Şimdi Ara

PS Store’da NBA 2K20 - 22₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
7.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler ben de aldim hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox da bedava olunca boyle oluyo. Yoksa ps hayatta 22 tl yapmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozturk

Çok iyi fiyat bende ps yok ama benim de oyunu alasım geldi
    hocam atı olmayıp tımar seti alan arkadaş aklıma geldi
  • EA acces de olması nedeniyle sanırım bu fiyatta. Serinin en kotu oyunu olması da buna etken olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaptım hemen 2K16 oynamaktan güncel kadroları falan şaşırmıştık iyi oldu 22ye oyun güncelledik. Darısı Fifa 20nin başına onda da 18de kaldık
  • hayatımda hiç oynamadım karantina günlerinde belki oynarım diye 22 tl oldu diye aldım umarım 22 tl de olsa üzmez.

• yazan arkadaşa teşekkrürler kapım bende

• Almaya değer mi acaba? Ücretinden değil de kart bilgisi paylaş vs değer mi diye düşünüyorum.
  • Sorular cok ilginc hakkaten ? Hani yillardir bilinen cok da degismeyen bir seri 2k . Oyunun ne verecegi belli . Uzer mi ne demek yani sen bilcen onu da . Ayrica kart bilgisi felan demiş biri arkadas psstore da yıllardır orada internetten alisveris olayinda risk var midir hep vardır? Ee yani daha insanlar ne diyecek yani

Hani dersin ki 2k20 de sut mekanigi gelisti mi ? Kariyer modunda gelisme var mi vs anlarim da neyse niye çıkıştıysam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spongebob55 -- 13 Mayıs 2020; 11:3:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob55

Sorular cok ilginc hakkaten ? Hani yillardir bilinen cok da degismeyen bir seri 2k . Oyunun ne verecegi belli . Uzer mi ne demek yani sen bilcen onu da . Ayrica kart bilgisi felan demiş biri arkadas psstore da yıllardır orada internetten alisveris olayinda risk var midir hep vardır? Ee yani daha insanlar ne diyecek yani

Hani dersin ki 2k20 de sut mekanigi gelisti mi ? Kariyer modunda gelisme var mi vs anlarim da neyse niye çıkıştıysam
    Aynen hocam hayırdır sana niye dert oldu? Ben daha önce nba oynamadım şut mekaniği falan bilmem. pesçiyim ben.
  • kadillakkk kullanıcısına yanıt
    Ne bilim ya canim sıkkın heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spongebob55 -- 13 Mayıs 2020; 13:27:40 >
  • benim de yok ama eylülde alacam o yuzden alıyorum
  • Ps4 de 22 liraya oyun en son 2015'te görmüştüm bende o yüzden bende aldım

• Teşekkürler hemen sipariş veriyorum
  • Haber veren arkadaşa teşekkür ederim aldım bende iniyor. ps4 platformunda Türkiye store'da bu fiyatlara güncel oyun her zaman denk gelmez.
  • 3$'a aldığım 2K19'u upgrade vakti gelmiş.
  • Santos0909 S kullanıcısına yanıt
    EA? 2K?

• Basket ile pek yakınlığım yok, ancak fiyat çok uygundu denemek isterim, konu sahibine teşekkürler

• Pcde çalıştırmanın bir yolu yok mu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.