Şimdi Ara

Protein Tozu Kullananlar / Zararını Görenler / Faydasını Görenler (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
431
Cevap
12
Favori
221.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İsteyen kullanır ,isteyen kullanmaz dostum .Ben kullanırım sen kullanmazsin zararida banadir.

Ama önünde sonunda bu işin ucu vg salonlarının kapatılmasına kadar gidecektir benden demesi .Olmaz demeyin tek khk'ya bakar.

Olay protein tozu değil,bu spora olan kiskancligin verdiği karşıtlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.supplementler.com/urun/multipower-100-whey-isolate-protein-2000-gr-6225
    bu ürünü sadece 3 kere kullanabildim, sporu sağlık sebebinden dolayı bırakmak zorunda kaldım
    istanbul içi elden teslim düşünen mesaj atabilir.
  • 3 4 yıldır spor yapıyorsun ama amino asitin de bir protein bir supement olduğunu bilmiyorsun vallaha helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlknmnkse

3 4 yıldır spor yapıyorsun ama amino asitin de bir protein bir supement olduğunu bilmiyorsun vallaha helal olsun

neyin kafasındasın sen ?
    amino asite kim ptotein dememiş ?

konu protein tozları

hani bir sürü çeşidi olan
    Whey Konsantresi. ...
    Kazein Proteini. ...
    Whey İzolesi. ...
    Hidrolize Protein. ...
    Soya Proteini. ...
    Süt Proteini İzolesi. ...
    Yumurta Albümini (Yumurta Proteini)

ben ne demişim

neyse işim gücüm var.
  • Arkadas biraz medya önüne çıkmak isteyen protein tozu öldürüyor diyor her gün cenaze kaldırıyoruz zaten biz salondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Protein tozları yararlıdır yada zararlıdır demek için öncelikle bununla ilgili bilimsel bir araştırma yapılması gerekir.Burada bilim insanlarına büyük iş düşüyor.
    Protein tozu kullanan ve kullanmayan deneklerde belli bir zaman aralığında oluşan değişimi gerek organlarında gerekse kan değerlerindeki değişimi gösteren testler yapılır.
    Bu deneklerin toz kullanımı haricinde antrenmanlarından tutunda beslenmelerinin aynı olması sağlanır.
    Ve toz kullanan ve kullanmayanların vücutlarındaki değişime bakılır.
    Ona göre protein tozları yararlıdır veya zararlıdır ve sebebi ise şudur diye bir yargı oluşur.
    İnsanlar araştırma yapmadan deney yapmadan bol keseden atıp tutuyor.
    Protein tozu yararlıdır veya zararlıdır diye bol keseden sallayanlara inanmayın.
    Bunun teşhisinin konulması için protein tozlarının ve kullanıcılarının farmakolojik testlerden geçmesi gerekir.

Sporcu bazından bakarsak ise protein tozunu kullandığınızda doğrudan etkisini göremezsiniz.Zaten bunlar anabolik steroid yada bunların türevleri gibi şeyler değildir.
    Piyasada ek besin olarak geçerler.
    Yani günlük protein ihtiyacını yemeklerden karşılayamıyorsan bu açığı bunlarla kapatmaya çalışırsın.
    Bazı insanların protein tozlarını sihirli bir değnekmiş gibi görmesi çok komik.
    Sen eğer günlük protein ihtiyacını tavuktan,balıktan karşılayabiliyorsan protein tozu kullanmana zaten gerek yok.

Ayrıca ülkemizde protein tozları astronomik fiyatlara ulaşmış durumda.
    Özellikle dolar ve euronun artması ile birlikte fiyatlar çok can sıkıcı bir hal aldı.
    Adamların 50 dolara aldığı ürüne 280 lira vermek tam anlamıyla soygundur.

• kardesım ben tam 50 gündür fitmax diye bir ürün kullanıyorum toz seklınde 64 basladım suan 76 yıl ama hep düzenli kullandım süte karıstırıp ıcıyorum diğer proteın tozları gıbı deıl bıtkısel güzel ürün ama yinede bir diyetısyen kontrolunde kullan ben basladım dırek cok sukur toparladım buradan almıstımhttps://www.instagram.com/fitmaxturkiye/
  • cheffx C kullanıcısına yanıt
    nereden buluyorsunuz böyle markaları
  • hknaltdes kullanıcısına yanıt
    dostum bu proteın tozu felan değil bitkisel toz arastırırsan görürsün zaten kullanıcısı baya bi var reklamla şişirme markalar gibi deil içinde kimyasal yok.
  • Protein tozunun zararlı olduğunu kim iddia edebilir? Sene 2019 aşın bunları .
    isteyen belgeleriyle gelebilir -tabi varsa- dedikoduya itibar etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheffx

dostum bu proteın tozu felan değil bitkisel toz arastırırsan görürsün zaten kullanıcısı baya bi var reklamla şişirme markalar gibi deil içinde kimyasal yok.
    Reklamla şişirme markalar değil diyip kendi ürününün reklamını burada yapman

Siz herkesi kendiniz gibi mi sanıyorsunuz ya? 0 mesajın var yeni üyelik açmışsın koşa koşa bu konuya gelip ürün reklamı yapıyorsun. Ne kadar da düşünceli bir vatandaş

Arkadaşlar fitmax mitmax gibi saçma sapan şeyleri almayın. Zaten hayırlı bir şey olsa bu adam forumda dilenci gibi her yerde reklamını yapmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karlo -- 15 Haziran 2020; 14:54:32 >

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.