Yüzbaşı
27 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kaliteli item düşürme şansının yanı sıra kaliteli craft'tada şans artmış gibi

Dün primary'deki avarage damage'te 8 denemede, taban damage hep 1100 den başladı.15m harcadıktan sonra şuanlik son hali bu.

Herkese düşmesi dileği ile iyi oyunlar.

Arkadaşlar Digital key harici,ön sipariş olarak araldan kutulu alım yapan arkadaşlar için ön bilgi olarak görüşme yaptım.Tüm ön sipariş listesinin 24.03.2014(pazartesi) günü kargo ile yollayacaklarını belirttiler.Ön sipariş gününün başlangıcından itibaren,bitiş tarihi dahil önsipariş listesinin gönderiminin hazır olduğunu belirttiler.Bana verdikleri bilgide aksama yaşanmayacağını söylediler.

WİNGS OF VALOR 31 mart`a kadar süremiz var.Umarım dedikleri gibi bir aksama yaşanmaz.ben 1 martta ön sipariş vermiştim.büyük ihtimal server açılışına ürünler herkese ulaşır.Bilgi almak için sitesinden sizde arayabilirsiniz.İyi oyunlar
D3'ü çıktığından beri oynuyorum ve donanımsal olarakta bir sıkıntı yoktu makinede.Bu en son patch'ten sonra your client has been disconnected from the server 3005 hatasını çok almaya başladım.

D3'e girişten 5 - 10 dk içerinde farm yaparken oyun lag'a giriyor.bütün creepler ortada hareketsiz duruyor sadece benim adam dolaşıyor bi nevi loss yiyorum.Sonra şansım varsa bi anda oyun devam ediyor, yoksa your client has been disconnected from the server hatasını alıyorum.Mesala generalden veya whisper'dan biri yazdımıda 3007 hatasını alıyorum.Ama ağırlıklı olarak 3005 hatası.Sürekli bir takılma var.

Makinayı formatladım;

modemi fabrika ayarlarına döndürdüm;

Firewall u kaldırdım;

Sonuç yine aynı.5 dk bi sürekli lag a girme, kopma.Bu sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.Modemden port açma vs başka değişikliklerle çözüm yolu.

Teşekkürler.

pc cong. imzamda var.Modemde Zyxnel.
Arkadaslar sol üstte operatörün yanında bir telefon isareti var ne yaptıysam kaldıramadım.bilgisi olan varsa nasıl kaldırcağım konusunda yardımcı olursa sevinirim saygılar.

Arkadaslar amazondan i7 2600K aldım.adres olarakta amerikadaki kuzenimi gösterdim.Amazon aldıklarımı Tax uyguladı bu yeni bir uygulama mı ? gecen senede almıstım böyle birsey yoktu.

Amazon.com items (Sold by Amazon.com LLC) :

1 Intel Core i7-2600K Processor 3.4GHz 8 MB Cache Socket LGA1155 $314.95 1 $314.95

1 PC3-16000 240-pin DDR3 Dual Channel Memory Kit for Core i3, i5, i7 and AMD platforms 4 Dual Channel Kit DDR3 2000 MHZ $59.99 1 $59.99

Shipped via UPS

--------------------------------------------------------------------

Item Subtotal: $374.94

Shipping and handling: $7.38

Sales Tax Collected: $33.93

Total: $416.25

Paid by Mastercard: $416.25

anakart falanda alıcam bi uygulama biliyorsanız paylasırsanız sevinirim şu tax olayı düserse iyi olur :)
Arkadaslar ay sonu amerika'dan kuzenim gelecek dolar burda yüksek;işlemci ve anakarta da acil ihtiyacım var.amerika ile burdaki fiyatları kıyaslarsak 250 tl oynuyor.bana bir kombinasyon tavsiye edermisiniz.

işlemci + anakart

amd olursa daha iyi olur amerika'da cok daha ucuz.limit yok..pc de oyun ve mkv film izliyorum.

şimdiden teşekkürler.
Arkadaslar bayram tatilinde kuzenim amerikadan gelecek.kendisi yoğun oldugu icin amazon dan alıp adresine yollamamı söyledi.amazon harici daha ucuz bir site varmı bildiginiz.telefon laptop fotograf makınası falanda alıcam.tecrubelerinizi paylaşırsanız sevinirim.teşekkürler.
anakartımda sata girişleri ekran kartının altında kaldıgı icin fan'a bi güzellik yapmak durumunda kaldım.vıdalarını söküp plastık aparatla ayırdım.oyunlarda ısınma problemi oluyormu diye kontrol amaclı 7 saat oyun oynadım.smart doctordan 45-57 derece arası sorunsuz calısıyor.kart o.c'siz durumda.

600W coolermaster ps mevcut.bazı arkadaslar calısmaz demişti.Sorunsuz şekilde calısıyor.bilgilendirme amaclı yazdım.600w ps olanlar rahatlıkla kullanabılır.(default o.c'siz)

Ekran kartı icin yeterli 6 ve 8 pin aparatı olmayanlar pin çoklayıcı ile bu sorunu aşabilirler.ben teknobiyotikten temin ettim.sorunsuz sekilde calısıor cıhaz.

GTX 570 EKRAN KARTI SATIN ALDIM.(ASUS DC2 GEFORCE GTX 570)

su an pc'de 600 w cooler master psu mevcut.

(COOLER MASTER

ATX12V

RP-600-PCAP

W/PASSIve PFC )

bazı arkadaslar bu psu ile bu ekran kartı kullanmamın sisteme zarar verecegını söyledi.suan overclock tarzı seyler dusunmuyorum.600w yukardaki mevcut power benı kurtarırmı ?

veya bu psu sizce nasıl fiyatı uygun geldi...

http://www.vatanbilgisayar.com/everest-m1000a2-yy-platinum-dragon-80plus-1000w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=45369

EVEREST PLATINUM DRAGON 80PLUS 1000W GÜÇ KAYNAĞI

yardımlarınız icin simdiden tesekkurler.
Arkadaslar asus dc2 6950 nin sorunlu olmasından dolayı degıstırıp aldıgım asus gtx 570 dc2'nın ustunde bi 6 pin bide 8 pin guc girişi bulunuyor.bende coolermaster 600 w power mevcut.power'ın pin slotlarıda hepsi 6 lı....8 li pin yok bende ? bu problem olur mu ?

Hakkında
Meslek: textil
Forum İmzası:
intel i7 ||| Gigabyte GA-MA765GMT-UD2H ||| Asus Dc2 GTX570 ||| K-STON 8GB Hyperx Genesis DDR3 2000MHz ||| XILENCE Gaming Edition SPS-XP800.(135)R3, 800W ||| 52LD550 LCD ||| Logitech Z-5500

DIII => savrotin#2513
DIII => Clan For Kings Tag : 4Kings
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 906
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 18.164 (Bu ay: 159)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.