Şimdi Ara

Prototype Kayıtlı Oyunları Yüklerken hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
2.452
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Prototype Kayıtlı Oyunları Yüklerken hata
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    83 Mesaj
    Öncelikle merhabalar.Prototype'ı 3-4 tane farklı kaynaktan yükledim.Var Olan DVD'den yükledim olmadı..yeni DVD aldım olmadı.Oyuna New Game'Den başladığımda hiçbir problem olmuyor.Fakat kaydedip tekrar girmeye çalıştığımdan "Program Çalışmayı Durdurdu" uyarısı Geliyor.
    Bilgisayarımın özellikleri:
    2 GB ekran kartı
    8GB ram
    Windows 7 İşletim Sistemi
    Yardımlarınızı Bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

|
    |
    aynen ben oyunu sildim bu yüzden cok sevdigim bi oyundu 3saat oynadım sonra kaydedip cıktım.sonraki gün denedim girmiyor sürekli calısmayı durduruyor.ne denediysem olmadı cıldırdım sildim oyunu okadar emek veriyorrsun sonra saveli oyundan baslayamıosn ya!!!
    |
    |
    Battle Tag: eXCiTe#2165

LG A510-UAE12T Samsung Galaxy S4
  • Çavuş
    83 Mesaj
    Sorunu Çözdüm.Kayıt ettiğiniz oyunu açmadan önce New game diyorsunuz boş bir slot ve rastgale bir zorluk seçip başlıyorsunuz.Sonra Main Menü Diyip Kayıtlı Oyunu Açıyorsunuz.Her girdiğinizde bunu yapmanız gerekiyor ama en azından çalışıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: hakang9

Sorunu Çözdüm.Kayıt ettiğiniz oyunu açmadan önce New game diyorsunuz boş bir slot ve rastgale bir zorluk seçip başlıyorsunuz.Sonra Main Menü Diyip Kayıtlı Oyunu Açıyorsunuz.Her girdiğinizde bunu yapmanız gerekiyor ama en azından çalışıyor.

gercek mi bu cözüm yolu???
    |
    |
    Battle Tag: eXCiTe#2165

LG A510-UAE12T Samsung Galaxy S4
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj
    quote:

quote:

valla allah razı olsun kardeş. aradım taradım hiçbir yerde bulamadım. şimdi yaptım oldu. çok sağol :D yoksa 8gb indirdik boşa gitcekti :D
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.