Şimdi Ara

PS1'de film izleniyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar .Ben forumda yeni bir üyeyim .Belki saçma olabilir soracağım soru .Neyse fazla uzatmadan soruya geçeğim :

Arkadaşlar .Benim bir PlayStation 1'im var .Ve bu konsol korsan/orjinal bir film açarmı .Geçen gün korsan cd olan Garfield filmini takmıştım ''Please İnsert PlayStation disc'' diye bir yazı geldi .Elimde orjinal CD film var ama onu denemedim .Bu konsol filmleri açar mı ? Veya çiple alakalı bir durum mu ? Yardımcı olmanızı istiyorum .Teşekkürler !

• Evet Vcd cd leri açıyor diye biliyorum bende
  • Izlenmiyor galiba az once denedim acmadi sorun bendede olabilir tabi emin degilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben seneler evvel kullanmıştım kutunun arkasına yada önüne bir aparat takıyorduk ve bu sayede vcd filmler oynuyordu ama ondada orjinal korsan falan ayrım yapıyordu orjinaller hiç takılmadan oynuyordu korsanlar ise ya takılıyordu yada belli bir süre sonra oynatmıyordu.

çekilecek iş değil al bi dvd player
  •  PS1'de film izleniyor mu ?

Bu aparat ile izleniyor vcdler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

vay arkadaş eski günlerim aklıma geldi benim ps1 e almıştım bu aparatı. sadece vcd çalıştırıyordu. ve gamefaqs tan çıktısını aldığım gameshark kodlarını girebiliyordum. mgs de duvarın içinden geçip başka odaya girebiliyordum. ölümsüzlük kodları vs dünya kadar uğraş.
  • Arkadaşlar peki bu cihazın fiyatı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A7XfoREVer

Arkadaşlar peki bu cihazın fiyatı nedir ?

merakımı mazur gör amacın tam olarak nedir yani nostaljimi istiyorsun anlamadım 20-30 liraya dvd playerlar var düzgün çalışmayan nuhtan kalma aleti ne yapıcaksın ?
  • Ekstra bir aparatla vcd izleniyordu. Murat kekilli dinlerdim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankarada maltepe pazarından almıştım 15 sene önce :)
  • İsmi Movie Card diye geçer bende bu cihaz 1999 da vardı Cihazı bulmanız artık çok zor uğraşmaya değmez. Piyasa fiyatı da 30 lira zaten size tavsiyem o fiyata daha iyi VCD player bulursunuz. Zaten VCD devride bitti artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

vay arkadaş eski günlerim aklıma geldi benim ps1 e almıştım bu aparatı. sadece vcd çalıştırıyordu. ve gamefaqs tan çıktısını aldığım gameshark kodlarını girebiliyordum. mgs de duvarın içinden geçip başka odaya girebiliyordum. ölümsüzlük kodları vs dünya kadar uğraş.

vay anasını benimde anılarım canlandı mumya filmini izlemiştim ilk alt yazı bile yoktu filmde

• ylönen kullanıcısına yanıt
    Abi yok alacağimdan değil zaten . Meraktan sordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatırladığım kadarıyla vcd film performansı pek iyi değildi..Filmlerde donmalar takılmalar meydana geliyordu..
  • Neyse beyler . Yardımınız için çok teşekkürler . Elimde bayağı vcd film var .Geçenlerde Bizim antenin yerini değiştirmişler Tvde bütün kanallar gitti .Bizde öyle kolay kolay çıkamadık çatıya kadar . Sonra zaten elimde çok az miktar dvd film var bir kaç gün o filmleri izlemiştik PS2'imde . Elimde fazla vcd film olduğu için boş boş durmayalım vcd film izlerik dedik .Sonra PS1 açmayınca size sorayım dedim .40 yıl önceki alet gerekiyormuş meğersem . Neyse kimileriniz çocukluğunuza dönmüşsünüz .Hoşuma gitti bu durum .

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler arkadaşlar !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A7XfoREVer -- 2 Ağustos 2014; 16:55:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.