Teğmen
10 Aralık 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,

Arkadaşlar monitörümün (Beko 19") 75Hz de 1600x1200 çözünürlükte tınlama yapması tiz bir ses çıkarması sizce doğal mı? 75Hz desteklediğini biliyorum. Ve bana 1600x1200 de kullanma ozaman demenyin lütfen. Sadece o sesin rahatsız edicii boyutundan başka zararları varmıdır. İşlemci falan yanar mı ? ( Bu şakaydı )

:)

Yani en fazla ne olur?
arkadaşlar direk konuya giriyorum.

SX1 imin bazır'ı (hoperlör mü oluyor artık) bozulmuş serviste değiştirdiler. Herneyse fw15 yüzünden olduğu kesin yüksek sesten dolayı. şimdi fw13 yüklemişler içine.

Şimdi kedinet te fw15 greece-turkey retail (winsup) sürümü var yani servislerin yükleyebildiği sürüm bunu da siemens mi yapıyor ve telefonumuza zararlı değildir değil mi arkadaşlar? ne dersiniz?

Bu konuda aydınlatırmısınız, yüklersem tekrar bazır bozulurmu?

teşekkürler
selam,

arkadaşlar telefonumda unofficial fw15 yüklü rusya versiyonu. Ve hoperlör bozuldu servise götürmem lazım garanti kapsamında. servisi aradım siemensin resmi sitesinde yayınlananları yükleyebilirsiniz garanti dışına çıkmaz dedi.

Şimdi bana biri şu meretin eski unofficial fw'lerinin linkini verebilirse çok hora geçicek. Çünkü yükleyemiyorum sitedeki versiyonları kafayı yicem bulamadım.. Mesela varmı bilmiyorum fw10 greece-turkey unofficial varsa çok memnun olurum.

teşekkürler
Arkadaşlar SX1 im kilitlenip duruyor sonra kendi kendine Siemens mobile yazısı çıkıyor ve baştan başlıyor bunu çözemedim yardımcı olurmusunuz buarada FW14 i yükledim aynı problem devam ediyor. Şüphelendiğim tek bir nokta 256 mb MMC nin neden olup olmadığı hadi SX1 ciler bi yardımcı olun gözünüzü seviimm...
Merhaba arkadaşlar,

Şu sıralar teknosa da 3660 daha pahalı bunun nedenini bilen var mı acaba yada 3660 ın üstün yanlarını ne bileyim MMC desteği falan ?? ne olabilirse..
Merhaba arkadaşlar kısaca bahsedicem google da sitemi 1 sayfaya nasıl çıkartırım.

Bu işin yolu yordamı yöntemi nedir?
Merhaba arkadaşlar n-gage'e yaklaşık 1,5ay kadar önce son version olan 4.03 ü yüklettim ama ondan sonra içerisinde bulunan outlook programı ile mail gönderemiyorum alıyorum ama gönderemiyorum sistem hatası veriyor sizde de bu hata oluyor mu ? Eğer olmuyorsa kvk ya gidip tekrar yükleticem?

Bu arada 512Mb MMC kart takabiliyormuyuz hakkaten? biraz şaşkınlık geçirdim de... Fiyatları nedir :)

Saygılar..
Merhaba arkadaslar istanbulda garantili en ucuz 6600 nerde?
Merhaba millet;

Bana S60 (N-GAGE) teller için kendi kendine kapatma programı lazım.. Yani televizyonlardaki gibi.. Saatini ayarlıcan kapanacak var mı böyle bişey..

SAYGILAR
Arkadaşlar GPRS'ten icq yu kullanmıyormusunuz?

Ya benim N-GAGE var üç tane icq programı denedim. 3'ü nün de eksik yanları var yok mu bildiğiniz bir icq programı lütfen yardım..

Hepsinin eksik yönlerini yazabilirim.

Bendeki programlar..

AGILE MESSENGER --> fazla bir işlem yapamıyorsun.. arama falan.. sonra invisible ları göstermiyor

NICQ --> gelen mesajları tek tek gösteriyor eski icq programları gibi. iğrenç

stICQ --> en iyisi bu gibi görünüyor ama uygulama kapandı hatası geliyor çok uzun mesajlarda..

Tek sorunsuz çalışan AGILE MESSENGER ama çok az özelliği var.. ses ayarları falan yok..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 221
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 10.462 (Bu ay: 65)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.