Şimdi Ara

Project Scorpio'nun Teknik Özellikleri Açıklandı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
3
Favori
17.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek 1 konuya odaklanıp kalmayın fan arkadaşlar DH ana sayfasında

Project-Scorpio-Tum-zamanlarin-en-guclusuhttps://www.donanimhaber.com/oyun-konsollari/haberleri/Project-Scorpio-Tum-zamanlarin-en-guclusu.htm

belli 1 platformunun fanı yada kendini fan hissedenler Bu haber konusuna'da bekleniyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 6 Nisan 2017; 19:27:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpio bites a Pony

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

quote:

Scorpio vs Ciliz PRO

384bit vs 256bit

326gb/sn vs 218gb/sn

6TF Semi custom Polaris GPU @1.172 mhz 40 CU vs 4.2TF Semi custom Polaris GPU @911mhz 36 CU

Semi Custom Jaguar CPU @2.3ghz vs Jaguar @2.1ghz

12gb RAM vs 8gb RAM

Ayrica sunumda FH3'ün PC Ultra ayarda Scorpio da 4K calistiginida belirtti

Bütün Sony fanlarina gecmis olsun dileklerimi sunuyorum

La zaten daha güçlü olacağını biliyorduk arada 1 senelik teknoloji farkı var,, senin burada yırtındığın gibi abartılacak bir konsol olmadığı ortya çıktı. İşlemciye bak neredeyse aynı la ryzen nerede ryzen

Ulan PS4 ile XO arasinda sadece 0,40TF fark varken 12 siddetinde depremler oldu,kitalar yer degistirdi.Simdi arada 1.8TF güc farki varkene nasil "kücücük" fark oldu bu?

PS4 VE XO aynı anda çıktılar, bunların arasında tam 1 yıl fark var, her ikisi arasındaki fark aynı gibi (ps4>one, scorpio>pro)

Ek olarak da şöyle bir faktör devreye giriyor, pro oyunlar ile her halükarda yine gömüyor, E3'te ne duyuracaksınız 4k crackdown mı yoksa 4k sea of thieves gameplay mi

Evet 4K Crackdown,Sea of Thieves ve nicelerini oynuyacagiz peki ya sen? Dur zahmet etme daha cikmamis oyunlara don bicip Master Piece ilan ederek,koca bi liste atacaksin.Bak senin yerine yaptim.Nasil,oldu mu?

Ben bu ay horizoni oynayip orgazm oldum zaten adam bekle diyor bana hala

Kardes anladik Scorpio'yu ilk gün alacaksin ama bu kadar da kafamiza vurma

Lan yok almayacağım, zorla aldırtacak adam bana, adam gibi oyunlar duyurulsun her konsola kapımız açık bizim
  • Ps5 geldiğinde scorpio tarihe gömülecek.Aklınız varsa almayın bu konsolu yok benim param çok diyorsanız alın ama ps5 çıktığında bir hiç olacak bu konsol.Upgrade yapmakta kurtarmaz Ps5 in gücüne yetişemez.Sony fanı değilim ancak ps5 in nasıl olabileceğini tahmin etmek zor değil.
  • Yalnız bu Xbox sahiplerinin sene sonuna doğru ancak çıkabilecek bu konsol ile kendilerinden geçip, 4 yılın ezikliğini çıkartma çabaları da ayrı bir şaka olmuş. Yazdıkları her yorumda 4 yıl boyunca 720p dinamik çözünürlüklerde nasıl bir ızdırap ile oyun oynadıklarını itiraf ediyorlar. Bu en temel mantık hatasını bile görmekten aciz olmaları onların aslında oyuncu değil, marka tutkunu birer fanatik olduklarının da kanıtı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Yalnız bu Xbox sahiplerinin sene sonuna doğru ancak çıkabilecek bu konsol ile kendilerinden geçip, 4 yılın ezikliğini çıkartma çabaları da ayrı bir şaka olmuş. Yazdıkları her yorumda 4 yıl boyunca 720p dinamik çözünürlüklerde nasıl bir ızdırap ile oyun oynadıklarını itiraf ediyorlar. Bu en temel mantık hatasını bile görmekten aciz olmaları onların aslında oyuncu değil, marka tutkunu birer fanatik olduklarının da kanıtı...

