Şimdi Ara

PROGRAM (yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ben program yapsamda uygulayamıyorum.sizden ricam akşam 7 ile gece 1-2 civarına mantıklı birer program yapmanız.kendi programınızı da yazsanız olur.benim için çok önemli ufak ufak denemeye başlıcam.

not:zaten çalışıyorum fakat programlı değil.bi sistemin olması lazım.

ilgilenenlere teşekkürler

• Program derken ? Eğer saatli çalışamıyorsan- ki bende öyle robot gibi hissediyorum- al konuları yaz bi kağıda sonra onları gün gün dağıt mesela bugün matematikten şu konu bitecek kaç saat çalıştığın saat kaçta çalıştığından çok o gün o konuyu bitirmen önemli olsun.Salı günü geometriden şu konuyu bitircem işte şu kadar test çözücem vs hedef koy .Saatli programı defalarca denemiş ve bir türlü oturtup adam akıllı uygulayamamış biri olarak bu şekilde bi program çok daha kolay ve teşvik edici oluyo konuların üstünü çizdikçe ilerlediğini hissediyosun.
    Bi yerde daha istemişlerdi ama bir türlü fırst bulup da koyamamıştım bugün fırsat bulursam bi ara taratyım benimkini belki bi fikir verir size.
  • valla bekliyorum hocam ne diyim teşekkürler ilgin için
  • En iyi program bence haftalık olan program. Her hafta tüm eksik konularını bir yere yaz o hafta o konuların tümünü bitir. Ek olarak hergüne kendir soru kotası koy ve o gün o kotayı bitirmeye çalış. Yani saatlik yok su saate su kadar çalışicam gibi program hem uygulamsi hemde bence o kadarda yararlı değil.
  •  PROGRAM (yardım)

PROGRAM (yardım)

PROGRAM (yardım)

PROGRAM (yardım)

böyle bişey biraz karışık gelebilir ama en azından kendinize göre düzenleyip bu tarz bir şey yapabilirsiniz (sayısal öğrencisiyim ben o yüzden sayısal ağırlıklı).Tabi birebir bunada uyamadım okul dersleride olunca bir türlü olmadı yazılı haftası derken kaynayıp gidiyo o yüzden yine bu konuları ders ders bitirmeye karar verdim.mesela ordaki gibi (gerçi çok daha fazlası üstünü çizmemişim ama) mat 1 bitti sayılır işte bir permütasyon kombinasyon olasılıkla birde işlem kaldı .ondan sonra fiziğe geçicem diğerlerinde azda olsa temel var ama fizik berbat. yazın ygs yi tamamen bitirmiş olucam okul açılınca ygs deneme-test gidip lys çalışıcam.Tabi konuları illa orda yazan hafta yada gün kadar bitireceksiniz diye bir şey yok bazı konular hemen bitiyor bazısı çok uğraştırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..dream..

PROGRAM (yardım)

PROGRAM (yardım)

PROGRAM (yardım)

PROGRAM (yardım)

böyle bişey biraz karışık gelebilir ama en azından kendinize göre düzenleyip bu tarz bir şey yapabilirsiniz (sayısal öğrencisiyim ben o yüzden sayısal ağırlıklı).Tabi birebir bunada uyamadım okul dersleride olunca bir türlü olmadı yazılı haftası derken kaynayıp gidiyo o yüzden yine bu konuları ders ders bitirmeye karar verdim.mesela ordaki gibi (gerçi çok daha fazlası üstünü çizmemişim ama) mat 1 bitti sayılır işte bir permütasyon kombinasyon olasılıkla birde işlem kaldı .ondan sonra fiziğe geçicem diğerlerinde azda olsa temel var ama fizik berbat. yazın ygs yi tamamen bitirmiş olucam okul açılınca ygs deneme-test gidip lys çalışıcam.Tabi konuları illa orda yazan hafta yada gün kadar bitireceksiniz diye bir şey yok bazı konular hemen bitiyor bazısı çok uğraştırıyor.

çok teşekkürler hocam bu şekilde daha iyi olur gibi sanki daha fazla görüş ve fikir lazım

• Mesajim bulunsun
  • fikir lazım fikir lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.