Şimdi Ara

Project: Polarshine (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
15
Favori
16.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistemde kullanacağım fanların ve pompanın sleeve' lenmesi tamamlandı. Psu' nun daha çeyreğine bile gelemedim.
  • Takipteyim
  • Yeni fotoğraflar birazdan geliyor.
  •  Project: Polarshine

Project: Polarshine

24 Pin bitti ama ben de bittim. Geri kalanına dokunmaya mecalim kalmadı.

Bunlar da birkaç tane sanatsal fotoğraf;

Fanlar ve pompa;

• uu beybii.. profesyonel bi mod görüyo gibiyim takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencer_1907

uu beybii.. profesyonel bi mod görüyo gibiyim takip

Teşekkür ederim hocam.
  • Arkadaşlar sadece 2-3 kişimi takip ediyor? Bu forumda prof. modifikasyon yapan insanlar var biliyorum fakat hiç birinin bu başlıkta herhangi bir yorumunu göremedim. İlgin. Eğer takip edilmiyorsa paylaşmıyım.
  • biz takip ediyoruz panpa ! PAYLAŞIMA DEVAM ! modifiyen bittiğinde ilgi daha çok olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencer_1907

biz takip ediyoruz panpa ! PAYLAŞIMA DEVAM ! modifiyen bittiğinde ilgi daha çok olacaktır

Sağol dostum. Fotoğraf upload' lıyoruz edit' liyoruz fakat 3 kişi takip ediyor bu da biraz can sıkıcı olabiliyor.
  • ellerinize saglik. guzel ve sade bir mod olacaga benziyor yada benim umidim bu yonde fakat iscilige biraz daha dikkat ederseniz (mesela makaron boylari hepsi ayni olsa) daha iyi bir calisma cikacagindan eminim.
  • Mesaj yazmadığıma bakma her gün bakıyorum konuya...

Kasa canavara dönüşüyor. Buralardayız !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: nEO147

ellerinize saglik. guzel ve sade bir mod olacaga benziyor yada benim umidim bu yonde fakat iscilige biraz daha dikkat ederseniz (mesela makaron boylari hepsi ayni olsa) daha iyi bir calisma cikacagindan eminim.

Haklısınız hocam ama takdiriniz hiç kolay bir iş değil tek başıma yapıyorum belli bir süre sonra dikkatim dağılıyor o yüzden boylarda sıkıntı çıkıyor. Zaten ufak bir aksaklık yüzünden psu' nun üstündeki bütün sleeve ve makaronları söküp baştan yapıcam o zaman daha düzgün olacaktır.

@ReakaR;
    Teşekkürler.
  • görsel olarak güzel bir mod çıkıcak
    devamını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: barhonda1

görsel olarak güzel bir mod çıkıcak
    devamını bekliyorum

İnşallah hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuna_Firat

quote:

ellerinize saglik. guzel ve sade bir mod olacaga benziyor yada benim umidim bu yonde fakat iscilige biraz daha dikkat ederseniz (mesela makaron boylari hepsi ayni olsa) daha iyi bir calisma cikacagindan eminim.

Haklısınız hocam ama takdiriniz hiç kolay bir iş değil tek başıma yapıyorum belli bir süre sonra dikkatim dağılıyor o yüzden boylarda sıkıntı çıkıyor. Zaten ufak bir aksaklık yüzünden psu' nun üstündeki bütün sleeve ve makaronları söküp baştan yapıcam o zaman daha düzgün olacaktır.

@ReakaR;
    Teşekkürler.

haklisiniz bende cok cile cektim yaparken tek tek 24 kablo... eger bir masa uzerinde calismiyorsaniz beliniz tutmaz hale gelebiliyor belli bir yerden sonra:) tabi ne kadar dikkat etseniz de yinede olmayabiliyor. artik ne kadar olursa:) kolay gele

• Yess girişimci ve istekli birisi. Psu yu o hale getirmek oldukça zor olsa gerek, Devamınıda bekliyoruz.

[TAKİPTEYİM + Rad için teşekkür ederim]
  • quote:

quote:

quote:

@ReakaR;
    Teşekkürler.

haklisiniz bende cok cile cektim yaparken tek tek 24 kablo... eger bir masa uzerinde calismiyorsaniz beliniz tutmaz hale gelebiliyor belli bir yerden sonra:) tabi ne kadar dikkat etseniz de yinede olmayabiliyor. artik ne kadar olursa:) kolay gele

Aynen dediğiniz gibi bel kalmadı.

@ecarpar; Teşekkür ederim, güle güle kullan.

• Oncelikler kolay gelsin guzel olacak ins birsey solemek istiorum 24 pin kblosundaki makaronları keske hepsini aynı boyada kesseymişiniz daha guzel olurdu
  • Evet Güzel bir mod daha gün yüzüne çıktı devam sabırsızlıkla bekliyorum .bu arada sleeve tavsiyen için ayrıyetten teşekkürler
  • @Xantom; Sanırım önceki sayfadaki mesajları okumadınız. Sizin söylediğinizin cevabını yukarıda vermiştim. Eleştiriniz için çok teşekkür ediyorum.

quote:

quote:

@cthax; Teşekkür ve rica ederim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.