Şimdi Ara

amerika'dan i phone 4 icin site

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bayram tatilinde kuzenim amerikadan gelecek.kendisi yoğun oldugu icin amazon dan alıp adresine yollamamı söyledi.amazon harici daha ucuz bir site varmı bildiginiz.telefon laptop fotograf makınası falanda alıcam.tecrubelerinizi paylaşırsanız sevinirim.teşekkürler.

• amazon en güvenilirlerdendir. diğer alternatif için ebay'i önerebilirim.
  • Kendi Sitesinden Al İşte Apple ın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TenSetz

Kendi Sitesinden Al İşte Apple ın

• Amazon ile Apple'in sitesindeki fiyatlari karşılaştır.
    Karşılaştırırken Amazonda tax eklenmeyeceğini unutma:)
    Bu yüzden çoğu zaman Amazon daha cazip oluyor.
    Ben çoğu elektronik eşyamı bu yüzden Amazondan alıyorum:)

Ufak bir not daha; eğer amazonda yeni hesap açacaksan 1 aylik (deneme süresi) hızlı gönderim üyeliğini aktif et, siparişlerini ver, 2 günde adrese gelsin sonrada 1 ay dolmadan üyeliği iptal et. İptal etmezsen yanlış hatırlamıyorsam 70$ çeker kartından:)

Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arunsal -- 2 Ağustos 2011; 21:41:27 >
  • gümrüğe takılmazmı iphone alırsan gümrükten çağırırlar seni vergisini alırlar telefonun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeKeR

gümrüğe takılmazmı iphone alırsan gümrükten çağırırlar seni vergisini alırlar telefonun

Ne alaka adam kuzenim gelirken getirecek diyor!
  • Hiç bir siteye güvenme, direkt applestore.com dan al. Kapalı kutu, jelatinli ve applestore faturalı iphone her zaman için daha değerlidir
  • yardımlarınız icin tesekkurler.amazon dan almak en mantıklısı herhalde.sadece telefon olarak dusunmuyorum laptop fotograf makınası falanda alacam.tekrar tesekkur ederım.
  • arkadaslar bıde apple ın kendı sıtesınde factory unlock satılmıyor herhalde.At&t yazıor.factory unlock varsa lınk atarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savrotin -- 4 Ağustos 2011; 15:16:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arunsal

http://store.apple.com/us/product/MC603LL/A?mco=MjI4NTM2NTM

eyvallah kardeş

i pad 2 factory unock varmı :) mazur görün :)
  • İpad 2 de lock diye bir şey yok.
    Eğer 3G li alacaksan AT&T alacaksın. Verizon alırsan Türkiyede kullanamazsın.
  • Apple storedan 16GB'lığın maliyeti: 706,60 usd bilgin olsun
  • tamam aga ipad alacam birde at&t li alıp gevey ilemi kullacagım yoksa.direk kartı takıp calıstırabilirmiyim ?
  • tüm dünya genelindeki ipad1 ve ipad2 ler factory unlocked. gevey ile uğraşmayacaksınız yani
  • tesekkürler hocam bilgilendirdigin icin :)
  • standart shipping ile 8 günde yollanıyormuş sacmalıga bakın.apple ın kendı sıtesınden amerika adresine :(
  • dostum amerika küçük biyer değilki =) koskoca kıta =) normal posta ile öyle gelmesi normal bence fast shipping, dhl kargo falan yokmu ??
  • ertesi günü sectim.1500 $ lık alısverısı ıptal ettim.tekrar alacam sımdı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.