Şimdi Ara

PS Vita Call Of Duty Edition + Çanta + 4 GB Kart + 2 Oyun 300 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 PS Vita Call Of Duty Edition + Çanta + 4 GB Kart + 2 Oyun 300 TL
    Call of duty Black ops declasfied Editiondur yurtdışından getirtmiştim. Adana içi elden sanalpazarda komisyon ve kargo ödeme şartıyla ilan açabilirim. İşime yarayan cihazlarla takas yapabilirim. Yanında fifa soccer ve little big planet kutulu verecek. Lbpnin kutusu yok ama oda kart şeklinde... Cihaz yazılımsal donanımsal olarak çok temizdir. Sadece üst kısımda kart girişinin karşısında Bi giriş var usb sanırsam onun kapağında Bi çizik var . Okadar. Resimleri mevcuttur.

NOT : İLANI DAHA ÖNCE KONU OLARAK AÇMIŞTIM ONU KAPATTIM BUNU AÇTIM.

KOMİSYON ÖDEME ŞARTIYLA SANALPAZAR LİNKİ :http://www.sanalpazar.com/Ps-Vita-Cod-Edition-3-Oyun-Cantasi-4gb-Hafiza-Karti__isp19789059 Sanalpazarda ödeme önce para sonra kargo dur. İsterseniz iban nomu verrim onadaa akbanktan parayı yatırabilirsiniz bende çarşamba cuma günü arası kargoya verrim. Kargo bedeli sanalpazar üstünden 5.5 tl normalde ne kadar bilmiyorum ama fazla farketmez.

05369256621 nolu telefona whatsap tan ve smsten mesaj atarsanız cevap veririm.

işime yarayan bir cihaz olursa takas yapabilirim. Takasta fiyat 450 olarak artar nakit gerektiği için fiyatı en alt seviyede tuttum. Telefon iPod vs. gibi cihazlarla takas olabilir. Fakat pazarlık konusunda mesaj atanlara cevap verilmeyecektir. İyi forumlar

Ürünün Resimleri Çizik Olan Bölgeyide Attım.
     PS Vita Call Of Duty Edition + Çanta + 4 GB Kart + 2 Oyun 300 TL PS Vita Call Of Duty Edition + Çanta + 4 GB Kart + 2 Oyun 300 TL PS Vita Call Of Duty Edition + Çanta + 4 GB Kart + 2 Oyun 300 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Adana Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• GÜNCELL KONU
  • SATILMIŞTIR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.