Şimdi Ara

Monitörümü tv gibi kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Monitörümde HDMI, DVI (24-1) ve VGA girişler var, dahili hoparlörü de var. (Philips 244e1sb)

Digitürk (Turksat) Uydu alıcıda, scart, CVBS out ve Audio out çıkışlar var.
    Alternatif olarak, teledünya ile verilen ücretsiz kablo tv üyeliği var.

Bu birleşimlerden en ucuz ve izlemeye değer kalitede yayını nasıl alabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az_tek -- 28 Mart 2013; 12:17:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

Merhaba,

Monitörümde HDMI, DVI (24-1) ve VGA girişler var, dahili hoparlörü de var. (Philips 244e1sb)

maalasef dvi,hdmi,vga yoksa uydudan asla olmaz........Sen en iyisi HDMİ girişli uydu bul ve tak seyredeceksin....

• quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

Merhaba,

Aynı monitör bende de var. Goldmaster 1050 ile HDMI kullanarak TV niyetine kullanıyorum. Oldukça memnunum. Siz de Digiturk cihazınızı HDMI çıkışı olan HD bir cihazla değiştirirseniz TV niyetine kulanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacenet -- 27 Mart 2013; 19:02:15 >
  • Digitürk Turksat üyesiyim. Turksat üyelerine hdmi uyumlu cihaz veremiyorlarmış. Bende teledünya uydu alıcısı ile hdmi bağlantı yapıp bu monitörden izleyebiliyorum. Ama bana eldeki alternatiflere göre biz çözüm lazım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.