Yarbay
25 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar iş yerimde kullandığım laptop ekranını, yine iş yeri ağımda wifi ile bağlı bulunan Sony 55xg7077 model Tv'ye nasıl aktarabilirim?

Bilgisayarım kablolu olarak ağa bağlı çünkü çalışan wifi driver bulamadım. Laptop marka ve modeli: Dell inspiron n5010

Görüntü aktarımı için intel Widi teknolojisini kurmayı denedim uyumlu değil hatası verdi.

En kolay şekilde bilgisayar ekranımı ağımda bağlı bulunan Tv'ye nasıl aktarabilirim? yardımcı olursanız çok makbule geçer. Teşekkürler.
Arkadaşlar yeni açacağım Playstation cafe'de etkileyici bir giriş yapmak için PS4 Pro cihazlar alıp, onlara 4K TV'ler almak istiyorum ama TV konusunda uzman olmadığım için karar veremedim F/P açısından. Bütçem çok değil o yüzden en fazla 3000-4000 TL civarı bir TV alabilirim ancak.

PS Cafe için ideal TV boyutları ne olmalı tam olarak bilemiyorum ama 124 - 127 ekran civarı olsun istiyorum. 140 ekran fazla büyük olur düşüncesindeyim yakından bakacak olan insanlar için. Benim beğendiğim bir kaç TV var ama sizlerin de önerilerine ihtiyacım var, yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada arkası ışıklı, ekranın rengine göre kendini ayarlayan Tv'ler sadece Philips de var değil mi arkadaşlar? Cafe ambiansı için güzel olurdu ama Philips markasından çok emin değilim.

Samsung 49RU7100 49'' Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyat: 3.583,64 TL
https://www.hepsiburada.com/samsung-49ru7100-49-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000KOY8M

Toshiba 49V6863 49'' 124 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyat: 3.199,00 TL
https://www.hepsiburada.com/toshiba-49v6863-49-124-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000I6DRW?magaza=Hepsiburada

Arkadaşlar oyun, Warhammer dünyasının ilk hack and slash oyunu. Oyun 4 haziran tarihinde resmi çıkışını yapıyor, eğer Magnus edition veya Deluxe edition sahibiyseniz bugünden itibaren (31 Mayıs) başlayabiliyorsunuz.

Bence Diablo ve Path of Exile hayranları bu oyunu gözden kaçırdılar, benim de daha dün haberim oldu böyle bir oyunun varlığından. O yüzden bu konuyu açıp dikkat çekmek istedim. Elbette Diablo kalitesinde bir oyun beklemiyorum ama hiç olmazsa tatlı bir alternatif olabileceğini düşünüyorum. 2-3 ay oynatsa kendini yeter diye düşünüyorum.

Ben dün forumdan bir arkadaş vasıtasıyla %30 indirimli, gift olarak season pass olan Magnus edition aldım 132 TL'ye. Çünkü ilerleyen zamanlarda 1 yeni hikaye + 3 DLC paketi dahil bu pakete.

Standart edition: 139 TL
Deluxe edition: 152,90 TL
Magnus edition: 189 TL

Steam sayfası:https://store.steampowered.com/app/774241/Warhammer_Chaosbane/

...
Merhaba arkadaşlar, ofis bilgisayarımda ekran kartı bulunmuyor. Ana kartın video belleğinin oynamak istediğim online bir oyun için yeterli olacağını düşündüğümden dolayı sistem ayarlarında ekran kartı varmış gibi göstermem gerekiyor oyunun çalışması için. Uzun yıllar önce ''Regedit'' ayarlarında forumdan birinin yardımıyla böyle bir ayar yapmıştım ve işe yaramıştı, şimdi tekrar o ayarı yapmam gerekiyor ama nasıl yapıldığını unuttum. Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Merhaba arkadaşlar, bizim masaüstü bilgisayarı yeniden kurmama rağmen 2 gün geçmeden yeniden çöküyor ve masaüstü ekranı gelmeden kendine yeniden reset atıyor. Herhangi değişik bir işlem de yapılmıyor böyle olması için bir neden yok yani.

Sizce sistemin kurulu olduğu 120Gb'lık SSD bozulduysa böyle bir şey yapabilir mi?
Arkadaşlar bağlı olduğum bölgenin digitürk yetkili servisinden arandım ve cihazınız IQ ve internete bağlı olmadığını görüyoruz dediler ve herhangi bir kurulum, servis ücreti talep etmeden modem'den cihaza kadar evin içinde kablo çekip bağlayabileceklerini söylediler ve bende ücretsiz olunca kabul ettim, bugün gelip kuracaklar. Bu aralar sizde bu şekilde arandınız mı merak ettim, herhangi bir alavere dalavere olmasından endişelendim.
Merhaba arkadaşlar, şirketin ağında bulunan bir bilgisayarın ağa açık şekilde paylaşılan belgelerinde ki çok önemli bir klasör silinmiş yanlışlıkla ve onu bulamıyoruz. O klasörün sahibi bilgisayarın çöp kutusunda da yok o klasör, sizce ne yapmamız gerekir? yardımınız için teşekkürler.
Silinebilir.
Silinebilir.
Hakkında
Forum İmzası:
İşlemci :INTEL İ5 4690K 3.5GHz, Anakart : MSI H81M-P33, Ram: Kingston DDR3 1600 Mhz 8 GB, Ekran Kartı : Sapphire R9 390 NITRO TRI-X GDDR5 8GB 512Bit, HDD : Samsung 840 EVO 120 GB SSD, Power : High Power 650W Absolute Monitör : AOC i2367FM 23" 5ms Full HD IPS LED

"Sırttan alınan yara, Kılıç Ustasının utancıdır!"...... Roronoa Zoro
Forum İkinci El İmzası:
İşlemci :INTEL İ5 4690K 3.5GHz, Anakart : MSI H81M-P33, Ram: Kingston DDR3 1600 Mhz 8 GB, Ekran Kartı : Sapphire R9 390 NITRO TRI-X GDDR5 8GB 512Bit, HDD : Samsung 840 EVO 120 GB SSD, Power : High Power 650W Absolute Monitör : AOC i2367FM 23" 5ms Full HD IPS LED
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
World of Warcraft
Ses Sistemi
Logitech
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Sapphire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.706
İkinci El Bölümü Mesajları: 54
Konularının görüntülenme sayısı: 274.816 (Bu ay: 794)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.628 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.