Şimdi Ara

PS Camera kırmak üzereyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, ben canı sıkıldığında stres atmak isteyen ya da o günün sinirini böyle sakince çıkartmak isteyen masum bir Playstation kullanıcısıyım ve yıllardır böyle devam eder. Ps1'den beridir Ps oyuncusuyum. Fakat 2 ay önce aldığım Just Dance oyununu oynayayım diye büyük bir hataya düştüm, odayı hazırladım kamerayı yerleştirdim camları açtım temiz hava tam stres atmalık bir ortam. Ama hayır, kamera bir türlü beni algılamıyor ne yapsam algılamıyor her köşeye gidiyorum hayır benim yüzümü değil de dolabın köşesini algılıyor!? Sadece o değil, dümdüz alana koymama rağmen düz koyun diye uyarı veriyor. Hadi bantladım koli bandıyla oyuna girdim şans eseri, oyunda beni algılamayı bırakıp perdeyi yeni oyuncu olarak alıyor? Durduk yere de Perfect yapması yok mu gel de kafayı yeme az daha kırıyordum kamerayı. Sinirini boşaltmak isteyen ben daha da sinirlendim ve resmen kendi paramla maymunluk ettim. Evde şekilden şekle girdim. Plus olsun, hizmetleri olsun cidden sıkmaya başladı birde üzerine bugün yaşadığım bu olay beni çileden çıkarttı. Ps "Fanboyu" olarak artık ciddi ciddi XBox ile takas etmeyi düşünmeye başladım. Beni aydınlatmak isteyenler fikirlerini belirtse harika olur ^^ Yoksa ya takas yoluna gidicem ya da kamerayı çekiçleyip konsolu camdan aşağıya atmayı seçicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlginç gerçekten bizden ne istedin anlamadım
    Ama öneri beklersen çekilişle dağıtabilirsin

• Bu kamerayı kullanan var mı yani siz ne yapıyorsunuz da sizi algılıyor ya da takaslamak isteyen var mı Direkt oyunlarımla veriyorum, kamerası herşeyi onun olsun

• Jerksabird J kullanıcısına yanıt
    Xbox One'a geçmemen hata zaten kamera ile oynanan oyunlardan hoşlanıyorsun Kinect den iyisini bulamazsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen bi tane Xbox cı gelmiş

Fırsatçılar sizi

• Takaslamak isteyen biri varsa bana yönlendirebilir misiniz Düşündüm, taşındım cidden şuan XBox'a geçmeyi düşündüm

• Jerksabird J kullanıcısına yanıt
    PS4 pişmanlıktır ben ayda bir kere açıyorum oda güncellemeleri yapmak için yoksa müzelik alet vesselam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodborne dedik, The Order dedik ama çekilmiyor cidden Fanboyluktan bugünlere nasıl geldim, nasıl becerdim. Oysa ki fazlasıyla sabırlı bir insanımdır ama anlaşılan kafayı yemişim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.