A

Teğmen
08 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Koronadan dolayı sırf kampanya var diye hadi bir Antep yapalım diyen çıkmaz sanırım. Ama çeşitli sebeplerle uçak seyahatı yapmak zorunda olanlar için çok iyi fırsat. Covid dolayısıyla havacılık sektörünü desteklemek amaçlı bir kampanya gibi görünüyor. Son dönemlerde yaptığı puan kampanyalarını da düşünürsek oldukça cazip. Avans puan kullanımında da geçerli.

Biletleme : 1 Kasım- 31 Aralık 2020

Seyahat : Sınırlama yok.

ParafParalarınız Seyahat Hattı ve Paraflytravel.com da 5 Kat Daha Değerli !

• Kampanya sadece 1 Kasım 2020-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir, bu tarihleri arasında yapılan işlemleri kapsar, 01 Kasım öncesinde yapılan rezervasyonları kapsamamaktadır.
  • Parafly ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden kazandığınız ParafPara’larınızı Parafly Seyahat Hattı ve paraflytravel.com sitesinden ile alacağınız yurt içi yurt dışı uçak bileti, otel rezervasyonu, cruise, araç kiralama ve transfer hizmetlerinde 5 kat daha değerli kullanabilirsiniz. ParafParanızın yetmemesi durumunda Avans ParafPara kullanarak da işleminizi gerçekletirebilirsiniz.

https://www.parafly.com.tr/22968-parafparalariniz_seyahat_hatti_ve_paraflytravelcom_da_5_kat_daha_degerli_

Merhaba,

Martı ayında aracımı kaskodan servise verip ikame araç aldım. Aracım servisten beklenen günden önce çıktı, ikame aracı bir arkadaşım istedi 1 günlüğüne verdim. Ne olduysa o gün olmuş.
Temmuz ayında kredi kartımdan 80,85 lira kesilmiş. Açıklama HB inoto kayseri, webden bulduğum numarayı bir kaç kez aradım, ulaştığım bir kişi ben araştırıp size döneyim dedi ama dönen olmadı.
Harcama itiraz formu doldurup bankaya gönderdim.
Bir ay geçti, Ağustos ayında yine aynı açıklama ile 77 lira kesildiğini gördüm ekstrede. Yine harcama itiraz doldurdum. Firmanın numarasını aradım. Kimseye ulaşamadım.
Bu arada aklıma gelen tek şey 4-5 ay önce aldığım ikame araç. Aracı kiralarken kredi kartı bilgilerinizi de alıyorlar. Araç kiralama formunu da o süre içinde atmışım bulamadım. Bu sırada kredi kartını kapatıp, yeni bir kart aldım.
Bir ay kadar sonra banka ilk ceza için firma ile görüştüklerini söyleyip bir belge gönderdi.

Tarih aracın bende olduğu tarih olduğu için sanırım haklılar dedim. 77 liralık olanla ilgili açıklama istedim. Firmadan henüz dönüş olmadığını söyledi.
2 ay sonra 77 liralık tutar için resimdeki belgeyi gönderdiler. Belgenin numarası ilk cezadaki Seri/Sıra No ile aynı GV00291100.

Zaten son durumda altalta ödenmiş görünen cezalara bakıldığında aynı numara görünüyor.

Bankaya bu şekilde yazdım.Sanırım firma bir cezayı 2 kez ödemiş, benden de 2 kez tahsil etmiş. Ama ortada tek tutanak var, tek bir belge var. Firmanın bunu trafik şube ya da benzeri bir kurumla halletmesi lazım. Aynı cezayı 2 kez benden tahsil etmemeleri lazım şeklinde döndüm. Ama bankadan dönüş olmadı.

Bu tutarları ödeyeli 4 ay kadar oldu. Artık üstüne düşmeye de pek niyetim yok. Arkadaşdan bu parayı isteyecek değilim. Ama bir daha aracımı, hele de emanet olan bir malı birine verirken 2 kez düşünürüm . Bu paraya bu dersi almış olalım.

İlave: 77 lirayıbirkaç ay sonra iade ettiler.

İlerde başınıza gelirse böyle birşey vardı biryerlerde okumuştum diyesiniz diye paylaştım
Merhaba,

Monitörümde HDMI, DVI (24-1) ve VGA girişler var, dahili hoparlörü de var. (Philips 244e1sb)

Digitürk (Turksat) Uydu alıcıda, scart, CVBS out ve Audio out çıkışlar var.
Alternatif olarak, teledünya ile verilen ücretsiz kablo tv üyeliği var.

Bu birleşimlerden en ucuz ve izlemeye değer kalitede yayını nasıl alabilirim?
Merhaba,

40, 50 adet civarı T shirt yaptırmak ve üzerine logo bastırmak istiyorum. Bu konuda kaliteli ve uygun hizmet veren bir yer var mı bildiğiniz? İstanbul içi olursa iyi olur.
Merhabalar,

* Maximum 150 TL
* Isınma, kopma, restart vb sorunlar yaşatmayacak
* 2,3 wireless, 1,2 kablolu haftanın bazı zamanlarında sık olmasa da kullanılabilecek
* Aynı daire içinde, maximum 10 metre ve 2 duvar uzaklıktaki bütün noktalarda sorunsuz bağlanabileyim
* türkçe, İngilizce menü farketmez
* Kurulum çok basit olsun diye eleme yapmayın :)
* Helal süt emmiş bir modem tavsiye edebilir misiniz?

Şimdiden Teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 838
İkinci El Bölümü Mesajları: 52
Konularının görüntülenme sayısı: 13.830 (Bu ay: 262)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 92 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.