Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
76.215
Cevap
1.564
Favori
3.789.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Beyler fifa bu fiyata değer mi ? Hali hazırda trial edition PES'ten myclub oynuyorum arada çok fark var mı acaba oynanış açısından ,almalı mıyım fifayı ?

Hocam fifa yi bulabileceğiniz en düşük fiyat bu.

Pes ile çok farklılar.

oynanış fizik motoru ve tabiki momentum

2013 yılına kadar pes oynadım sonraki serileri malesef çok geride kaldı fifa bu boşluğu iyi değerlendirdi ve farkı bayağı açtı diye düşünüyorum. Bence bir şans veri hali hazırda myclub benzeri FUT modu mevcut belki aşina olursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır dostum deneyelim bi sağolasın.

• Ps store da fifa 17 standart sürüm 199 tl den 49 tl ye düştü. ps3 için aldım yükleniyor şu anda. Ps4 için varmı bilmiyorum.
  • darksiders 2 29 lira alacak olan varsa pri sini alayım kaçırmayalım bu fiyata. detaylar için pm lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EyvAllah bilgilendirme için hocam aklımdaydı epeydir alayım olmadı eve geçince
  • smlk kullanıcısına yanıt
    Ben her oyunu ayrı hesaptan alıyorum.İleride satmak veya başkasına vermek istediğinde sadece o hesabı ve oyunu vermiş oluyorsun.Kardeşlikte de aynı şey geçerli.
  • umtbra kullanıcısına yanıt
    ps4 e de 59 liraya düşmüş ps3 için almayı düşünüyorum bende indirip denedikten sonra bilgi verebilrimiisin? fifa15 ile 16 arasında çok fark yoktu. grafikler zaten en üst seviyede artık bi öncekinin üstü zor ama oynanabilirlik güzelse alınabilir.
  • Birisi hayrına indirimlerin linkini atabilir mi bulamadım bir türlü telefondan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun hocam.Benim de kafama yatmıştı zaten bu hafta içinde almayı düşünüyorum.

• Nhl ve Borderlands fiyatları çok iyi. İkisini birden ya da ayrı ayrı alıp sec. Hesabı isteyenler benimle iletişime geçebilir.

Nhl 17 29 tl

Borderlands 39 tl

• serkanapaydin kullanıcısına yanıt
    Peki hocam sürekli hesap alıyorum demişsiniz de benim aklıma bir şey takıldı.Beni aydınlatabilirseniz sevinirim.
    Siz bu hesaplardan hep aynı kredi/banka kartıyla mı alışveriş yapıyorsunuz?Eğer böyle yapıyorsanız daha önce sıkıntı yaşadınız mı?Sony de "sen önceden bu kartla şu hesapta alışveriş yapmışsın bunda yapamazsın" gibi bir şey var mı?Yani tek kartı sınırsız hesapta kullanabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickola Tesla

Peki hocam sürekli hesap alıyorum demişsiniz de benim aklıma bir şey takıldı.Beni aydınlatabilirseniz sevinirim.
    Siz bu hesaplardan hep aynı kredi/banka kartıyla mı alışveriş yapıyorsunuz?Eğer böyle yapıyorsanız daha önce sıkıntı yaşadınız mı?Sony de "sen önceden bu kartla şu hesapta alışveriş yapmışsın bunda yapamazsın" gibi bir şey var mı?Yani tek kartı sınırsız hesapta kullanabiliyor muyuz?

Aynı kartı kullanırsın sıkıntı olmaz, daha önce kullandın falan yok öyle bi kuralı. Tavsiyem banka hesabınıza bağlı sanal kart açıp onunla alışveriş yapın. Kk ve debit kart bazen sıkıntı çıkartabiliyor en iyisi sanal. Alışveriş sorası kartı silmeyi unutmayın tabi.

• Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    Hep aynı kredi kartını kullanıyorum ve şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.Hatta adres kısımlarını bile sallayarak doldurdum yine kabul etti.Alışverişi genelde ps4 üzerinden yapıyorum belkide diğer arkadaşların yaşadığı sorunu bu yüzden yaşamadım şimdiye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

"TOM CLANCY'S RAINBOW SIX SIEGE" Oyununu satın almak istiyorum dostlar ama kardeşimin bundan karneyi alana kadar haberi olmaması lazım.Psn hesabımda aldığım oyunu gizleme imkanım varmıdır?

Klasör açıp pek çok oyunla birlikte aynı klasöre koyabilirsin, farketmesi zorlaşır ama yine de satın alınanlar kısmından görebilir. Gizleme gibi bir seçenek bulunmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Drive club oyunu aldım

Season pass olanı da aldım

Season pass oyun inince mi açılıyor başka birşey yapmaya gerek var mı İndirme filan ilk defa bir oyunun season pass olanını alıyorum da

• Arkadaş fifa 17 indirimini kaçırdık dedik bugün 2. el kutulu fifa 16 aldım şimdi fifa 17 nin indirme girdiğini gördüm.

Oynatmaya az kaldı doktorum nerde
  • O değilde Overwatch thumbnail niye arapça olmuş tr psn'de?
  • FF XIV online 59 liraya düşmüş, online mmorpg arayan bir kişiyi memnun edermi? Oynayan varmı aramızda? Ve ff serisini hiç oynamamış birisi çok yadırgarmı oyunu? Son sorum ise kardeşlik yaptığım kişi de indirip sorunsuz oynayabilir mi?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.