Şimdi Ara

PS Vita Japonya'da Büyük Çöküşte! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunlar çok etkili satışlarda bunu da görmüş olduk bir kaç etmen daha vardır ama temel olarak oyundur diye düşünüyorum
  • Çok güzel dalga geçicektim ama 3ds de aynı dönemden geçti.
    Sony acil jrpglere ağırlik vermesi lazim bi persona felan düzeltir.
    Japonlar grafik beklemiyor başinda saatlerce oturacaklari rpgler bekliyor.
    Amerika ve avrupada çikincada pek etkili olmaz olsaydi 3ds uçardi nintendo batida da daha güçlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fıyat beyler baska bısey degıl bakın 3ds satısları nezaman patladı tabiii ki fiyat indikten sonra. Bir el konsoluna fazlaca fiyat cektiler olan bu iste. Almayin vitayi sadece bekleyin mecburen indirim yapacaklar.
  • Ne mario ymus be mübarek.hala gecilemiyor.
  • Tamamen fiyat ile ilgili oldugunu dusunuyorum. Onemli olan insanlarin kac parasi oldugu degil bir el konsoluna kac lira vermek istetidigidir. Ve gorulen o ki insanlar bir el konsoluna cokta fazla para odemek istemiyor. 3ds satislarinda tabi ki cikan populer oyunlarin etkisi buyuk ama asil etkili olan fiyatta yaptiklari ciddi orandaki indirimdir. Bu indirim olmasaydi maryo kart vs hepsi yalan olurdu. Vita ya gelirsek fiyati saka gibi, ulkemiz icin konsol, 32gb kart, birkac oyun desem ilk kurulum maliyeti 1200-1300 tl ye geliyo.....laptop fiyatina vita saka gibi. Simdi benim gibi 30 yasina gelmis kendi parasini kazanan hali vakti yerinde bir insan bile fiyat nedeniyle konsol alimini belirsiz bir sure ertelemisken babasindan bu hacamayi yapmasini isteyen gencelerin vay haline. Umarim sony bu satislardan ders alir ve fiyati makul duzeylere ceker.
  • Gerçekten pahalı ve aksesuarlarıda cabası sony ürün maliyetini yüksek olduğu için bu maliyetin çoğunu tüketiçiye yüklemeye çalışıyor.Ama bu sratejisi görünüşe göre geri tepicek.Hadi hayırlısı...
  • kasatkaya selamlar
  • PsVita zaten hardcore avrupa ve amerika oyuncusuna hitap ediyor.3DS tam japonluk.Eğlence faktörü var sadece.Fifa,Nfs,Cod gibi oyunları oynamak isteyenler gidipte 3ds almaz.Mario vs. gibi oyunlar için ise 3ds ideal.Tabi şimdilik...
  • yazık ya çok üzülüyorum. adamlar bir şeyler yapıyo ama olmuyo psp nin sonudur bi daha çıkmaz kanımca
  • 3ds bütün kozları vitanın çıkış tarihi civarı kullandı mariokart mario 3d ve monster hunter olması japonların 3ds yöneltti ama avrupada ve amerikada böyle olmıyacak
  • avrupadada ve amerikadada böyle olacak dostum malum resident evil geliyor ayrıca avrupa dediğin yerin sadece küçük bir kitlesi hardcore oyunlar oynuyor örneğin Türkiye gibi ancak onlarda çoğunlukla korsan oynuyor. istersen ben iddaya varım vita avrupada çıktıktan 1ay sonra konuşabiliriz
  • böyle olması çok normal japonların oyun tarzında oyun çıkmadı ilk çıkış oyunlarında golf oyunu bile daha fazla satmış uncharted dan gerisini siz düşünün:D eminim şubattan sonra baya bir yükselişe geçicektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calibre50

Yahu bu insanlara ne oldu? Ne Mario'su ya?! 12 Yaşında japon kız oyunları deli gibi satıyor?! Tanrı Hardcore oyuncuları korusun.

Mario, 12 yaşındaki Japon kız oyunu?asdasdasdsadsadasdsadas
  • japonların oyun tarzı nedir beyler adamlar jrpg falan filan seviyor tmmda beyler durum avrupadada dehişmiyor bu arada MH 3DS'lik oldu artık vitaya zor gelir durum avrupadada değişmiycek en fazla bi 100 binlik oynama olur 172 bin olur durum budur saygılar.
  • japonların oyun tarzı nedir beyler adamlar jrpg falan filan seviyor tmmda beyler durum avrupadada dehişmiyor bu arada MH 3DS'lik oldu artık vitaya zor gelir durum avrupadada değişmiycek en fazla bi 100 binlik oynama olur 172 bin olur durum budur saygılar.
  • quote:

Yahu bu insanlara ne oldu? Ne Mario'su ya?! 12 Yaşında japon kız oyunları deli gibi satıyor?! Tanrı Hardcore oyuncuları korusun.

Sana çok açık konuşayım çoğu fps/tps oyununu film izlermiş gibi bitirirken ds'teki new super mario bros oyunu beni acayip zorladı, bir bölümü defalarca oynamama rağmen geçemedim. Sonunda pes ettim bıraktım. Ki şu ana kadar zorluğundan dolayı pes ettiğim tek oyun ninja gaiden 2'dir.
  • super mario brosda speed run yapmayı dene pro değilsen 8-1 e gelmeden pes edersin...
  • @Chip n Dale

@ismetdai

Arkadaşlar konu; ne kadar zor, karmaşık, komplike olduğu felan değil.Mario diyorsunuz ya Mario.Daha ne diyim

He severseniz oynarsınız ona lafım yok zevkler,renkler.Ama ne biliyim yani ben psx ten beri oyun dünyasının içindeyim ataride bile 2 kere oynamışımdır Mario'yu hemen contra force'a geçmişimdir Bana casual oyuncuların oynayacağı bir oyun gibi geliyor.Tabi yine diyorum zevkler,renkler.
  • quote:

@Chip n Dale

@ismetdai

Arkadaşlar konu; ne kadar zor, karmaşık, komplike olduğu felan değil.Mario diyorsunuz ya Mario.Daha ne diyim

He severseniz oynarsınız ona lafım yok zevkler,renkler.Ama ne biliyim yani ben psx ten beri oyun dünyasının içindeyim ataride bile 2 kere oynamışımdır Mario'yu hemen contra force'a geçmişimdir Bana casual oyuncuların oynayacağı bir oyun gibi geliyor.Tabi yine diyorum zevkler,renkler.

işte sorun zaten orda başlıyor sen oyun dünasına psx ile girmişsin amigalı commodore64lü dönemleri görseydin marionun nasıl devrimler yarattığını tanık olurdun psx ile başlayan kişiler genellikle grafik tabanlı oyunları beğeniyor mesela marioya mario diye küçümsüyor ama grafikleri iyi diye harry potter oynuyor(misal) şuanın nintendo kullanıcıları mesela ben artık bana cod,bf3 gibi oyunlar cerez gibi geliyor farklılık arıyorum eskiye dönüş arıyorum anlatabildimmi tam bilmiyorum ama bu şuna benziyor ortaokulda rap dinlersin lisede arabesk takılırsın üniye geçince rock dinlersin ama dönüp dolaşıp türk sanat müziğine geri dönersin öyle yani bana sorarsan marioya olan önyargını kaldır ve sadece bi dene denemekten zarar gelmez

• cahitdikici

29.12.2011 00:35:40

Aynen kesinlikle katılıyorum. +1 Marioyu sevmeyen biri olarak Mario yu sUper mario 3d landı görünce acayip sevmeye başladım hatta oyununu bile alıcam o derece yani. :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.