Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.215
Cevap
1.564
Favori
3.789.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2018 konusuna yazdım ama pek aktif değil sanırım orası, buradan da sorayım.

Pes 2018 Lite, online oynamak için yeterli mi?

Online myclub oynamak için PES 2018 Full sürümü satın almaya gerek var mı?

Oynanış olarak aynı gibi geliyor.
  • sony sağ olsun yine cüzdanları boşalttı
  • mechnegg M kullanıcısına yanıt
    Yeterli.Lite ile myclub oynayabilirsiniz sadece analig vs. gibi offline modlar yok lite de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeri neresi bilmiyorum bu sorunun,kusuruma bakmayin.Halkbank paraf kartla alışveriş yapan oldumu? Paraf para ile alışveriş yapabiliyor muyuz?

• Ben de final fantasy xv ile just cause 3ü aldım

Just cause 3 30 tl idi oynarım diye aldım

Ffxv ise pc ye cıkan ff8 den sonraki ilk ff oyunum olacak

• Hazır indirim varken online modu ağır basan bir oyun alayım diyorum ama karar veremedim.

-sw:battlefront 2

-rainbow six siege

-tom clancy division

Bana kalırsa star wars ağır basıyor ama ondada micro ödeme muhabbeti can sıkıcı biraz...

Gerçi 1 sene idare etse beni yeter

Birde oyunların oynanma durumu nedir ? Multi icin oyun alipda multide adam bulamazsam sıkıntı ...

Kısaca Bu üçünden hangisini tavsiye edersiniz ?

• Nba Live 2018 çok mu kötü? 149 TL'lik Fifa 18 + Nba Live 2018 bundle çok tatlı duruyor da.
  • SevenSeptember_ kullanıcısına yanıt
    R6 Siege'i PC de oynuyorum 1 senedir, halen ilk gunku heyecani koruyor, yapimcilar o kadar iyi bir program izliyor ki oyuncu sayisi her ay %10-15 artiyor ki dota lol gibi oyunlar disinda gorulmemis birsey bu. Ancak sahsi gorusum bu oyuna mouse lazim. Casual bir oyun degil cunku.

SW BF2yi de dun aldim ps4e, videolarinda muazzam gorunuyordu daha deneme firsati bulamadim 😊

Division i bilmiyorum.

• 149 TL'lik Fifa 18 + Nba Live 2018 bundle kardeşlik yapmak isteyenler kızartsın mesaj kutusunu
  • Farwynd kullanıcısına yanıt
    Nba live 2018 gerçekten çok kötü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu divisionu daha önce alıp denedim ama tam anlamadan sattım geri acaba bir şans versemmi oyuna ne dersiniz beyler sizce değer mi oyun almaya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Şu divisionu daha önce alıp denedim ama tam anlamadan sattım geri acaba bir şans versemmi oyuna ne dersiniz beyler sizce değer mi oyun almaya ?

Bende yeni aldım çok hoşuma gitti oyun. 5 leveldeyim su an keyifli oyun. Türünü de seviyorsanız alın derim

• cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen hafta sonu denemesinde ben biraz oynamıştım . Tamam grafikler falan okeyde vuruş hissi çok berbat geldi bana yani adammı vuruyorum ateş mi ediyorum ne olduğu belli değil .

Tabi herkese değişik gelebilir bu tür şeyler ama ben hiç beğenmemiştim online ı nasıldır bilemem

• mortal kombat x mi (42 tl) tekken 7 mi (104 tl)
  • arkadaşlar mount&blade hakkında düşünceleriniz nelerdir.?
  • Başla 100 saat oyna kenara koy sonra bi daha başla oyna kenara koy. Ama şu an size grafikler vs kötü gelebilir eski bi oyun. Mekanikleri çok keyifli

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Şu divisionu daha önce alıp denedim ama tam anlamadan sattım geri acaba bir şans versemmi oyuna ne dersiniz beyler sizce değer mi oyun almaya ?

Bende yeni aldım çok hoşuma gitti oyun. 5 leveldeyim su an keyifli oyun. Türünü de seviyorsanız alın derim

bende bedavayken oynayıp sevmiştim. ama ne alıp kullanacaksın anlamıyorum. 2 saat onu takıyorum diğeri düşüyor falan sonra bölümü geçemiyorsun donanım yanlış diye.
    bende tek oyunumu alsam goldmu alsam, değermi 2katı para season pass e diye sormuştum, cevap çıkmadı. division, watch dogs 2 o kadar etmez diyen var. 2018 de gold 59 a çıksa alırım kesin ancak düşermi bilinmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• SevenSeptember_ kullanıcısına yanıt
    Rainbow candır. 1 senedir Battlefield oynarım beni bf den soğuttu Arkadaşınız varsa çok çok daha güzel oluyor.

• cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Hocam oynamış ve suyunu çıkarmış biri olarak. Oyun arkadaşsız bir hiç çok sıkıcı oyun tek başına. Ama ekip varsa girişilecek bir oyun.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Steam kurs versin sony e

• 
Sayfa: önceki 14191420142114221423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.