Şimdi Ara

Projeksiyon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar projeksiyon konusunda deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Alacağımız cihaz lokantada kullanılcak, aydınlık ortamda iyi görüntü verecek bir cihaz tavsiye edermisiniz? 3D özelliğe gerek yok, ya iş yemeklerinde sunum için, yada toplu yemeklerde farklı videolar için kullanıcak
    saygılarımla...

• ayırmayı düşündüğünüz bütçe nedir ?
  • 1500-2000TL arası bir bütçe ayırdık, ama 500 daha verip arada çok fark olacaksa 2500'da olabilir.
  • cevap gelmedi ama epson 5910 alacak gibiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lzerk

cevap gelmedi ama epson 5910 alacak gibiyiz

ben 3 ay dır araştırıyorum, kafamda oluşan fikir şu, ya paraya kıyıp 8100 alacaksın yada 5910 alıp keyfine bakacaksın.

okadar araştırdım vardığım sonuç bu karar senin.
  • Kusurabakmayn yoğunluktan cevaplayamadım,size direk bütçenizin en üst dilimine denk gelen 5910 u önermedim çünkü
    Epsonun bu modeli Home cinema sınıfında ve karanlık yada loş ışıkta performans gösterir, siz ışık altında sunum
    amaçlı daha çok kullanacağınız için daha yüksek lümenli dlp modellere yönelebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanıtlarınız için teşekkür ederim.

astramastra; hocam model olarak ne önerirsiniz peki?
  • sunum için se eğer. okullara gidin. projeksiyon çeşitleri vardır. 2000-2200 lümenli pj ler bile yeter ama gözünüzle görün sunum için çok para vermeye gerek yok. bence.
  • aydınlık ortamlarda sunum için kontrastı yüksek fullhd cihaz tercih etmenize gerek yoktur,
    sunum cihazları xga veya en fazla hd çözünürlükte 3000 ve üzeri ışık gücünde olmalıdır, loş ortamlarda kontrastın hiç bir önemi yoktur.
    tavsiyem epson tw550 veya epson EB925

linkten inceleyebilirsiniz,
    Epson Projeksiyon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.