Şimdi Ara

PS2 En Ucuz Fiyatı Bilenler Bakabilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben PS2 Almak İstiyorum.Ama Fiyatları Hakkında Hiç bir Bilgim Yok.Şimdi Alırsam Kazıklanırım Düşüncesiyle Sizlere Sormaya Karar Verdim.
    Sizce Ucuz Fiyatlı ve Herşeyi İçinde Olan Bir PS2 Fiyatı Önerirmisiniz ? Bu Arada Samsunda Oturuyorum

• Cevabı Olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exxelum -- 6 Ağustos 2009; 9:33:05 >
  • forumun ikinci el bölümünden 150 - 200 arası bir fiyata alınabilir eğer ikinci ele yabancı isen bursa içi arıyorum diye yaz git elden al
  • ben 2hafta önce bitane ps2 slim modelini 160a aldım bence sende bitane ikinci el çünkü bu saatten sonra ps2 sıfır alımaz
  • sıfır alacağına hiç alma daha iyi. sıfır ps2 lerin fiyatları 250-300 civarı. 2. el alırsan 3-5 ay sonra ya lensi gümler yada çipi bozulur. bide onu değiştirmek zorunda kalırsın bide ona dünyanın parasını harcarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 6 Ağustos 2009; 18:55:45 >
  • 2.el bölümünden 90004 model slim almanı tavsiye ederim
  • 150 Tl'ye satanlar var (2.el) en iyi fiyat da bu bence daha ucuza da satan çıkarsa havada kap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 7 Ağustos 2009; 0:27:08 >
  • çok temiz PSP 1004e (gerçekten tertemiz ama) PS2 takas yapılabilir mi? mantıklı mı?
  • eğer 2. elde karar kıldıysan slim ps2 lere 150 kalın kasa ps2 lere (hdd yoksa) 100 tl den fazla verme. ps2 slimin sıfırı 250 tl ona göre hesap yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 8 Ağustos 2009; 8:09:38 >
  • bence kalın kasa kesinlikle alma gözübi bozuldumu 100liraya yapıyorlar al 1tane ince kasa mis gibi kullan gözü bozulursa bozulsun yeni göz 20lira zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraykasap22

eğer 2. elde karar kıldıysan slim ps2 lere 150 kalın kasa ps2 lere (hdd yoksa) 100 tl den fazla verme. ps2 slimin sıfırı 250 tl ona göre hesap yap

sıfır 250 ytl diyosun da. ben anlamıyorum. gittigidiyora felan bakıorum bu atik elektronikte yada khelkedon da var. mars 816 chip kullanılmıs.

aynı çipli ps2 ler baska dükkanlarda 280 felan nası oluo da bu kadar ucuz oluo:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: emoman

quote:

Orijinalden alıntı: koraykasap22

eğer 2. elde karar kıldıysan slim ps2 lere 150 kalın kasa ps2 lere (hdd yoksa) 100 tl den fazla verme. ps2 slimin sıfırı 250 tl ona göre hesap yap

sıfır 250 ytl diyosun da. ben anlamıyorum. gittigidiyora felan bakıorum bu atik elektronikte yada khelkedon da var. mars 816 chip kullanılmıs.

aynı çipli ps2 ler baska dükkanlarda 280 felan nası oluo da bu kadar ucuz oluo:D

ps2 nin fiyatı her yerde aynı olacak diye bir kuralmı var? biri ucuz satıyordur diğeri pahalı satıyordur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.