Şimdi Ara

TURKNET Ulaşılabilir HIZ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar yazın turknete geçtim daha iyi hız için net galaxi ye geçmeyi düşünüyorum fakat benim 1 sene önceki ulaşılabilir hızım millenicomda böyle iken , turknette ise ikinci resim gibi oldu. Bu neden kaynaklanıyor 50 mbps alabilirmiyim?TURKNET Ulaşılabilir HIZ SORUNUTURKNET Ulaşılabilir HIZ SORUNU

• 50 Mbps çok rahat alırsınız, Snr değeriniz de gayet iyi olur yine 50 aldıktan sonra. Türknet ile de 50 Mbps alabilirsiniz. Online İşlemler Merkezi > Paket Yükseltme'den 50 MBps seçin Pazartesi günü sabah geçersiniz. Hız yükseltme işlemi yapılınca internet gidiyor, modeme reset atıp yüksek hızdan kullanmaya devam ediyorsunuz.
  • çevrenizdeki kullanıcılar internet bağlatmış olabilir bu yüzden düşmüştür. aynı durum başıma geldi 100mbit gösterirken 85 suanda
  • Fikir olması açısından koyuyorum. Bu arada benimki nasıl?

TURKNET Ulaşılabilir HIZ SORUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 7 Nisan 2019; 13:49:26 >
  • Dr.Faustus kullanıcısına yanıt
    CRC hataları biraz fazla. Siz de 50 Mbps alabilirsiniz, Snr da 10-11 arasında bir yerde olacaktır ama sanırım bina içi kablolamanız çok iyi değil CRC hatalarından gördüğüm kadarıyla. Eğer bina içi tesisatı düzeltirseniz 50'den biraz daha fazlasını da alabilirsiniz. Fakat max data'da gösterdiği gibi 73 falan alamazsınız SNR çok düşük olur kopar.
  • Empyyy kullanıcısına yanıt
    Bu durumda hali hazırda ki paketi yükseltmemek gerek. Anladım evvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Empyyy

50 Mbps çok rahat alırsınız, Snr değeriniz de gayet iyi olur yine 50 aldıktan sonra. Türknet ile de 50 Mbps alabilirsiniz. Online İşlemler Merkezi > Paket Yükseltme'den 50 MBps seçin Pazartesi günü sabah geçersiniz. Hız yükseltme işlemi yapılınca internet gidiyor, modeme reset atıp yüksek hızdan kullanmaya devam ediyorsunuz.
    Hocam bu değerler hakkında da bilgi verebilir misiniz rica etsem?
    https://forum.donanimhaber.com/hat-degerlerim-hakkinda-bir-kac-merak-ettigim-sorum-var--137810195#137821822

• quote:

Orijinalden alıntı: Empyyy

50 Mbps çok rahat alırsınız, Snr değeriniz de gayet iyi olur yine 50 aldıktan sonra. Türknet ile de 50 Mbps alabilirsiniz. Online İşlemler Merkezi > Paket Yükseltme'den 50 MBps seçin Pazartesi günü sabah geçersiniz. Hız yükseltme işlemi yapılınca internet gidiyor, modeme reset atıp yüksek hızdan kullanmaya devam ediyorsunuz.
    hocam arkadaşlar 52 mbps ulaşılabilir hız var ama bu gerçek kullanımda düşer diyolar kısaca ben 50 megabit alabilirmiyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.