Şimdi Ara

PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Luca Brasi Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.218
Cevap
617
Favori
581.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
142 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende cok beğendim ve eğlendim oynarken güzel oyunmuş bende etrafima hep öneriyorum çıkmadan oynayin diye
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Aynen Gokhan abi keyifli oyundu.

Çok oyun var insan neyi oynayacağını şaşırıyor
  • brnbry kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim plus sistemi güzel başladı insAllah daha iyi daha güzel oyunlar da görürüz
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Fotoğraftaki yazana göre 26 Haziran diyor. Pazartesi belli olur demek ki. Şuanda katalogda oyunun ismi var. Belki de bir hatadır, yanlışlık da olabilir. Bakalım...

Ek bilgi olarak da yazayım, Destruction AllStars, 2 Şubat 2021 tarihinde PS Plus ile de bedava verilmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 26 Haziran 2022; 1:58:37 >
    Söyle bir görsel var, doğru ise kısa süre sonra Ratchet&Clank Rift Apart eklenecek

PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnbry -- 26 Haziran 2022; 1:51:49 >
    Evet gördüm bunu bende cok iyi oyundur ilk çıktığında kiralayıp oynamıştım iste harbi yeni nesil diyebileceğimiz oyun sadece PS5 e çıkış yapti ve tüm nimetlerinden yararlanmış harika bir görsel şölen dualsense de müthiş kullanılmış her zaman ki gibi

Katalogda Shadow Warrior 2 de varmış. Onu yeni fark ettim.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Yalan yok açıkçası su oyunu oynayana kadar para verir miydim ? Vermezdim... Ama su an oyuna karşı bi ilgi uyandı bende yarin onu da indireyim elim alismisken tempoya bi katana ile orda da estirelim

İlk mesaja, yakında eklenecek oyunları da ekledim. Sanıyorum onlar için de talep vardı ekledim. Ratchet & Clank Rift Apart da kataloğa girecek gibi duruyor. Onaylanırsa bunu da ekleriz.

Hocam sen aktif birisin konu ilerde forumun en popüler konularından biri olur bu gidişle
  • Plus konusundaki karmaşayı ortadan kaldırır, güzel olmuş. O sayfasında ilk mesajına eklenirse iyi olur.

+rep
  • el_jericho kullanıcısına yanıt

Hangisi eklenirse hocam, orasını anlamadım?

Bu konu, Ps Plus konusunun 1. Mesajına diye düşündüm.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Kesinlikle haklısın, neyse ki oyunun 8-10 saatlik bir süresi var, birkaç günde rahat bitirilir.

• Güzel konu, oyunlar güzel ama vakit dar. Oynayabildiğimizi oynayacağız artık.

• Yakında eklenecek PS Classics oyunlarından biri Dino Crisis olabilir, ki süper olur. Ay başı sistemi Asya'da açarken yanlışlıkla Regina'nın resmi görünmüş

PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda
  • Kalkacak oyunlar katalogdan kalkmıyor mu? Kütüphanemize atsak kalması gerekmiyor mu? Aylık Plus oyunları ay bitince kütüphanede kalıyordu.
  • Bu sistem daha yeni çıkmadı mı hangi ara kalkacak oyunları konuşmaya başladık?

• ECBalaban kullanıcısına yanıt

Aylık verilenler gibi değil bu. Katalogdan kalkan oyunları oynayamazsın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.