Şimdi Ara

Proje - 'Müzik ve Oyun' odası (Resim eklendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
18
Favori
7.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam filim gibi ya bol bol resim ekle :D en ince ayrıntısına kadar çek görelim. baya meraklandım hee... :D :D
  • Hocam hani resimler yaa :(
  • güzel gidiyor aynı tipte proje ben de yapmayı düşünüyorum takip
  • Çok heycanliyim. Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten güzel olmuş ama duvarın rengi çok ama çok koyu boğucu olmuş yerinizde olsam güzel bir duvar kağıdı tercihim olabilirdi
  • Konu disi haric her yere yazi yazabiliyorum ama konu disina niye yazamiyorum bir yardimci olur musunuz.Konu sahibinden ozur dilerim

• Çok güzel olacak gibi bol bol resim eklemeyi unutma
  • Uzun zamandır takip etmiyordum baktımda geliştirmişsiniz hocam, son halini cok ama cok merak ediyorum

• TAKİPPP :) GÜZEL gidiyor herşey pc köşeside olsaydı süper olurdu birde nacizane fikrin bir duvarı eski kiremit görüntüsünde fayns gibi bütün bütün döşüyorlar ve çok güzel bir görüntü oluyor gitarları da onun üstüne konsaydı çok daha güzel olurdu
    ama bu haliyle de çok güzel gidiyor..
  • Evet arkadaşlar, yeni resimlerle karşınızdayım...

Perdemi taktırdım nihayet

Proje - 'Müzik ve Oyun' odası (Resim eklendi)

Tablo asıldı

Evde bir tek benim odamda petek olmadığı için aldığım DeLonghi ısıtıcı, çok başarılı...

Ps4 ve hts için monte ettiğim siyah raf, kabloları bir ara düzenleyeceğiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 30 Aralık 2014; 0:30:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçekten çok güzel gidiyor hocam, sizden ricam ısıtıcı model yazabilirmisiniz ve nereden ne kadara aldınız ? Benim durumum sizinle aynı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok sıkı takip :)
  • Takip :)

• hosuma gitti heyecanla takipteyim ileriye dönük benimde böyle bir planım var.
    yorum yapmak isterim ayrıyetten keske yerlere laminant döşenmeden önce perdeliklerin arasından kabloları saklayarak geçirtseydin.
    duvar rengi cok koyu fikrim laminantlarla cok sırıtmıyormu sizcede
    tv nin altına kablo saklamak için plastik kanallardan kullanabilirsin temiz bir görüntü olur
    perdeyi sade renk secmişsiniz güzel desenli modellerden olmuş olsaydı daha bir hava katmazmıydı ortama sizcede
    tv nin olduğu duvara alcı pandan tv unitesi tarzında bir model yaparsanız kablolarıda saklama imkanı bulursunuz
    bu tarz birşey

• quote:

Orijinalden alıntı: KAZUYA MISHIMA

hosuma gitti heyecanla takipteyim ileriye dönük benimde böyle bir planım var.
    yorum yapmak isterim ayrıyetten keske yerlere laminant döşenmeden önce perdeliklerin arasından kabloları saklayarak geçirtseydin.
    duvar rengi cok koyu fikrim laminantlarla cok sırıtmıyormu sizcede
    tv nin altına kablo saklamak için plastik kanallardan kullanabilirsin temiz bir görüntü olur
    perdeyi sade renk secmişsiniz güzel desenli modellerden olmuş olsaydı daha bir hava katmazmıydı ortama sizcede
    tv nin olduğu duvara alcı pandan tv unitesi tarzında bir model yaparsanız kablolarıda saklama imkanı bulursunuz
    bu tarz birşey

Hocam duvar rengi yakından gerçekten güzel görünüyor, gri diyince şaşıranlar gelip gördüklerinde çok beğendi hep, evet alçı pan filan güzel olurdu da yoruldum artık, belki birkaç ay sonra düşünürüm onları da, teşekkürler önerilerin için...

• quote:

Orijinalden alıntı: The Prodigy

Gerçekten çok güzel gidiyor hocam, sizden ricam ısıtıcı model yazabilirmisiniz ve nereden ne kadara aldınız ? Benim durumum sizinle aynı.

Hocam delonghi tch8093er, 259'a aldım hepsiburada'dan, hem şık, hem de kaliteli, en beğendiğim özelliği ufolar gibi sabit değil, istersen vantilatör gibi dönüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Prodigy

Gerçekten çok güzel gidiyor hocam, sizden ricam ısıtıcı model yazabilirmisiniz ve nereden ne kadara aldınız ? Benim durumum sizinle aynı.

Hocam delonghi tch8093er, hepsiburada'dan 259₺ aldım, hem şık hem de kaliteli, en sevdiğim özelliği ise ufolar gibi sabit değil, istersen vantilatör gibi dönüyor...

• Çok teşekkür ederim hocam bakıyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.