Şimdi Ara

PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN ! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
8
Favori
28.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.gametrailers.com/videos/8iaux1/project-cars-exclusive--let-go-with-you-trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Gonzo -- 31 Ekim 2012; 12:10:22 >
  • Next-gen'i uzaklarda aramaya gerek yok bu oyun kadar underrated bekleneni görmedim canlansın şu konu artık.

Tamamı PC'de son detaylarda oyun içi.

PROJECT C.A.R.S (DH ANA KONU) NEXT-GEN !

• bu oyun neden tutulmadi anlamis degilim grafikler next gen gibi ama heyecan mi yok oyunda aceb
  • Oyun içi mi nasıl oyun içi ? Ensar ciddi ciddi bunlar gameplay görüntüleri mi ?
  • Oyun hala Pre-Alpha, Kasım ayında çıkacak.

Daha kariyer modu ile ilgili bişey paylaşmadılar.

Özellikle Rally modunu merak ediyorum, güzel bişey yaparlarsa, çeşitli pistler, güzel klasik rally arabaları ve RBR sürüşü, bu oyunu karal yapar.

Bence çok iyi bir oyun olacak. Çıkınca tutar, asıl konsollarda nasıl gözükecek onu merak ediyorum. Yada iyi port edebilecekler mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Oyun içi mi nasıl oyun içi ? Ensar ciddi ciddi bunlar gameplay görüntüleri mi ?

Buradan buyur hacu.

http://forum.wmdportal.com/showthread.php?518-Screenshots-(JPG-only-please)/page1588

Photo mode falan değil direk hayvan gibi PC'lerde en yüksek detayda uygun açıyla alınmış görüntüler.

• Sağlam bir PC'si olanlar oyunun alpha versiyonunu internetten indirebilir. Kendi sitelerinde üyeliği kapatmışlar ama tor-rentten oyunu bulabilirsiniz.

Oyunun gece sürüşünden bir video

Adam 10 numara sistem kurmuş.

• Resimlere ve videolara göre grafiikleri cidden çok iyi.
  • Arkadaslar mobildeyimde cok merak ettim biri sistem gereksinimlerini koyabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Minimum Sistem:
    Core 2 Duo E4300 1.8GHz veya Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
    GeForce GT 230 veya Radeon HD 2900 GT
    2 GB Ram

Önerilen Sistem:
    Core 2 Quad Q6600 2.4GHz veya Phenom 9750 Quad-Core
    GeForce GTS 450 veya Radeon HD 5750 1024MB
    4 GB Ram

Tüm ayarları en yükseğe çekince önerilen sistem bile yeterli olmayabilir(oyunun çalıştığı çözünürlüğe bağlı olarak).
  • Oyun kasımda çıkıyor ve hatırı sayılır bir para topladılar akılları varsa bu kadar modelleme ve detay yapmışken PS4 ve o aralıkta çıkarsa yeni Xbox için de çıkartırlar bakalım henüz bir açıklama yok.Ama PS3 ve Xbox'da yukarıdaki detay seviyesi hayal GTX 680'ler sürünüyor oyunda 30-40fps ile.

Şu aracın üzerindeki çıkartmanın bile farklı yansıması var oyunda uğraşıldığı zaman gerçekten fotoğraf kalitesinde görüntü gerçek zamanlı olarak alınabiliyor.

Görüntüler benim PC'den bunları alırken FPS 12'yi gösteriyordu.

Mesela ilk foto photo mode falan değil ben onu çekerken real time olarak o detayı alabiliyorum bu çok önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Minimum Sistem:
    2 GB Ram

Önerilen Sistem:
    4 GB Ram

Tüm ayarları en yükseğe çekince önerilen sistem bile yeterli olmayabilir(oyunun çalıştığı çözünürlüğe bağlı olarak).

Bu donanımlarla oynamak mümkün değil. Yüksek seviye için yeni nesil Core i5-i7 veya AMD FX işlemci + GeForce GTX 670/680 veya Radeon HD 7900 serisi kart lazım.

O yukarıda önerilen GTS 450 ve HD 5750 ancak minimum ayarlarda oynatır tahminimce.

