Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beyfendi iadenin belli bir kısmı (60 lira ) kesilerek yatırılmış bunun sebebi nedir? acaba 1 aydır sizin tarafınızdan mağdur edilmem mi ? bir an önce hatanızı düzeltiniz lütfen!

7 mayısta gelecek nedir yahu ilk sipariş verdiğimde 2 gün dediniz 2 gün sonra aradım 3 gün dediniz 3 gün sonra aradım 5 gün dediniz velhasıl tam 2 hafta göndermediniz 2 hafta sonra aradığımda 7 mayıs dediniz şaka mı yapıyorsunuz siz ben anlamıyorum herhalde iade alacağım çünkü bu kadar oyalamanın üzerine acaba nasıl güvenmeliyiz size

Bizden herhangi bir alacağınız yok derken sanırım biz bu paranın üstüne yattık mı diyorsunuz anlamadım ?
    havale ettiğiniz miktar ve havale ettiğim miktar aşağıda ekte mevcut lütfen hatanızı düzeltiniz yoksa yasal hakkımı sonuna kadar ararım 3 lira 5 liraya bakmam

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

• Mimurat M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Öncelikle iadeler muhasebe tarafından yapılır bir yanlışlık söz konusu ise kalan tutar da iade edilir gerekli bilgilendirme muhasebeye iletiliyor.

Eksik bir tutar var ise dediğim gibi tekrar iade edilir.

Saygilarimizla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProteinMarket

Merhaba,

Öncelikle Iadeniz size de söylenildiği gibi bugün hesabınıza aktarıldı.

Bir diğer konu ise ürün ile alakalı tedarik te sorun olduğunu ilettik 7 mayis da gelecek dedik siz kendiniz ben istemiyorum iade edin dediginiz için iade edildi.

Bizde herhangi bir ürün veya para alacağınız yoktur.

Saygilarimizla
    Beyfendi iadenin belli bir kısmı (60 lira ) kesilerek yatırılmış bunun sebebi nedir? acaba 1 aydır sizin tarafınızdan mağdur edilmem mi ? bir an önce hatanızı düzeltiniz lütfen!

7 mayısta gelecek nedir yahu ilk sipariş verdiğimde 2 gün dediniz 2 gün sonra aradım 3 gün dediniz 3 gün sonra aradım 5 gün dediniz velhasıl tam 2 hafta göndermediniz 2 hafta sonra aradığımda 7 mayıs dediniz şaka mı yapıyorsunuz siz ben anlamıyorum herhalde iade alacağım çünkü bu kadar oyalamanın üzerine acaba nasıl güvenmeliyiz size

Bizden herhangi bir alacağınız yok derken sanırım biz bu paranın üstüne yattık mı diyorsunuz anlamadım ?
    havale ettiğiniz miktar ve havale ettiğim miktar aşağıda ekte mevcut lütfen hatanızı düzeltiniz yoksa yasal hakkımı sonuna kadar ararım 3 lira 5 liraya bakmam

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

• quote:

Merhaba,

Öncelikle iadeler muhasebe tarafından yapılır bir yanlışlık söz konusu ise kalan tutar da iade edilir gerekli bilgilendirme muhasebeye iletiliyor.

Eksik bir tutar var ise dediğim gibi tekrar iade edilir.

Saygilarimizla
    Gördüğünüz üzere size ilgili dekontları koydum ekte muhasebeyi bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Mimurat M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kalan tutarınız da yatırıldı.

Saygilarimizla

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41BFF371C

Şu çanta-eldiven ölücüleri siteyi salarsa bir sual eylemek istiyorum halihazırda kullandığım toz bittiği için sizden "Hardline Whey 3Matrix 908 Gr Çilek" ve "Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr" ürünlerini sipariş etmek istiyorum.

Elime ulaşma süresi ne kadar sürer bir bilginiz var mıdır?

