Şimdi Ara

Proton Preve bu aracı jetpa satmalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
5.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu araç değilde fuarda tanıtılan TUAH seri üretimle satışı yapılmalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdal

mazda mermerlerden nasıl kurtulduysa protonda ulumotordan kurtarılmalı hatta proton
    kendi satmalı yazık şu araçlara ne reklam var ne bayi ağı..

mazda kendi başına mermerler kadar satış yapmayı beceremedi mazda mermerleri kazıklamak istedi mermerlerde yol verdi kazanan mermerler
  • yemediniz şu adamdan kazık yemeye bu sefer de eşşeği boyayıp araba diye satacak
  • gayet güzel araç ama tutmaz, ulumotor sağolsun
  • bu araç fuarda varmı ? fiyatı yazıyormu ?
  • Bunu millete kakalasa kakalasa anca jet fadıl kakalar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamsClient

Bunu millete kakalasa kakalasa anca jet fadıl kakalar zaten

protonun distribütörü jet fadıl değil ulumotor, jet fadıl en azından satmıştı protonu Türkiyede, bunlar hiç satamıyorlar. Ayrıca proton marka herhangi bir aracı hiç kullanmadıysanız lütfen olumsuz yorum yapmayın, çok lüks değil tabiki ama proton gayet kaliteli bir markadır, kullanıcılarından olumsuz yorumlar hiç duymadım herkes memnun, ama kullanmayanlar nedense hep kötülüyor, ön yargılı olmayalım.
  • adam akıllı distribütör olmadan satış filan hayal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysk8919

quote:

protonun distribütörü jet fadıl değil ulumotor, jet fadıl en azından satmıştı protonu Türkiyede, bunlar hiç satamıyorlar. Ayrıca proton marka herhangi bir aracı hiç kullanmadıysanız lütfen olumsuz yorum yapmayın, çok lüks değil tabiki ama proton gayet kaliteli bir markadır, kullanıcılarından olumsuz yorumlar hiç duymadım herkes memnun, ama kullanmayanlar nedense hep kötülüyor, ön yargılı olmayalım.

Proton 10 numara araçdır, lakin servis ağı filan kötüdür o yüzden dedim :)
  • quote:

quote:

quote:

büyük şehirlerde hiç bir sıkıntı yok serviste ama çoğu şehirde problem var doğru, ulumotor her açıklamasında servis ağını yaygınlaştırmaya çalıştıklarını söylüyor ama ne kadar doğru bilemiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

büyük şehirlerde hiç bir sıkıntı yok serviste ama çoğu şehirde problem var doğru, ulumotor her açıklamasında servis ağını yaygınlaştırmaya çalıştıklarını söylüyor ama ne kadar doğru bilemiyorum.

Proton türkiyede tutmaz, boşuna kürek çekmesinler, ford çok ucuz maliyetle araç üretiyor, fordla rekabet edemez, honda ile edemez.
    Proton malezyada devlet desteği sayesinde tutunuyor, ithal araçlara çok yüksek vergiler var millet mecburen gidip proton alıyor.

• tutmaz tabiki ama fiyatları uygun tutup reklamını yaparlarsa tutmaması için hiçbir neden yok, bakalım preve i tanıtabilecekler mi.
  • seat toledo-skoda rapid, symbol-logan ve 301-c-elysee kardeşlerin alayından daha mı güzel, yoksa bana mı öyle geliyor?

Proton Preve bu aracı jetpa satmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

7 ileri DSG tarzı bir şanzıman galiba..

7 ileri cvt hocam. sitesinde öyle yazıyor.
  • bence tipi süper olmuş, içi de fena değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliUmut07

seat toledo-skoda rapid, symbol-logan ve 301-c-elysee kardeşlerin alayından daha mı güzel, yoksa bana mı öyle geliyor?

bana da öyle geliyor

• 25.000 bin bile yapsalar kimse almaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

25.000 bin bile yapsalar kimse almaz.

30 bin yapsalar ben hemen alırım ama en az 40 olacak, araç gayet kaliteli ve hoş, sadece Türkiyede tanınmıyor ve tanıtılmıyor insanlar bilmiyor dolayısıyla uzak duruyorlar. ayrıca proton bu modeli çok önemsiyor protonun prestij modeli olur büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

adam akıllı distribütör olmadan satış filan hayal.

+1 40-50bin TL para veriyoruz sonucta ekmek almiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalyst -- 12 Kasım 2012; 11:35:40 >
  • ben bu araçtan bahsediyorum.. uygun fiyata kim gelirse satar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.