PS4 ve yeni nesil XBOX bir an önce gelse de şu grafikler standartlaşmaya başlasa artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Grafikler muazzam cidden. Sağlam PC'si olan yaşadı.

Konsolda oynayacağım.
  • Bende PS3 için düşünüyorum bu oyunu. Belki grafikleri biraz kırpılacak ama olsun. Elimdeki PC ile imkansız, onun dışında PC mi oyun için kullanmıyorum.

Kesin kabin içi - kask kamerasından (bu arada kask kamerasıda var oyunda) oynarım, çünkü tepkiler harika. O yüzden grafikler gene iyi olur.
  • Ben de konsolda oynayacağım, elimdeki PC oyunu hakkını verecek şekilde çalıştıramıyor en fazla orta düzey grafik alabilirim. O da konsol grafiğinden iyi olur ama değmez yani. Konsolda grafiklerin resimdekilerin yarısı bile olamayacağını düşünürsek bu oyun için kritik nokta fizikler. Gerçekten sağlam fiziklerle gelirse müthiş olur. Konsollardaki satış miktarını grafik olarak fark yaratamayacağından fizikler belirleyecektir. PC'de oyunun satış rakamları oyun ne kadar iyi olursa olsun belli rakamları geçemeyeceğinden bu oyunun geleceği fiziklerine bağlı, konsol oyuncusunu kendine çekebilirse başarılı olur ve Gran Turismo-Forza ikilisine sağlam bir rakip gelir.

Benim için oyun dedin mi Gran Turismo bir Forza ikidir. O derece severim iki seriyi de ama bu nesilde ikisi de adamakıllı bir oyun çıkaramadı bana göre. Forza 4 de Gran Turismo 5 de eksik oyunlar. Umarım Project C.A.R.S bu eksikliği kapatır da doya doya oynarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Minimum Sistem:
    2 GB Ram

Önerilen Sistem:
    4 GB Ram

Bu donanımlarla oynamak mümkün değil. Yüksek seviye için yeni nesil Core i5-i7 veya AMD FX işlemci + GeForce GTX 670/680 veya Radeon HD 7900 serisi kart lazım.

O yukarıda önerilen GTS 450 ve HD 5750 ancak minimum ayarlarda oynatır tahminimce.

PS4 ve yeni nesil XBOX bir an önce gelse de şu grafikler standartlaşmaya başlasa artık.

Aynen öyle, neden böyle düşük seviye sistem özellikleri söylemiş yapımcılar anlayamadım. Acaba diyorum, daha alpha olduğu için bug ve optimizasyon sorunu vardır. Onları halledince mi bu sistem yeterli olur diye düşünüyorum ama grafiksel kalite de ortada yani. Belirtilen minimum sistemle 640x480 çözünürlükte en düşük ayarlarda anca oynanır.

• Koskoca yapımcılar render, menü resimleriyle kandırdı bu nesil bizi; bu adını bilmediğimiz adamların yaptıklarına bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 17 Mart 2013; 17:08:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Koskoca yapımcılar render, menü resimleriyle kandırdı bu nesil bizi; bu adını bilmediğimiz adamların yaptıklarına bak.

Adı bilinmedik de diyemeyiz aslında NFS: Shift,Shift 2.

EA'in elinden kurtulup bağımsız yapımcı oldular 3.5 milyon euro bağış topladılar oyunun forumu yıkılıyor sürekli güncel oyuncuyla iç içe binlerce post var demek ki oyuncuyla iç içe olunca hepsinden daha iyi bir oyun yapabiliyorlarmış.

Daha fazla güncel SS görmek isteyenler buyursun.

http://forum.wmdportal.com/showthread.php?518-Screenshots-(JPG-only-please)/page1592

• Tamam benim bilmediğim diyim o zaman.
    Bilsem daha kotu olurmuş zaten, Shift neydi oyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Tamam benim bilmediğim diyim o zaman.
    Bilsem daha kotu olurmuş zaten, Shift neydi oyle...

Shift gayet güzel bi oyundu. Sim.-Arcade karışımıydı ve tabii ki GT ile FM kadar olmasa da Sim. tarafı ağır basıyodu. Büyük keyifle oynamıştım ve biitirmiştim. Shift 2 ise beklentimin ve 1. oyunun çok altındaydı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.