Şimdi Ara

fw 15 yüklü bir bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar telefonumda unofficial fw15 yüklü rusya versiyonu. Ve hoperlör bozuldu servise götürmem lazım garanti kapsamında. servisi aradım siemensin resmi sitesinde yayınlananları yükleyebilirsiniz garanti dışına çıkmaz dedi.

Şimdi bana biri şu meretin eski unofficial fw'lerinin linkini verebilirse çok hora geçicek. Çünkü yükleyemiyorum sitedeki versiyonları kafayı yicem bulamadım.. Mesela varmı bilmiyorum fw10 greece-turkey unofficial varsa çok memnun olurum.

teşekkürler

• Direk fw15 türkçe destekli fw yi yüklesen ?
    http://forum.donanimhaber.com/m_2066652/tm.htm
  • başka başka
  • O2 versiyonu yüklenmiyor. yanlış yükleme hatası veriyor bunun crack işlemi falan var mıdır ki?
  • @Negative senin dediğin o2 varyantı. Servis kıllık çıkarabilir yine varyant değişmiş diye. Upload edecek yer gösterirseniz elimde SX1_GREECE-TURKEY-RETAIL-uk-el-tr_13_0001_service sürümü var. Hem başka arkadaşların işinede yarar.
  • Bana bu lazım kardeş nasıl elde edebilirim.

link verirmisin

alikrmn@yahoo.com

daha alt versiyonlarıda olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: alex

Bana bu lazım kardeş nasıl elde edebilirim.

link verirmisin

alikrmn@yahoo.com

daha alt versiyonlarıda olur

Bir siteye upload etmem lazım önce. Link olarak bilmiyorum nerde vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SMeaGoLLuM

@Negative senin dediğin o2 varyantı. Servis kıllık çıkarabilir yine varyant değişmiş diye. Upload edecek yer gösterirseniz elimde SX1_GREECE-TURKEY-RETAIL-uk-el-tr_13_0001_service sürümü var. Hem başka arkadaşların işinede yarar.

www.yousendit.com a atabilirsin 25 download ve 7 gün süreli. bunu upload edince bana pm at bende çekeyim. sonra ihtiyaca göre yollarız. 15 tr ye geçmek için çoğu kişinin ihtiyaccı olacak. Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: dellino

quote:

Orjinalden alıntı: SMeaGoLLuM

@Negative senin dediğin o2 varyantı. Servis kıllık çıkarabilir yine varyant değişmiş diye. Upload edecek yer gösterirseniz elimde SX1_GREECE-TURKEY-RETAIL-uk-el-tr_13_0001_service sürümü var. Hem başka arkadaşların işinede yarar.

www.yousendit.com a atabilirsin 25 download ve 7 gün süreli. bunu upload edince bana pm at bende çekeyim. sonra ihtiyaca göre yollarız. 15 tr ye geçmek için çoğu kişinin ihtiyaccı olacak. Şimdiden teşekkürler

www.kedinet.com' a upload ediyorum şu an. Bitince haber veririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.