Şimdi Ara

Parafly Puanlar Seyahat Hattında 5 Kat Değerli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
12
Favori
8.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 38
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 12
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ssarikay (5 mesaj) ms365 (5 mesaj) Stereo Palma (4 mesaj) uyaran (4 mesaj) kampanyasever (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38 mesaj) Mobil (17 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Parafly Puanlar Seyahat Hattında 5 Kat Değerli
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    26 Mesaj

Parafly bunu ilk kez yapmıyor,çoktan yapmasını bekliyordum zaten ben şaşırmadım.

|
    |
  • paraflytravel sitesinden de uçak bileti baktığınızda artık x2 olarak hesaplıyor. harbiden erken bitirmişler. şaka gibi. insanlar plan program yapıyor 2-3 gün sonra biletini alırım diye düşünüyor 31.12.2020 gözüken kampanya kasımda ayı sonunda erkenden bitiriliyor.  

Kartı kötüye kullananlar yüzünden , bu kampanya da son buldu . Kesinlikle artık soyad kuralı gelmesi gerekir , bu şekilde olmazsa çok daha bu adamların eline prim verilir

Bilet alaydık da 5 katını ödemeye razıydık.

Bende puan toplayım diye alışveriş kastım. Nede olsa yılbaşına kadar sürem var diye. Allah cezanızı versin! Keriz silkeleme operasyonu resmen.

Hatta giyim kampanyasında 282 tl eksiğim vardı Togo.com.tr'den bot aldım son gün puan almak için. (Herhangi bir siteden almadım ki sektör bilgisi tutmaz diye) Giyim sayılmadı puan da alamadım.

Kendimi aptal yerine konmuş hissediyorum şu anda. Hadise bu anlattıklarım düşünülürse tüketici hakları alanında değil ceza mahkemesi konusudur. 

devlet bankası olduğu için itibara çokta önem verdiklerini düşünmüyorum. müşteriye hiç önem vermiyorlar ki devlet bankaları arasında bence en iyisidir halkbank, gerisini siz düşünün. kredi kartı aidatını alamadığım tek banka Halkbankasıdır.
  • Yarbay
    3678 Mesaj

paraflytravel sitesinden de uçak bileti baktığınızda artık x2 olarak hesaplıyor. harbiden erken bitirmişler. şaka gibi. insanlar plan program yapıyor 2-3 gün sonra biletini alırım diye düşünüyor 31.12.2020 gözüken kampanya kasımda ayı sonunda erkenden bitiriliyor.  

|
    |
  • Binbaşı
    1551 Mesaj

Hay senin gibi bankanın ben..

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Kartı kötüye kullananlar yüzünden , bu kampanya da son buldu . Kesinlikle artık soyad kuralı gelmesi gerekir , bu şekilde olmazsa çok daha bu adamların eline prim verilir
  • Çavuş
    52 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ombuds_man

Arkadaslar 1 yil icinde avastan cikamazsaniz 5x ile geri alinacagi detayini kacirmayin.

Bilet alaydık da 5 katını ödemeye razıydık.

Bende puan toplayım diye alışveriş kastım. Nede olsa yılbaşına kadar sürem var diye. Allah cezanızı versin! Keriz silkeleme operasyonu resmen.

Hatta giyim kampanyasında 282 tl eksiğim vardı Togo.com.tr'den bot aldım son gün puan almak için. (Herhangi bir siteden almadım ki sektör bilgisi tutmaz diye) Giyim sayılmadı puan da alamadım.

Kendimi aptal yerine konmuş hissediyorum şu anda. Hadise bu anlattıklarım düşünülürse tüketici hakları alanında değil ceza mahkemesi konusudur. 

|
    |

• Teğmen
    143 Mesaj

devlet bankası olduğu için itibara çokta önem verdiklerini düşünmüyorum. müşteriye hiç önem vermiyorlar ki devlet bankaları arasında bence en iyisidir halkbank, gerisini siz düşünün. kredi kartı aidatını alamadığım tek banka Halkbankasıdır.
    |
    |
    cilalibo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2062 Mesaj

Artık alıştık koca firmaların/bankaların belirtilen tarihten önce kampanya sonlandırmasına.

Böyle olacağını tahmin ettiğim için rezervasyonumu yaptırıp konaklamamı gerçekleştirdim.

Aralık sonuna kadar yeni bir plan arayışına girmiştim ki konuyu gördüm :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj
    Bu kampanyaya güvenerek son 1 haftada bir çok lüzumsuz harcama yaptım. Kazandığım puanları bu ay kullanacaktım. Banka resmen kazık attı. Mh arayıp şikayette bulunacağım ve kartımı kapattiracagim.
  • Teğmen
    116 Mesaj

Büyük terbiyesizlik! inanılmaz..

|
    |
  • Çavuş
    47 Mesaj
    çat diye bitirdiler mi? Kamu bankasısın sen, büyük düşün...
  • Uzaklaştırılmış 12 gün cezanın, 11 gün 6 saat 41 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Hocam kansızlar yüzünden masumlar zarar görür her daim. O yüzden yüce Kuran önce kötülüğü yok edeceksin sonra iyiliği üzerine inşaa edeceksin diye emreder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    süpriz değil yıllar önce de aynısını yapmıştı.

• Çavuş
    47 Mesaj

bekle bekle x10 yapar yakında
    |
    |
    13berat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 12 gün cezanın, 11 gün 6 saat 41 dakika kadarı kaldı.
    Efsane geri döndü

• Çavuş
    67 Mesaj

parafpara ile indirim yapabilirim. PM den ulasabılırsınız.

|
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj

Göz göre göre hemde. Ben bu kampanya çıktığı gün kartı aldım 20 gün kadar kartı bekledim kart geldi daha bilete karar veremeden kampanya bitti. Boşuna alışveriş yaptırdı, üstüne birde kart aidatı alırlar. Elimizi verdik kolumuzu kaptırdık. Kartı kapatıyorum bende. Kesinlikle bidaha Halkbank ile çalışmam.

|
    |
    ssarikay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj

herkes tepki maili, twitter özel mesajı vs yazsın arkadşalar, bu ne saçma iştir!

|
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj

Bi anda kampanya mi bitermis ya... Kapatir herkes kartini bu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 1 Aralık 2020; 19:3:48 >
    |
    |
  • Yarbay
    8003 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kampanyasever

çat diye bitirdiler mi? Kamu bankasısın sen, büyük düşün...
    kamu kurumlarında ehil kişiler oturmuyorki... kampanya yaptıklarına şükretmek gerek.

|
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj

aklıma gelen başıma geldi iyimi. 1000 lira biriktirdim tatil alacaktım elimde patladı. bu durumu 2. kez yaşıyorum yazıklar olsun. ilk zamanlarda puanlar 4 le çarpılıyordu çat diye 2 ye düşürmüştüler. şimdide kampanyayı erken bitirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpersahin -- 2 Aralık 2020; 0:50:9 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Bitcoin Alım Satım
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.