Teğmen
17 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 96 (Bu ay: 2)
Gönderileri

arkadaşlar merhabalar, videoda gördüğünüz gibi bir sorunum var. Kulaklıklar adlı ses cihazı jak çıkarıp takmış gibi oluyor. USB kulaklığım takılı onu görüyor ama kulaklıklar isimli aygıt sürekli gir çık yapıyor. hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım önceden. Sürücü yükledim / kaldırdım sorunum hala devam etmekte yabancı forumlar da da çözüm bulamadım. Sistem Windows 10 64 Bit. Değerli üstadlardan yardım bekliyorum teşekkürler...

Netspeed sonrası snr değerim 8'lere düştü ve 35'lik paket almama rağmen 18 megabit alıyorum şuan, video ise 9 ay önce net galakside ki hat değerlerim. Sizce sorun nerede ne yapmalıyım?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/87/4f/21/874f212f89fb461b635d197e0d2ba2a6.png&t=0&width=480&text=1


Arkadaşlar bu özellikle yaşanan İstanbul depremi sonrası internetler neredeyse çöktü. Akşam saatleri hız neredeyse 1-2 megabit. 48 -49 megabit aldığım hatta akşamları feci bir şekilde ping ve hız düşüklüğü oluyor. Müşteri hizmetlerini arayınca güncelliyorlar 2-3 dakika hız çok iyi yine başlıyor saçmalamaya. Noldu bu ülkeye böyle ? Telekom bunu kasıtlı olarak yaptığını düşünüyorum. Var mı İstanbulda olup benimle aynı sorunları yaşayan?
İyi günler arkadaşlar yazın turknete geçtim daha iyi hız için net galaxi ye geçmeyi düşünüyorum fakat benim 1 sene önceki ulaşılabilir hızım millenicomda böyle iken , turknette ise ikinci resim gibi oldu. Bu neden kaynaklanıyor 50 mbps alabilirmiyim?
Neredeyse her milli bayram sabahı hasta olan Abdullah GÜL seni de unutmadık...
Erol Mütercimler: 2019'da kanlar su gibi akacak
Erol M. 2019 videosu [tıkla]
Geçenlerde fb'de bi gruba katıldım birisi bu videoyu atmış . Yarabbim 2 gündür dul dul diye dolaştırıyor. Nasıl aklımdan çıkarabilirim ?


Dul Dul orijinal

Bağımlılık yapan versiyonu
Evet arkadaşlar bu zatın teslim edilmesini ne kadar önermesemde bize ticari büyük bir ambargo bekliyor.
Amerika Birleşik Devletleri Türkiyeye geniş yaptırımlar uygulayacak çünkü iyi bir hristiyan, aile adamı ve harika bir insan papaz Andrew Brunson'u uzun süredir göz altında tutuyor. Çok acı çekiyor. Bu masum din adamı hemen serbest bırakılmalı.
Peki ne olmuştu?
Türkiye yaklaşık iki yıldır cezaevinde bulunan İzmir'deki Protestan cemaatine ait Diriliş Kilisesi'nin ABD'li Pastörü Andrew Craig Brunson hakkında ev hapsi kararı alındı.
İzmir Ağır Ceza Mahkemesi, bugün aldığı kararla Brunson'a yurt dışı yasağı getirilmesine ve elektronik kelepçe takılmasına hükmetti.
Brunson davasında bugüne kadar üç duruşma yapılmış ve bu duruşmalarda tahliye talepleri reddedilmişti.
Brunson, Ekim 2016'da Gülen yapılanmasına üye olmak suçlamasıyla tutuklanmıştı.


Hakkında
Konum: İstanbul,
Forum İmzası:
eski nick irfancanfb
Forum İkinci El İmzası:
eski nick irfancanfb
Hakkımda:
eski nick irfancanfb
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 35 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 158
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 581
İkinci El Bölümü Mesajları: 147
Konularının görüntülenme sayısı: 4.611 (Bu ay: 445)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 437 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.