4k 60 fps sea of thieves oynayacaklar abi kıskanmamak elde değil. Biz anca the last of us 2, god of war gibi sıradan! oyunlarla yetinicez. Çok üzülüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazın raminin yükseltilmesi direk konsolun 4k ya odaklandığını gösteriyor bence bu pro gibi bir neslin devamından çok apaçık yeni nesil olmuş bence ps5 yakındır şimdiden söyleyeyim çünkü bunun açtığı oyunları x1 ve ps4 ün açabileceğinden bile şüphelerim var
  • adamlar yıl sonu 4k crackdown ve sea of çöp oynayacaklar çok vurmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Yalnız bu Xbox sahiplerinin sene sonuna doğru ancak çıkabilecek bu konsol ile kendilerinden geçip, 4 yılın ezikliğini çıkartma çabaları da ayrı bir şaka olmuş. Yazdıkları her yorumda 4 yıl boyunca 720p dinamik çözünürlüklerde nasıl bir ızdırap ile oyun oynadıklarını itiraf ediyorlar. Bu en temel mantık hatasını bile görmekten aciz olmaları onların aslında oyuncu değil, marka tutkunu birer fanatik olduklarının da kanıtı...

4k 60 fps sea of thieves oynayacaklar abi kıskanmamak elde değil. Biz anca the last of us 2, god of war gibi sıradan! oyunlarla yetinicez. Çok üzülüyorum

Bak bunu hiç düşünememiştim, 4K Sea of Thievesne zevkli olur ama değil mi? Kim ne yapsın GoW 4, Dead Stranding, Spiderman, Detroit, Gran Turismo Sports ve daha nice PS4 exc. oyunu?
  • quote:

quote:

quote:

Bak bunu hiç düşünememiştim, 4K Sea of Thievesne zevkli olur ama değil mi? Kim ne yapsın GoW 4, Dead Stranding, Spiderman, Detroit, Gran Turismo Sports ve daha nice PS4 exc. oyunu?

Rüyalarıma giriyor sea of thieves sorma abi, lego 1 bu 2 başka oyun oynamam

• bu durumda ps4 sahipleri bizi görecekmı annam içerir
  • quote:

Matematikten anlamayanların matematik dersi vermesi komedi olmuş. Neymiş 0.4 Tflops için 12 şiddetinde deprem olmuşmuş...

PS4: 1.84 Tflops
    Xbox One: 1.31 Tflops
    Aradaki güç farkı: %40

PS4 Pro: 4.12 Tflops
    Scorpio: 6 Tflops
    Aradaki güç farkı: %46

Adam gibi hesap yapamayanlar gelip burada millete matematik dersi vermesin. 500 dolarlık fiyatı, olmayan exc. oyunları ve bu nesilin başındaki yaptığı sunumla kazandığı antipati ile PS4 Pro karşısında hiç bir şansının olduğuna inanmıyorum. Satışlar ancak Amerika'da kafa kafaya olabilir, onun dışında kalan tüm bölgelerde Sony'ye karşı yapabilecekleri hiç bir şey yok.

Bir tarafta yeni çıkmış bir konsolla, diğer tarafta 70-80 milyon satmış bir konsol oyun firmalarının kime öncelik vereceğinin de hakkında bir fikir verecektir.

1,84-1,31 = 0,53 %40
    6,00-4,12 = 1,88 %46

pardon senin matamatiğin çok iyimiş kardeş helal
    birde bunu + lamışlar
  • PS özel oyunları ile kurtarıyor paçayı, Microsoft biraz o konuya da eğilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

quote:

Matematikten anlamayanların matematik dersi vermesi komedi olmuş. Neymiş 0.4 Tflops için 12 şiddetinde deprem olmuşmuş...

