Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2188. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir - 20 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.212
Cevap
1.564
Favori
3.788.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 21862187218821892190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam bende gördüm bunu açıkçası da aradaki o fiyat farkını bir renkli don için olacağına pek ihtimal vermemiştim.
  • Americas Worst Nightmare kullanıcısına yanıt
    Hocam beni de haberdar edin ben de alacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Hocam beni de haberdar edin ben de alacagim
    İndirim olursa banada bılgı verırmısınız rıca etsem
  • 06keskin06 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de yeni aldim ps4 u. Bu ara surekli takipte olacagim urun de sorun cikmazsa aktif olarak arayacagim oyunu. Aklimdasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Hocam ben de yeni aldim ps4 u. Bu ara surekli takipte olacagim urun de sorun cikmazsa aktif olarak arayacagim oyunu. Aklimdasin.
    Tamamdır saolsın hocam güle güle kullan sende bu arada
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    psprices.com üzerinden istediğiniz oyun için fiyatı düştüğünde mail gönder seçeneği var, fiyatı düştüğünde mail gönderiyorlar sürekli girip bakmak gerekmiyor

hocam bu çok faydalı oldu çok sağ olasın. şimdi ben başka ülkelerin psninde alsam nasıl oynabilirim oyunu ?

diyelim kendi psn hesabımda oyun var,
    indirimde diye bu usa psn inden de fifa 19 u aldım.

sürekli değişim mi yapmam gerekecek yoksa otomatik eklenecek mi ? ingilizce olduğu sürece dil çok önemli değil benim için.
    Abd psn den oyun almak için farklı hesap açmanız gerekir ama iki hesabı da ana hesap yapıp istediğiniz hesabın içinden oynayabilirsiniz.
    Yani tr hesabın A ise ; abd hesabına da B diyelim, İki hesabı da ana hesap yapıp B hesabının içindeki oyunu, A hesabından oynayabilirsin. Bunun için oyunu aldığın hesabın içine girip bir kere indir demen yeterli

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    süper hocam abd hesabından fifa 19 u alayım o zaman. psn+ olunca 24 dolarmış herhalde anlamıyorum pek ama.

peki bir soru daha sorayım bilgilendirirseniz sevinirim.

arkadaşım başka biriyle kardeşliği var. o adamın psn+ ı ile kullanıyor o da fifa 19 alacak.

şimdi bu arkadaş nasıl bir yol izlerse online oynayabiliriz ? kendisi usa den hesap açıp fifa 19 alsa, o kardeşlik yaptığı kişinin psn+ ı ile bağlanıp oynayabilir mi benimle ? karışık biraz ama anlamışsınızdır herhalde.

çok teşekkürler.
    Vallahi yoğunluktan pek anlayamadım sorunuzu, özelden telefonda bıraktım ararsanız daha rahat anlatırım buradan yazarak yardımcı olabilir miyim bilmiyorum.
    Plus online oynamak için gereken bir şey. Hesaplarda birinci ve ikinci hak denilen bir şey var. Şimdi bunu yazarak söylersem anlamazsınız. Plus ve oyun farklı hesaplarda olabilir ana hesap yani birinci hesap ve ikinci hesap olaylarına dikkat etmek lazım sadece bu kadar söyleyim

• İndirim olunca fiyatlar gerçekten güzel düşüyor ama indirimsiz oyun almak cebe çok zarar veriyor.Hem ps3 hem de ps4 oyunları Playstation dükkanında çok pahalı.The Evil Within adlı oyun ps3 sürümü 114 lira.ps4 sürümü ise indirimde olduğu için 27 lira.Bence indirimden ziyade oyun fiyatlarınında biraz daha güncellenmesi gerekli.Ekim 2014'te çıkan oyun neden 114 lira halen daha?Şu an memleketteyim playstation 3 var sadece.pek fazlada oyun yok.ps3 dükkanına girince kanser oluyorum fiyatları görünce.ps4 oyunları için dükkanı ziyaret ettiğimde neden böyle olmuyor?Haksızlık bence.Hem ps4 hem de ps3 oyunlarının fiyatlarının ps store'da dengelenmesi gerekli.
  • Fifa 19 130 liraya denk geliyor herhalde us storda

Hocam o plus üyelerine, kredi kartı kabul etmediği için ekstra plus indirimlerinden yararlanamıyoruz biz.

Us psn de deneme plus yok mu. Amazon'daki kodlarla alınmıyor mu

Sadece 14 gün deneme var ona kredi kartı lazım, amazon konusunu bilmiyorum ama bir şekilde yararlanabiliyorsak çok iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar şuanki indirimlerde eşimin oynayabilecegi oyunlar var mıdır acaba daha önce sizin baktığınız bi kaç oyun mesela hem co -op yada single oynayabilecegi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Us psn de deneme plus yok mu. Amazon'daki kodlarla alınmıyor mu
    hesaba 2 günlük plues ekleyebilirsiniz us psn de
    ama hala devam ediyor mu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 29 Ocak 2019; 10:37:49 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    A way out
    Journey
    Crash bandicot
    Ratchet crank

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=136569309

• 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konu kaldırılmıştır veya görüntülemeye yetkiniz bulunmamaktadır diyor

Edit: uygulamadan dolayı açılmamış browserdan açıldı, bu mesajı uzun bir süre arayıp bulamamıştım deneyeceğim çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Americas Worst Nightmare -- 29 Ocak 2019; 17:48:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21862187218821892190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.