Şimdi Ara

N-GAGE Son versiyon SORUN ?¿

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar n-gage'e yaklaşık 1,5ay kadar önce son version olan 4.03 ü yüklettim ama ondan sonra içerisinde bulunan outlook programı ile mail gönderemiyorum alıyorum ama gönderemiyorum sistem hatası veriyor sizde de bu hata oluyor mu ? Eğer olmuyorsa kvk ya gidip tekrar yükleticem?

Bu arada 512Mb MMC kart takabiliyormuyuz hakkaten? biraz şaşkınlık geçirdim de... Fiyatları nedir :)

Saygılar..

• bendede 4.03 yüklü ama böyle bişey olup olmadığını denemedim hiç, bi deneyeyim sonuçları yazarım...
  • eywallah kardeş..
  • N-Gage Son versiyonun getirdikleri nedir ve kendim yükleyebilirmiyim
  • kendin yukleyemessin :((( telefoncular yada teknik serviler yukleyebilirler... onceki versiyondaki hatalari gidermek yada azaltmaya yarar bu firmware upgradeleri
  • yükleyebilir. Phoenix programı ile yapabilir.hepsi internette var. bütün symbian versiyonları falan hepsi var. ayrıca bende 4.03 yükledim hiçbir işe yaramaz. Daha doğrusu eskisinden hiçbir farkı yok. Nokia halen neden yeni versiyonlara tema falan olayını getirmiyor anlamıyorum.
  • abi bi link adres falan verirmisin ?
    ben merak ettim şimdi kendin nasıl yüklüyorsun ve
    hangi kabloyu kullanıyorsun?
    zahmet olmazsa bi anlatıver.
  • mevcut version'u nasıl öğrenebiliriz ve son 1 haftadır sessiz modunda alarm çalmıyor (eskiden çalıyordu) version yükletirsem bu sorun çözülecek mi?
  • *#0000# ile öğrenebilirsin akidiş..

Bilmiyorum benim ilk versiyonda öğle bir alarm sorunu yoktu..
  • telefona *#3370# yapin cogu sorunu gideriyor

ama bunu yapmadan once backup almayi unutmayin yoksa tum verileriniz ucar
  • her şeyin çözümü format değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

her şeyin çözümü format değil

ama çoğu şeyin çözümü format
  • M.C.K
    bence herşeyini yedekledikten sonra, saçma sapan hatalarla uraşmaya deymez, at formatı gitsin, sorun düzelir hemen, çogu şeyin çözümü format, bilgi yedeklemeyi iyi biliyosan, hiç kayıpsız olarak telefonunun daha iyi çalışmasını sağlayabilirsin format atarak ..
  • bazen formatla da olmuyor
    kartta bi sorun oluyor o zaman için öyle dedim
    pc suite ile at bilgisayara sonuçta
  • mmc kartida arada bir formatlasammi acaba diye dusunuyorum pc ye icindekilerin tumunu atip formatlayip yeniden yuklesem birsey degisirmi???
  • 4.4 kitkat'i bekle bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucantcme

4.4 kitkat'i bekle bence

Oha ölüyü diriltmişsin olum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala 4.4 çıkmadı bekliyoruz nokia duy sesimizi (Duygulandırdı)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.