Adam gibi hesap yapamayanlar gelip burada millete matematik dersi vermesin. 500 dolarlık fiyatı, olmayan exc. oyunları ve bu nesilin başındaki yaptığı sunumla kazandığı antipati ile PS4 Pro karşısında hiç bir şansının olduğuna inanmıyorum. Satışlar ancak Amerika'da kafa kafaya olabilir, onun dışında kalan tüm bölgelerde Sony'ye karşı yapabilecekleri hiç bir şey yok.

Bir tarafta yeni çıkmış bir konsolla, diğer tarafta 70-80 milyon satmış bir konsol oyun firmalarının kime öncelik vereceğinin de hakkında bir fikir verecektir.

1,84-1,31 = 0,53 %40
    6,00-4,12 = 1,88 %46

pardon senin matamatiğin çok iyimiş kardeş helal
    birde bunu + lamışlar

Ahahahaahahaaha ciddi mi yazdın bunu, la arkadaş yeminle komedisiniz hiçmi oran orantı görmedin la okulda, 4,12 100 ise 6.00 kaç eder ? 145,6 eder bu ne eder %45,6 eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 6 Nisan 2017; 20:00:42 >
  • Konsol oyun oynamak dan çıktı dodanım yarışına girdiler bizim millet de babasının markası gibi fanboyluklarq başlamışlar yazık nedim ps2 ve ps3 dönemini çok özlüyorum oyun dünyası böyle rezil bi dönem görmedi
  • DUYURU yeni tomb raider 1 seneliğine xbox gelecek -----|doğal <----- --->4k /60 fps çakma değil procılar :D 1 sene daha bekleyecekler uc4 bitti :D
  • o değilde donanım haber izlieyin az tüm zamanların en güçlüsü :D yazılı başlıkla burdaki tüö ps4 sahiplerine gelsin
  • o değilde hacılar ps4 ve pro sahileri size ne oluyor troll için geldiğiniz belli neyse DÜNYANIN en iyi konsol durumda olcak ps5 bakarsak 2017 yada 2018 duyrulur 2020 cıkar yada 2019 sonu sony daha PS4 PRO SİLİMİ cıkarma işinde ps5 daha zaman var hacılar bu arada XBOX boş durmucak bunu yanına EX OYUN kesın cıkacak

bi acıklama yaptılar bazı oyunları pc getirecekler doğal ordanda para kazanacaklar

2,5 yıl bekyeleceksınız ps5 beyler iyi yolculuklar diler tek konlsol sahipleri
  • quote:

quote:

Çok güzel özetlemişsin abi bazılarına kapak niyetine

çok güzel mi özetledi
    1,84-1,31 = 0,53 %40
    6,00-4,12 = 1,88 %46

bunun neresi doğru ve güzel bir özet? Xbox Scorpio ile PS4 pro arasındaki fark senin ps4 ünden daha fazla!
    zaten kurduğu orantı yanlış birde ders verecek

nasıl bir çekememezlik anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

cihazın raminin yükseltilmesi direk konsolun 4k ya odaklandığını gösteriyor bence bu pro gibi bir neslin devamından çok apaçık yeni nesil olmuş bence ps5 yakındır şimdiden söyleyeyim çünkü bunun açtığı oyunları x1 ve ps4 ün açabileceğinden bile şüphelerim var

o kadar uzun degil,,,,sony zaten ps4 sahiplerinin tepkisini cekti pro ile yakhaloharicindein bi zamanda ps5 cikamaz lakin 2021 de ps5 cikar ayrica ps4 piyasayi domine ettiginden oyunlar ps4 e göre yapilir ,yani halo ve forza haricinde 4k 60 fps göremezler,,, diger tarafdan genel oyunlar ve ps4 e ex oyunlar sony tarafinda daha iyi optimize olacaktir

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bence scorpio 400$ olacak

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.