Şimdi Ara

Ps Vita Homebrew Rehberi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
39
Favori
43.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

son dönemde pkgj den indirdiğim bir çok oyunda C1-6703-6 diye bir hata alıyorum ve oyunlar açılmıyor. oyuna bir kez daha tıklarsam ekran kararıyor ve aleti yeniden başlatmak zorunda kalıyorum, var mı buna benzer sorun yaşayan?

h encore u 2.0 yaptım ama değişen bir şey olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

selam herkese, diğer konuda da sordum,

son dönemde pkgj den indirdiğim bir çok oyunda C1-6703-6 diye bir hata alıyorum ve oyunlar açılmıyor. oyuna bir kez daha tıklarsam ekran kararıyor ve aleti yeniden başlatmak zorunda kalıyorum, var mı buna benzer sorun yaşayan?

h encore u 2.0 yaptım ama değişen bir şey olmadı.
    Büyük ihtimal plugin problemin var, ur0:tai içindeki config resmini atar mısın?
    Bide neden h encore 2.0 yüklediniz, downgrade ile 3.65 enso yapsanız daha iyi olur sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytug25 -- 25 Şubat 2019; 12:40:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba hocam 3.65 sürümde pc bağlantı sorununu aşamadım driver lat yüklü hesap id gir kısmından sonra bekleyip bağlantı kesiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryalp -- 9 Mart 2019; 15:41:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu vita pc bağlantı sorununu aşamadım yardımcı olacak yada sorunu bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Arkadaşlar bu vita pc bağlantı sorununu aşamadım yardımcı olacak yada sorunu bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
    Hocam. Qcma kur kurarken winusb driverı seç
    Vita pcye bağlıyken kapatıp aç
    Bende baya sorun yaşamıştım

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam çözüldü

• quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

Teşekkürler hocam çözüldü
    Ne demek

• Rehberin tekrar güncellenmesi gerekiyor.. Yakın zamanda ilgilenmenizi dilerim.
  • 3.69 ve üzeri sistemleri destekleyecek programlar ne zaman yayınlanacak çok uzun sürmedi mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 3.65 henkaku enso yüklü ps vitam var.Sd kart adaptörüde mevcut ve vitada takılı.Fakat 32 gb sd kart olduğu için benim için yetersiz kalıyor.Ben 128 gb sd kart alsam biçimlendirsem ve 32 gb lık olanı bilgisayarda direk 128 gb lik olanın içine kopyalasam.Sonra 128 gb lik olanı vita da takılı duran sd kart adaptörüne taksam direk çalışırmı.
  • Arkadaşlar nette dolaşan 3,69 3,70 kırıldı haberleri doğrumu? The flow0 h encore 2.00 ı yayınlamış ama 3,69 ile 3,70 i desteklemiyor demiş

• quote:

Orijinalden alıntı: amonephis

Arkadaşlar nette dolaşan 3,69 3,70 kırıldı haberleri doğrumu? The flow0 h encore 2.00 ı yayınlamış ama 3,69 ile 3,70 i desteklemiyor demiş
    kırıldı ama yayınlanmadı hala
    https://mobile.twitter.com/pomfpomfpomf3/status/1092870224481640448

• Dün itibariyle kendi 3.15 olan makinama cfw attım.

3.60 ve 3.65 arasında ikilemde kalmıştım , 3.60 da karar verdim. Hangisi daha uygun acaba? 3.60 mı 3.65 mi daha mantıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

Dün itibariyle kendi 3.15 olan makinama cfw attım.

3.60 ve 3.65 arasında ikilemde kalmıştım , 3.60 da karar verdim. Hangisi daha uygun acaba? 3.60 mı 3.65 mi daha mantıklı?
    En sağlamı 3.60 hocam
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

En sağlamı 3.60 hocam
    Hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam, doğru tercihi yapmışım demek ki
  • Arkadaşlar psvitada emulatör ile ps 2 ve ps 3 oyunlarını oynayabiliyor muyuz

• amonephis kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • aytug25 kullanıcısına yanıt
    selam,

Ps Vita Homebrew Rehberi

config resmini ekte göndeyiroum.

pkgj' deki 3.69 yazan hiçbir oyunu alet açmıyor. techjames in videolarından birinde, aletin firmware versiyonunu rakam olarak değiştirebiliyordun devamlı güncelleme var uyarısı almamak için, onu yapıp fw yi rakam olarak değiştirmiştim, sanırım 3.68 den 3.69' a. acaba sorun burada mı? onlarca oynayamadığım oyun var bu şekilde :/

save dosyalarında sıkıntı olmayacağına emin olsam fw' yi gerçekten değiştireceğim de emin olamıyorum. acaba aletteki tüm oyunların ve save dosyalarının yedeğini alıp girişsem mi bu olaya? 3.60 mı 3.65 mi daha iyi acaba? diğer konuda hep 3.60 muhabbetleri dönüyor da emin olamadım :/

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

selam,

config resmini ekte göndeyiroum.

pkgj' deki 3.69 yazan hiçbir oyunu alet açmıyor. techjames in videolarından birinde, aletin firmware versiyonunu rakam olarak değiştirebiliyordun devamlı güncelleme var uyarısı almamak için, onu yapıp fw yi rakam olarak değiştirmiştim, sanırım 3.68 den 3.69' a. acaba sorun burada mı? onlarca oynayamadığım oyun var bu şekilde :/

save dosyalarında sıkıntı olmayacağına emin olsam fw' yi gerçekten değiştireceğim de emin olamıyorum. acaba aletteki tüm oyunların ve save dosyalarının yedeğini alıp girişsem mi bu olaya? 3.60 mı 3.65 mi daha iyi acaba? diğer konuda hep 3.60 muhabbetleri dönüyor da emin olamadım :/
    Merhaba hiç sıfırlama/versiyon değiştirmek işine
    girmenize gerek yok ama 3.65 sürümünü tavsiye ediyorum.
    Gelelim sorunuza: Autoplugin uygulamasını vitaniza kurun sonra plugin yükleme kisminda reFOOD by FAPS team yaziyor onu kurun y.den başlatın vitanizi sonra 3.69 bir oyun çalıştırmayı deneyin. Ps Vita Homebrew Rehberi

• kullanici32 K kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun :)

1 aydan fazladır açamıyordum oyunları :) açıldı şimdi hepsi :)

çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.