sacmalik olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa1849

3 unefe sahibim wii grafik acisindan daha iyidir psp onermem grafikleri kotu birde psvita cikacakken psp almak sacmalik olur

Ama adam ilânında resim felan hiç biyeş koymamış
  • ozaman güvenme bence resim iste koyarlar
  • psp sahibiyim ben öneririm ama resim felen koymamışsa boşver gitsin
  • wii bölümünde sorarsan herkes wii der git googla psp vs wii psp mi alam wii mi gibi yazılar yaz bisürü tartışma var bende 2 si arasında kalmıştım psp aldım gayet memnunum grafikleri daha iyi demişsiniz ama adamın ps2 si var ps2 nin grafiklari yaninda çok kötü kalır ve wii de doru düzgün oyun yok bi mario bide star wars force unleashed bunlar dışında düzgn oyun yok haa ps2 den sora wii denersen daha eski bisi almıs hissine kapılırsın psp al
    haa wii nin grafiği daha iyi diyenler psp denememiş bence benim arkadaşta wii de var 2 sinide denedim ve grafik olarak ta psp daha iyi ayrıca nintendo oyunlarınıda psp den emulatorle oynayabilirsin gba emulatoru çok kaliteli ve hızlı
  • (taşınabilir konsol X eski nesil konsol X yeni nesil konsol) karşılaştırması yapılır mı hiç?!

salonunun genişse, kalabalık genç yaşlı eş dost akrabayla oynamayı seviyorsanız WII,
    sürekli seyahat halindeyseniz PSP alırsınız.

ihtiyacınız ne ise onu alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: superdejo

wii bölümünde sorarsan herkes wii der git googla psp vs wii psp mi alam wii mi gibi yazılar yaz bisürü tartışma var bende 2 si arasında kalmıştım psp aldım gayet memnunum grafikleri daha iyi demişsiniz ama adamın ps2 si var ps2 nin grafiklari yaninda çok kötü kalır ve wii de doru düzgün oyun yok bi mario bide star wars force unleashed bunlar dışında düzgn oyun yok haa ps2 den sora wii denersen daha eski bisi almıs hissine kapılırsın psp al
    haa wii nin grafiği daha iyi diyenler psp denememiş bence benim arkadaşta wii de var 2 sinide denedim ve grafik olarak ta psp daha iyi ayrıca nintendo oyunlarınıda psp den emulatorle oynayabilirsin gba emulatoru çok kaliteli ve hızlı

yoo.. neredeyse ps3 ve xbox için çıkan bütün oyunlar var tabi tamamı değil.. pes- nba - fifa-guitar hero- call of duty serisi- ve daha binlerce oyun var.. bence psp alma zaten psp vita çıkacak wii al derim ..

• kardeş saldırı olarak algılamada ben oyun yok demedim düzgün oyun yok dedim ps3'teki yada xbox360'taki oyunların çoğu var doğru ama iyi çevrimler değil psp deki çevrimler psp ye uygun olarak yapılmış (iron man ve bikaç oyun dışında)
  • Haha wii de adam gibi oyun yokta psp demi var güldürmiyin beni psp den sonra wii almis bir insanim wii kesinlikli psp den iyidir psp ye oyun uretmiyolar artik
  • wii ye ürettikleri oyunmu dicem demiyim görüşlere saygılı olmak lazım ama bence psp
  • quote:

wii ye ürettikleri oyunmu dicem demiyim görüşlere saygılı olmak lazım ama bence psp

sen de, içinde kalmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

wii ye ürettikleri oyunmu dicem demiyim görüşlere saygılı olmak lazım ama bence psp

sen de, içinde kalmasın :)

insan her istediğini söylememeli ban yemek istemeyiz demi

• psp nin devri bitti artık oyun bile yok psp ye .. en dandikleri falan var.. zaten psp vita çıkınca fiyatı ps3 ten en fazla 100 lira falan düşük olur ben de onu alcağıma ps3 alırım daha iyi .. :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.