Şimdi Ara

'SLEEP OFF' Kendi kendine kapanma.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bana S60 (N-GAGE) teller için kendi kendine kapatma programı lazım.. Yani televizyonlardaki gibi.. Saatini ayarlıcan kapanacak var mı böyle bişey..

SAYGILAR

• bulursan banada haber ver arkadaşım bende çok aradım böyle bir prog
  • panasonic bu konuda iyi...
  • siemenste de var o özellik.
  • ben sadece panasonici biliyorum..!!!!!
  • Arkadaslar iyi guzel hoj da ben hangi telde var yada yok die sormadim ki.. Genede thanx.. Ben bulamadm, kendim yazcam heralde.. :)
  • yaz abi en güzeli payşal bizimle yanlız telefon sadece kapansın göçmesin okke [arindr][:P]
  • :D panasonic isi cozmush... aivanet'ten bi aratsan belki bulursun.. bulunca buraya yazarsan seviniriz... saygilar
  • bende vardı öyle bi program.daha dorusu benzeri istediğin zaman telefonu açıyordu ama kapatıyomuydu hatırlamıyorum.araştırıyım bi bulunca yazarım buraya.
  • klonajinsky abi noldu bizim series60skinsupport.sis :(
  • olmuyor kardeşim.hem o sistem dosyası program değil.denendi bi iş açıcan başına ama benden günah gitti mail adresini ver yollıyım.nereye atıcağınıda yazarım ordan ama seleq kurulumu sende?cevabı pm den yazcağın mail adresinle beraberyaz istersen burdan meşgul etmiyelim topic i
  • Yokmu bana bir yardiiiim.. Biryerlerde vardr eminim
  • kasma hocam talep olmasına rağmen olmayan programlar da var mesela 6600 için sesli görüntülü sınırsız kayıt yapan program.. yapacak bir şey yok üzgünüm ama aivanet ve kazaa bu konuda yardımcı olabilir kazaaya tercihen cumartesi akşam gir bol kaynak olur o zaman
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by infinite</i>
    <br />yaz abi en güzeli payşal bizimle yanlız telefon sadece kapansın göçmesin okke [arindr][:P]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

çok güldüm yaa [evlol][vkng][evlol]
  • arıyorum bulursam yazarım, ama avrsa kesinlikle de bulurum,,

saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.