Şimdi Ara

PROJE OIB : MUTLAKA BAKIN!!! (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
0
Favori
15.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardes sehirde sinirli 2mgbit vardir bizde onlardan biriyiz evde tek kullaniyorum (dayimgilde)
    BU CUMARTESİNDEN sonra bakim yapacagim makineyi eski 2gb ramleri ve ekran kartini degistircem
    BU arada ilk basta bu serveri cogunluk iyi demisti bana ses cikarmak dusmezdi Tek sorunum hep ayni seyleri yap sıkılıyorum Ama yeni 1 char actim gm ile konusmayi dusunuyorum
    Blacksmiths Frame recipeleri nerden bulacammi veya isteyecegim s/a silahlarla dolascam
    Dun acumeni cektim c grade bssc almayi unutmusum Hawkeye kaciyor en az elinde 8 var zuahah dedim gulmekten oldum nerdeyse 2kisi ile bas ediyorum Warcyer deli gibi adam oluyor hp left diyor 8k
    Ve de foga gidiyorum tek basima 10dk surmuyor 50kk kasmak eskiden gitmiyordum cunku tek takilmak bana acayip hissediyorum isterse elimde +26 bow +10 tit set olsun tek takilamiyorum
    Her halde derdimi anladiniz Hafif benim online oldugum zamanlarda tek kalmak
    Bu Hooky dostumla Beraber takiliyorum İstedigim arkadas buldum sayilir tyrant kasiyorum cok zevkli gececegini dusunuyorum Neyse fazla uzattim Kib AZ beraber takilalim lutfen elimizde +5 book yok diye ezik sanmayin o kadarda Classimiz yeter
    Eray kankam bu arada sende 1 ara Eventtan +10 book kazanmistim onu emaner verebilirmisin
    Benim hesabimi verim istedigin zaman girip oyna Veya kendi hesabini aktar
    +10 bookla 2k vursam warirore olecegimi zannetmiyorum hp full olarak oldururum

• Len Her yerde kendinizi belli etmeyin bu atanlar varya okadarda ezik olmayin be
    Adam foruma kötü buff atiyorlar bize diyor
    Konu basligi bu
    Turk using bad buffs
    Ban ban diye bagriyor rebirt dunde bize yiyemiyorlar bazi turk arkadaslar atiyor
    Allaha sukur mage tankmiz var Warcyer hemen olmuyoruz
    O kadar kotu buff atana kadar git Warcyer kas kendşne cov at veya ben hep arenada sayilirim bana saygili ol ben sana verim cov
  • Arkadaşlar kusura bakmayın bir haftadır siteye giriş yapamadım. Serverda her bulduğum Türk'ü kastırmakla meşguldüm

Ewet arkadaşlar eski keyif gerçekten de pek yok. Oyuna giriyorum alayı 78 clandan kimse ortalıklarda yok. Türk clanlar sanki babalarından kalma toprakları paylaşamıyormuşçasına aralarına kavga ediyorlar. Siegeler geç saatlerde olduğundan katılım pek fazla olmuyor.

Sonuçta bu proje, katılan herkese aittir. Eğer herkes serverı değiştirelim diyorsa alternatifleri belirtin, anket yapalım, değerlendirip o servera geçelim. Yeni bir server olması gerekmez, sizin ve arkadaşlarınızın hali hazırda oynadığı bir server da olabilir. Ancak şu anki server ratelerinde olmasını rica edicem. Bir de siege saatleri Bize uygun mu önceden bir araştırırsanız çok çok iyi olur.

Yalnız şu var kibu geçişi yapmadan önce BENCE şu Türkler arasındaki anlaşmazlıkları bir gidermek lazım. Çünkü sonuçta gideceğimiz yerde de aynı kişiler olacak ve sonunda yine aynı keyif almama durumları yaşanacak. O zaman ne yapacağız? yine mi server değiştireceğiz? Bu birazcık sorunu halletmekten ziyade sorundan kaçmak olur. Ben elimden geleni yapıyorum. Sizlerden de yardım bekliyorum.

• bence de çok yerinde bi tespit önce kendi aramızdaki anlaşmazlıkları çözmemiz gerek. server değiştirerek sadece sonunda tekrar yaşayacağımız sorunları ertelemiş oluruz...
  • O ZAMAN BEN BİRAZ BİLGİ VEREYİM

L2-vendetta : PyroMaker in serverı tanıyanlar tanır L2r ve L2u da ismi var. Actıgı server güzel ultimate oynayanlar bilir aynı ozellikleri tasıyor npc town buffer ( dance/song yok ). Ve kendi yaptıkları Epic Weaponlar var Hero tarzı tatto var ve S gread special ability icin ancient adena lar var ve bunlar 2 huting ground da kasılıyor. Siege saatleri uygun server yeni sayılır.Burda bişeyler yapabiliriz