Süre eğer burada yazılanlar kadar uzun olacak ise sipariş vermeyeceğim. Saygılar.
    Dün verdiğim siparişler elime ulaştı fazladan testerlar için de teşekkürler
    Bu arada protein tozunu çilekli sipariş etmiştim fakat çikolatalı göndermişsiniz benim için sorun değil ama diğer müşterilerinizin memnuniyeti için dikkat etmelisiniz sadece benden tavsiye bu. Saygılar.
    Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Dilerseniz değişebiliriz bir yoğunluğumuz söz konusu karışmış olabilir efendim

Saygilarimizla

• quote:

Merhaba,

Tabiki. Mail adresimiz info@proteinmarket.com.tr mail atarak muhasebeden talep edebilirsiniz. Nasıl iade kodu paylaştıysak o evraginizi da paylaşırız tabiki.

Saygilarimizla
    6 may saat 11:43 zamanında sparisimin ucret iadesi yapildigina dair evrak kayıtları için info@proteinmarket.com.tr adresine atmış olduğumun maile herhangi bir cevap alamadım,

Edit Not: 10/04/2019 tarihinde yapılan iade ücreti halen kredi kartı hesabıma yatmadı,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dell002 -- 8 Mayıs 2019; 18:52:35 >
  • Dell002 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Gerekli incelemeler devam ediyor bankanızdan cevap bekleniyor sonra tüm evraklar paylaşılacaktır.

Saygilarimizla

• 23 nisanda verilen ürün hala kargoya verilmedi. Neden kimse cevap vermiyor.
  • gosHawk. kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kargonuz bugün çıkarıldı hakan bey takip kodu da sms ile sistemimize düştüğü an gelecektir.

Bugün kargonuz çıkarıldı.

Saygılarımizla

• Kargom bugün çıkarıldı, yazdıklarımı takip ve merak edenler için.
  • quote:

Merhaba,

Öncelikle kargolama süreci 7 iş günü olan bir ürün aldınız ve bu sürede kargonuz çıkarıldı. Kargo ile bir sorun yaşanmamış olsa şimdiye kadar gelirdi. Biz kargolarımızın tamamını teslim ederken ambar tesellüm fişi alırız bu zaman kadar bizde kimsenin ne 1 kurusu nede 1 ürün kalmıştır.

Bilgi için mail daha bugün geldi. Gerekli inceleme başlatıldı. En kısa sürede cevap verilecektir diye canlı destek üzerinden bilgi de verildi.

Saygilarimizla
    Oncelikle kargo suresi 7 is gunu olan bir urun almadim , ben siparis verdigimde 5 gunde kargo yaziyordu is gunu bile yazmiyordu siz onu sonradan 7 yaptiniz .. Baskalarina kargo gidince aninda sms geliyo ama nedense tedarikte olupta nasil oluyosa gonderdiginiz urunlerde sorun oluyor , sizin ki artik oyalamak degil resmen dalga gecmek . Inceleme de ne incelemeymis arkadas kriminal inceleme yapiyorsunuz galiba kac gundur cevap vermediginize gore ... yarin takip numarasi girmezseniz yatirin arkadas parami nerden buldum sizi ben yaa.. Siparisi 21 nisanda verdim insaf ya insafff

Siparis No : 97738971

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adrenal-in A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sorun da orda zaten sistem olarak hata mevcut. Bizde tum kargolar kargoya teslim edildiği anda ambar tesellüm imzalanır bu nedenle net olarak kargonuz çıkmış diyebiliyoruz.

Iptal iade işlemleriniz de başlatılmış efendim tutar kredi kartınıza aktarılmış

Daha önce de dediğimiz gibi bizde kimsenin ne 1 kurusu nede 1 adet ürünü kalır

Saygilarimizla

• 03.05.2019 Cuma günü sipariş verdiğim ürünler; 08.05.2019 Çarşamba günü kargoya verildi; bugün teslim ediliyor
  • glazer kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kargo süreci 3 iş günü olan bir ürün aldığımız için dun kargoya verildi.

Saygilarimizla

• Başlıkta birkaç mesaj okudum da, klasik forum kullanıcıları ya, insan kanser olur bunlarla.
    Satıcı arkadaşa allah kolaylık versin. Forumdan iyi ekmek yenir ama çok terletir bu tipler böyle

Hayırlı işler.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.