Şimdi Ara

PROGDVB kurulum başlatma hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar! yurtdışından yeni bir masaüstü bilgisayar aldım.tüm programları kurdum.skystar kartını tanıttım.sıra PROGDVB Powerinstall 'i kurmaya geldiğinde ve kur dosyasına basınca "error launching install" hatası veriyor.yani kurulumu başlatamıyor.saatlerce uğraştım başarılı olamadım şimdiye kadar da böyle bir hata ile hiç karşılaşmadım.windows orjinal.acaba bu sorunu nasıl aşabilirim? yardımcı olacaklara şimdiden müteşekkirim.selamlarımla.

• windows ne vista mi? xp mi?

dvbdream kurmayi dene yada altdvb. bakalim orada da sorun cikacakmi.
  • evet windows xp.dvbdream denemedim.
    quote:

Orjinalden alıntı: Ewren

windows ne vista mi? xp mi?

dvbdream kurmayi dene yada altdvb. bakalim orada da sorun cikacakmi.
  • ewren bey teşekkür ediyorum sanıyorum windows um ingilizce olduğundan power install ise türkçe olduğundan kabul etmedi.başka bir tahminde bulunamıyorum.vermiş olduğunuz linkteki progdvb yi kurdu.sorun halloldu.ama power install daha tercih edilen bir program onu nasıl kurabilirim biymiyorum.
  • power install ilk defa kullananlar için yazılmış bir yazılım.ama siz mantını çözmüşseniz plugin ve codecleri manuel olarak atıyorsanız zaten sizin için gerek yok.

Ama mutlaka kurmak istiyorum diyorsanız windowsu türkçe olan bir pC ye kurup codecleri de mega codec packten temin edip Türkçe PC deki Progdvb klasörünü kendi pc nize taşırsanızda olur.
  • ya aynı sorunu bende yaşıyorum
    ProgDVB açılışta hep hat veriyor neden

PROGDVB kurulum başlatma hatası

ama Kısayol AltDVB programı raaht birşekilde çalışıyor altdvb programı hiç kullanılışlı degil aynızamanda yardım edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revix -- 24 Mart 2007; 11:05:02 >
  • Programı kaldırıp yeniden kurmayı deneyin. Yada codeclerle ilgilide olabilr.
  • kodeklerde sorun olsa AltDVB çalışmazdı sanırım ...
    tekrar silip kurdum ama aynı sorun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.