Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
76.204
Cevap
1.564
Favori
3.788.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18331834183518361837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurudum kaldım. GT Sport ile vakit öldürüyorum.
  • Newintown kullanıcısına yanıt
    Hits satışları her sene oluyor kutulu oyunlarda. 20 dolar fiks Amerika fiyatı her sene. Kutulu arşiv yapanlar için uygun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

Hits satışları her sene oluyor kutulu oyunlarda. 20 dolar fiks Amerika fiyatı her sene. Kutulu arşiv yapanlar için uygun.
    yani bizde 59 tl olacak mesela last of us....aslında cok kotu degil kutulu sıfır bir oyun icin...
  • FrioVentus kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir haber. Oyunu yarım bırakmıştım bu yüzden. Ama en büyük sorun kaptanların konuşmasına maruz kalmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yaz indirimi hakkında bir gelisme varmi kesin tarih ne zaman

• Uncharted 4 ve Tlou gibi bir kaç oyunun fiyatı kalıcı olarak 59 olmuş güzel gelişme ama oynadık hepsini bunların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NERO76ERS

Uncharted 4 ve Tlou gibi bir kaç oyunun fiyatı kalıcı olarak 59 olmuş güzel gelişme ama oynadık hepsini bunların.
    O zaman oyunlar kutulu degil de digital olarak 59 liradan satılacak,iyide ps4hits adı altında satılan oyunların cogu 15-20 veya 30 liradan satıldı haftalar,aylar once ps storeda,aynı oyunları 59 liraya satmak ne kadar mantıklı....3-4 ay once little big planet 15 tl'ydi...şimdi kim 59 tl verir bu oyuna...
  • İndirimler yine çöp...

• quote:

Orijinalden alıntı: Newintown

O zaman oyunlar kutulu degil de digital olarak 59 liradan satılacak,iyide ps4hits adı altında satılan oyunların cogu 15-20 veya 30 liradan satıldı haftalar,aylar once ps storeda,aynı oyunları 59 liraya satmak ne kadar mantıklı....3-4 ay once little big planet 15 tl'ydi...şimdi kim 59 tl verir bu oyuna...

Alıntıları Göster
    Bu fiyatlar kalıcı, bu oyunlar indirime girdiğinde daha öncekinden daha ucuza düşmüş olacak.
  • Sony şu 3-4 yıllık oyunları bir türlü 10 dolar yapmadı. Ne kadar adi bir firma.

• 10 dolar zaten 48 lira yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

Yeni indirimler yarin geliyormuş PS Hits adı altinda. Tahminim Sony oyunlari olacak indirimde.

Son indirimlersen sadece bugün Wolfenstein new order ve old blood aldim ikisi 35 lira toplamda umarim pisman olmam.
    Wolfenstein New Order'ı da Old Blood'ı dabitirdim. İkisi de FPS seviyorsan ve farklı atmosferler hoşuna gidiyorsa seveceğin oyunlar.

Şimdi 2'yi indirimler için kovalıyorum. Herhalde kışa 30-35 TL olur o da.
  • Last Guardian'ın ve yanlış hatırlamıyor isem diğer bazı oyunların fiyatı Store'da kalıcı olarak 59 liraya inmemiş miydi ? Fiyatlara bakılırsa bindirim var gözüküyor.
  • 59 olan oyunlar tekrar indirim görüyor mu peki bu fiyat üzerinden?
  • Arkadaşlar 59 lira olup olmayacağını bilmiyoruz. US PSN'deki "PS Hits" indirimlerine girecek oyunları paylaşırken "59 lira olacağını düşünüyorum" diyerek fikrimi belirttim. Belki 49 olacak, belki plus hesaplara daha ucuz olacak. Akşama görürüz. Listedeki oyunların çoğu zaten daha önce 59 liranın altına düşmüş.
  • Uncharted ve bir kaç oyuna baktım ps hits olarak görünüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    doom hariç hepsi 59 şu an
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Evet farklı oyunları da eklemişler ve indirim bitiş tarihi yazmıyor. Kalıcı olarak inmiş olabilir.
  • 59 TLye base fiyat olarak çekilmiş. Yani bundan sonra bu fiyattan satılacak sanırım.
    Ama hala pahalı. 4-5 yaşında oyunu 59a satmak da ne bileyim..
  • Şimdi asıl soru bu 59 TL üzrine ekstra indirim gelir mi?

Infamous second son ile killzone shadow fall bu oyunları oynamadım? Almamı önerir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 18331834183518361837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.