Şimdi Ara

Prom'a Teşekkür.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burada hep şikayetleri yazıyoruz, ben prom'la yapmış olduğum alışverişten çok memnun kaldım. 1 Hafta boyunca rezerveyi koruyup çok isteyen olmasına rağmen beni beklediği ve verdiği sözü tuttuğu için Kendisine teşekkür ederim.

• Sahsen ben de severim kendisini
    absolute: p910i aldin sanirsam ? gule gule kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: treach

Sahsen ben de severim kendisini
    absolute: p910i aldin sanirsam ? gule gule kullan

Evet, P910i aldım. Teşekkür ederim treach.
  • quote:

Burada hep şikayetleri yazıyoruz, ben prom'la yapmış olduğum alışverişten çok memnun kaldım. 1 Hafta boyunca rezerveyi koruyup çok isteyen olmasına rağmen beni beklediği ve verdiği sözü tuttuğu için Kendisine teşekkür ederim.

örnek bir davranış arkadaşı tebrik ediyorum .
  • Valla bende geçenlerde RUSSEL isimli İstanbul'lu bir abimizden ram aldım...Anlaştığımız fiyatın üstüne fiyat verilmesine rağmen sözünden dönmedi...
  • helal olsun...söz senettir demiş...
  • taşıyorum
  • hocam helal olsun ne diyeyim

allah herkesin karsisina böyle, foruma yakisir insanlar çikarsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: absolute

Burada hep şikayetleri yazıyoruz, ben prom'la yapmış olduğum alışverişten çok memnun kaldım. 1 Hafta boyunca rezerveyi koruyup çok isteyen olmasına rağmen beni beklediği ve verdiği sözü tuttuğu için Kendisine teşekkür ederim.

Sagolasın absolute kardeş, hayırlı olsun tekrar bu arada.
  • Bende burada sözüne senet gibi sadık kalarak amd 3000+ 64 bit işlemci gigabyte marka nforce3 anakartı thermaltake big tower 112 heatsink(http://www.teschke.de/heatpipes/Neues/Komponenten/CPU_Kuhler/Thermaltake_Tower112/TT112-gesamt-gr-ss.jpg ) ve orjinal amd heatsinki hepsini 270 milyona anlaşan ve daha üst teklifleri reddeden ve ürünü teslim eden fazli kazak a teşekkürü borç bilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19 -- 13 Mart 2005, 20:08:28 >
  • prom çok dürüst bir insandır..kendisiyle tanışdığım ve alışverişim olduğu için mutluyum..
  • Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceiğiniz(miz) dostumuz Prom a selam olsun :)
  • adaş ıyıdır...
    adam yolladım monıtoru verdı yolladı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.