Şimdi Ara

--PS2 CRT/LCD MONİTÖRLERE NASIL BAĞLANIR, EN İYİ GÖRÜNTÜ NASIL ALINIR-- (Resimli anlatım) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
11
Favori
120.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cevap verdiğin için teşekkür ederim.Tavsiye edebileceğin başka marka model varsa sevinirim ben pek birşey bulamadım.
  • adamkerpeten A kullanıcısına yanıt
    Şu an bu tip cihazların hiçbir popülerliği kalmadığı için komponent bağlantı içeren düzgün bir model bulmak çok güç . Yani komponent bağlantısı olan TV almak inanın daha kolay şu an .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yardınıza ihtiyacım var. 

Monitörüm Samsung LC24F396FHMXUF 1920x1080

Elimde PS2'nin hdmi dönüştürücüsü var. 

Dijital HDMI to Analog VGA ve SES Aktif Dönüştürücüsü de var.

Ancak hiç bir şekilde görüntü alamıyorum. Sanırım 1920x1080 çözünürlükteki monitörümün sinyali uygun değil öneriniz var mı?

• Vertuu V kullanıcısına yanıt

Merhabalar, sorun muhtemelen arada ki dönüştürücü kaynaklı . Bu gibi fason üretim dönüştürücüleri almadan evvel epey bir kullanıcı yorumu vs okuyup herşeyden emin olduğunuz zaman alım yapmak en doğrusu aslında. Monitörünüzün çözünürlüğünden ziyade dönüştürücü ve monitör arasında iletişim için gerekli protokollerin uyuşmazlığı böyle durumlara neden olabiliyor . Bende konuyu ilk açtığım zamanlardan önce Samsung 226bw monitörüm ve PS2 bağlantısı için az uğraş vermemiştim ve sonuç olarak en verimli çözümü bir TV box almakta bulmuştum. Tabi komponent terminali olan bir box olması , PS2 den alınabilecek en düzgün görüntüyü sağlamak için önemliydi. Bende avermadia TV box 9dvı modelini satın alıp senelerce kullanmıştım . Şimdi ki TV min arkasında çok şükür ki komponent terminali bulunuyor ve canım istediği vakit PS2 yi bağlayıp geçmişte çıkan müthiş PS2 oyunlarını hala dneeyim edebiliyorum .

İsterseniz kablonun resmini ve modelini buraya ekleyin . Ben dahil başka bilgi sahibi arkadaşlar destek olacaktır elbet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.