Şimdi Ara

PS2 için logitech kablosuz tavsiye edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçenlerde sinanpaşa'dan orijinal diye 2 tane Sony ps2 dualshock controller aldım kutusunda , 2x25= 50 ytl verdim, fos çıktı, tuşlar doğru düzgün çalışmıyor, sonra burada okudum çakma olduklarını..

şimdi logitech kablosuz almak istiyorum, sadece futbol oynuyorum, pes 6

tavsiye edermisiniz?

http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=509&IID=65921#

hipernex güvenilirmidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekim.baykara -- 8 Aralık 2006; 10:57:50 >

• ben tavsiye etmiyorum. kablosuz diye ağır olcağını düşünmüş logitech ve akıllıca boyutları küçültmüş. yani "kablosuz logitech" "dual shock 2" den daha küçük. şahsen ben rahat edemedim. hem pille falan uğraşcaksın. deymez yani. artı maalesef logitech kolların "d-pad" kısmı sorun çıkarıyor zamanla. bende şu an "logitech dual action 2" var. pes oynarken sadece analogları kullanmak zorundayım. bu kol sayesinde analogla oynamayı öğrendim. öteki türlü sapıtıyo oyuncu yana giderken çapraz gidiyo ve buna benzer olaylar işte. sana tavsiyem orjinal "dual shock 2" alman. 49 ytl gibi fayatı var ama hakediyo o parayı. orjinal gibisi yok hocam.
    arkadaşlarımla oynabileyim diye "kontorland" marka bitane daha aldım. pc de de çalışabiliyo. şu ana kadar sorun çıkarmadı. tip olarak dualshock 2 nin aynısı. ama daha hafif(daha adi). onu da 19 ytl ye aldım. denemk için onlardan da alabilirsin. fiyatı çok değil nede olsa. titreşimde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi configsYs -- 9 Aralık 2006; 1:55:10 >

• eyvallah, benim anlamadığım elimdeki sony orijinal kutuda, mümkün değil ayırt edemezsin ama r2 l2 çalışmıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.