L2-gold: duydugum kadarıyla guzel bi servermış

L2-forever : server güzel player ı baya bol ancak donate'i de. Siege saatleri uygun,npc aio buffer Server biraz kalaba^^

eger anket olursa bu 3ünü koyalım hepsi full c4 not l2j 35xp lag free () imiş^^ eğer başka bilenler varsa yazsınlar
  • bence gold
  • gold olabilir ama donate yapan arkadaşlarıda düşünmeden edemiyorum

gerçi 1-2 hafta WoW oynamayi düşünüyorum ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuntsunemori -- 19 Şubat 2007; 21:30:24 >
  • Golda şu yüzden sempatim var rebirth var :D
    bence seçilcekse rebirth li bi server olsn öle olrsa tam süper olr çünkü tankları asla aşağı alamazlar severim tankları DA :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrAwesome -- 19 Şubat 2007; 21:35:48 >
  • hihi ben gold serverini tuttum orda oynayan arkadaşta varmış benm ^^
  • erayım başlayalım mı :D
  • This page explains about the basic L2 Gold features and gives some information for the people who are not really familiar with C4.

Rates: xp45x / sp50x / adena50x (all adena is divided by 100/all shops prices too)
    Server: Full Official C4 server (retail server) with custom modifications
    Gameplay: No weight limit, Buffs 1 hour, rebirth, No class change quests, increased movement speed on all classes

Rebirth System
    Once a player becomes level 78, he can choose to rebirth at the rebirth manager in Aden.
    A player who becomes reborn starts at level 1 again.
    Although a player becomes level 1 again, he will still keep his items, skills are lost. A reborn player cannot equip high level gears, because he lost his masteries (S,A,B,C,D)
    As soon as you're lvl1 you will receive a book or rebith, with this you can learn 1 of the rebirth skills at your guild. Each player can get a maximum of 3 rebirth

3 kere rebirth hakkın varmş :D

• bence l2-vendetta ya da bi bakın derim www.l2-vendetta.com ban rebith sacma geldi l2 ile alakasını pek kuramadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: XApAcHeX

erayım başlayalım mı :D

ne demek başladim bile ^^

PyGMaLioN haberiniz olsun necromancer ^^ ( acaba bi tank mi ceksem o_O )

edit: şu an vendettayi incelemekteyim ^^
    edit: synergyden soğumamin nedenide en son rollbackte arkadaşa kastirdigim 4 lunargent gitti kim ugrascak onlarla tekrar ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuntsunemori -- 19 Şubat 2007; 23:28:29 >
  • Yaw bugun acayip zevk aldim 7-8 kisi 1den geliyor pk yim olmuyorumda
    +7 book patlattim superdi vendetta super server system olarak 10k rpm hdd leri var
    2x dedigine gore raid dir ama zannetmiyorum 2hd ile raid 0 olur guvenliksiz
    Main Server (35x)
    - Dual Intel Xeon
    EM64T 2.8 - 3.4 GHz
    - (2) 200 GB Sata
    10.000 RPM HDD
    - 100mbit dedicated connection
    - 2 X 8GB RAM = 16 GB RAM

Auxiliar Box
    (Auth and Database)
    - Athlon 64 3.500+
    - (2) 200 GB Sata
    10.000 RPM HDD
    - 100mbit dedicated connection
    - 4GB RAM ECC Certified
  • Basliyacagiz gibi 1 durum olursa hello cello adamlari alin ben kavga yaparim sizlerle
  • Oylama başlamıştır Server değiştirelim mi değiştirmiyelim mi ?

yarın veya bu aksam bitirmek istiyoruz bu olayı zaman kaybetmeden yeni server bulacagız

tabi oylama sonucuna göre Synergy e devam edebiliriz bekliyoruz oyları OİB projesinin içindeki arkadaşlarınıza da iletin link i

http://www.l2turk.com/forum/viewtopic.php?t=487

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TehRedFlag -- 20 Şubat 2007; 13:51:17 >

• ne alaka kuramaadın rebirth ile
  • bu arada goldu az once iy ice inceleme şansım oldu ciddende biraz sıkabiliyor ilk olarak adena cok az düşüyor ( gerçi herşey cok ucuz ( aşırı ) ama genede insanın gözü gönlü doymuyor ^^ ) daha sonra heryerde olduğu gibi gene fazlasıyla pk var.

şu an 1. siradaki serveri inceliyorum görüşlerimi yazarım buraya ( ve sanki dye yok o_O )
  • mcbadboy baya övdü l2killer ı ama bakın bakalım ben l2-vendetta daydım güzele benzio dusk swordlar shield ler epic weapon lar 10 numara ama lag vardı galiba veya tt bugun gene down L2killer ı incelemek lzm
  • Server değişecek gibi görünüyor oylamada Alternatif server L2killer sanırım İnceliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.