Şimdi Ara

Cep telefonu tamir (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.196
Cevap
102
Favori
144.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam kolay gelsin size bir sorum olacak bende i900 omnia var rom değişimi sonrasında oluştugunu tahmin ettiğim bir sorun war danıştığım arkadaşlar jtag yontemını tavsıye ettıler sızınde yerınızı ogrendım bende pendıkte oturuyorum fakat su an karabukteyım unv. öğr. yim telefonun problemı sadece telefon ozellıgını acmaması gerı kalan butun fonksiyonları çalışıo telefoncuya götürdüm 3 gun durdu ciddiye almayıp yarın alırsın demişti ama 3 gun sonunda telefonu yapamadan geri verdi. eğer jtagla olur dersenız eve dondugum gıbı yanınıza ugruyacam omnia mı seviyorum inş. olur
  • selamlar hocam cihazın MODEM kısmı gitmiş modem tarafına JTAG yapılacak zahmetli bir iş ama olur Allah ın izniyle canınızı sıkmayın.. Yine bir örümcek ağı yapılacak :) Çok nadir de olsa modem ksımı düzeltildiği halde phone kısmı çalışmayan cihaz olabilir bu teknikseldir ama siz rom attığınızda böyle olduysa kesin modem kısmı gitmiştir bu da düzellir inşallah
    http://www.bestjtag.com/wp-content/uploads/IMAG0010.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 26 Nisan 2011; 1:02:18 >
  • inşallah hocam diyecek başka birşey kalmıyor zaten tam rom atımı bitecek ken csc ler yuklenırken onlar bıtınce port failed oluyor yani phone kısmını yuklemıor bıle sanırsam inş. düzelir
  • usta buyuksun
    tamire gerek yok
    yorumlar bile yetiyo
    degil telefon kendimi jtag ladım :D
    her daim lazımsın
    msjım bulunsun hayırlı işler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanxmit

usta buyuksun
    tamire gerek yok
    yorumlar bile yetiyo
    degil telefon kendimi jtag ladım :D
    her daim lazımsın
    msjım bulunsun hayırlı işler...

eyvallah üstadım
  • Bende desire vardı, yazılım güncellemesinden dolayı kamerası, kualklığı ve flaşı çalışmaz hale gelmişti. Bir kaç telefoncu gezdikten sonra bu başlığı görüp telefonu arkadaşa yolladım ve hallettiler sağolsunlar.

Çok teşekkür ediyorum ve tereddüt edenlere de kesinlikle tereddüt etmeyin diyorum.
  • PM attım.
  • usta i900 rom atarken rom yarıda kaldı 1 saat beklememe rağmen full olmadı bende rom yükleyiciyi kapatmak zorunda kaldım sonra malumunuz i900 mefta şimdi hiç açılmıyor özelden pm attım ( gigabyt i120 kullandım rom yükledim hiç bunları yaşamadım onda rom yükleme onmnia ya benzemiyor rom dosyasını hafıza kartına atıyorsun açma kapama ve güç düğmelerine basılı tutuyorsun tlf kendi romu bulup yüklüyor) bukadar basit
  • geçmiş olsun üstad PM inizi cevapladım
  • işini hem böyle iyi hem dürüstçe yapan usta pek kalmadı... cümle esnafa örnek ola...

Allah helal kazancınızı ziyadeleştirsin...
  • amin üstadım teşekür ederim cümlemizin..
  • Hocam bende i8320 var boot uçtu ücreti ne kadar olur ve yeriniz nerede pm atarsanız sevinirim.
  • pm attım hocam
  • Milestone için jtag çıktımı kardeş.
  • malesef üstad...
  • iyi günler ustam PM attım cevaplarsan sevinirim. Telefon bozulunca direk sana gönderiyorum acemilerle uğraşmayıp isi direk ustasıyla hallediyoruz Kargo ücreti fiyatı arttırsada telefonun emin ellerede olduğunu bilmek kargo ücretini unutturuyor. HAyırlı işler dilerim...
  • övücü sözleriniz için teşekkür ederim üstadım ptesi hemen kontrol edip size döneceğim..
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

övücü sözleriniz için teşekkür ederim üstadım ptesi hemen kontrol edip size döneceğim..

Ustam PM attım. Saygılar
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.