Yarbay
21 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
34 üye
Görüntülenme
Toplam: 306 (Bu ay: 4)
Gönderileri

2012 C4 MCP (yarı otomatik) aracımı bugün geri vitese attığımda öne kaymaya basladı, üstelik arabanın burnu yokuş yukarı idi, normalde aynı pozisyonda geriye kayardı. Ne zaman denediysem basıma aynısı geldi hızlıca kayıyor az daha öndeydi arabaya vuruyordum.

Düne kadar böyle bir problemim yoktu 1 gecede ne oldu anlamadım 😞 Araba 96 binde

Selamlar,

Abim 5 yıldır kullandığı SE için Deji batarya satın almış. Geldiğinde hiç bir aksama zarar vermeden cihazı sökmüş ve bataryayı takmış. Ancak bundan sonrada cihaz açılmadı.

Cihazı bir süre sarjda beklettim sarj cihazı ısındı. Muhtemelen sarj alıyor batarya. Neden böyle olmuş olabilir?

Selamlar,

Haftada 3 gün günlük 30 dakika olan hesabıma ortak arıyorum. Hesabı 5 ay boyunca kiralayacağım. Fiyat 2100TL.

Ortak olmak isteyenden beklentilerim;

• Hesabı kendisi kullanacak kesinlikle baskası kullanmayacak.
  • Benim eski ders videolarımı izlemeyecek, silmeyecek.
  • Şifreyi, e-postayı ve telefon numarasını değiştirmeyecek.

Tercihen eski ve referanslı üye arıyorum.

MEB'in atama takvimine göre 20 bin öğretmen içerisinde sadece 50 adet bilişim teknolojileri öğretmeni atanacak. 1 milyon yazılımcı hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz inşallah.

Merhabalar,

Duvara tutunan, özel bir malzemeden üretilen kağıtların satışını yapıyoruz. Bu kağıtlar yapıştırıcı, bant, vidalama vb. şeyler gerektirmeden dokunduğu yüzeye tutunuyorlar. Üzerlerine ise beyaz tahta kalemi ile yazı yazıp silebiliyorsunuz. Yani evinizin duvarını beyaz okul tahtasına çevirebiliyorsunuz. Takarken veya sökerken duvarınız asla zarar görmüyor, iz kalmıyor.

Kullanım alanı ise ev hanımlarından öğrencilere, esnaftan yazılım mühendisine kadar uzuyor. Aşağıya 100x120cm'lik Şeffaf Akıllı Kağıdın örnek resmini koyuyorum (bir yazılımcı tarafından kullanılıyor. Uzaktan çalışma döneminde yapacaklarını buraya listeliyor)

Hatırlayan çıkmaz ama bu işe 5 yıl önce DH'de satış yaparak başlamıştım. Bu yüzden DH'ye özel sepette %10 indirim yapan kod tanımladım. Eğer ürünler hakkında aklınızda soru varsa özel mesaj atabilirsiniz. Dükkanın hayırlı olsunculara şimdiden teşekkür ediyorum  

İndirim Kodu: DONANIMHABER10

En çok satan 3 ürünümüz şunlar;

Duvarı Okuldaki Beyaz Tahtaya Çeviren Akıllı Kağıt: https://dersmalzemeleri.com/urun/sade-beyaz-akilli-kagit-100x60-cm/

Aşağıdaki fotoğrafta bulunan Şeffaf Kağıt: https://dersmalzemeleri.com/urun/seffaf-sade-akilli-kagit/

Aylık Plan Çizelgesi: https://dersmalzemeleri.com/urun/aylik-plan-cizelgesi-hediyeli/

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b2/b3/88/b2b388d268ad39b48dbba511b9234a96.jpeg&t=0&width=480&text=1

Okuduk okuduk sonuçta işsizim. Doğrusunu söylemek gerekirse zamanında bir iş tutturmuştum (yazılım) bazı şeyler istediğim gibi gitmediği için gidişat durdu. Sonra okuduğum mesleği icra edeyim dedim (öğretmenlik) KPSS'ye çalışmaya başladım.

Gene de kanım durmadı KPSS'ye hazırlanırken ticarete atılmaya karar verdim. Son denemem bu artık. Bir e-ticaret sitesi açtım, bakalım işler ne durumda olacak. Bol şans dileyin

Silinsin

Arkadaşlar selamlar,

Bu iki telefon arasında kaldım. S10+ daha cazip geliyor ancak bataryası düşük gibi geldi. Öneriniz nedir?

Öncelikle selamlar,

2012 model dizel otomatik C4 araca sahibim. 2. sahibiyim ve 2 yıldır kullanıyorum. Çok şükür bendeyken tek bir arıza sebebiyle tamir görmedi. İlk sahibide tanıdığım ve titiz bir insan ondada problem olmamıştı. Ayrıca araç alındığı günden bu yana zamanında yetkili serviste bakımlarını gördü.

Bundan yaklaşık 2 ay önce bir akrabaya uzun yola gitmesi için aracı verdim. Aracı geri aldığında arabada daha önceden duymadığım garip bir ses fark ettim. Gazı bıraktığımda ve frene basmadan araç kendi yavaşladığında sanki dönen bir demirin birşeye sürtmesi gibi ya da elektrik süpürgesi sesi gibi bir ses duymaya başladım. O zaman kış lastiklerini yeni değiştirmiştim ve ona yormuştum.

Ancak geçen gün trafikte dur kalk yaparken araba birden bire sağa sola vapur gibi yatmaya başladı. Yani yoldan desem değil çünkü sabit duruyordum. Bildiğiniz gta san andreasta ki o meşhur araba zıplatma bölümündeki gibi yatmaya başladı. Bir süre sonra kesildi ve düzeldi. Şuanda da bir arıza yok.

Sebep ne olabilir fikir verirseniz sevinirim.

NOT: Aman admin kardeş. Gaza gelip konuyu silme referanslı link falan koymadım :)

Yüzbinlerce kullanıcısı olan bir mobil uygulamam var. Bu uygulamama kitleye uygun reklamlar koymak istiyorum. Bunu da affiliate ile yapmak istiyorum. Trendyol'a affiliate başvuru yaptım ancak ret yedim. Sanırım sadece Instagram'da fenomen olanlara affiliate üyelik veriyorlar. Başka şekilde Trendyol'dan üyelik alma şansım var mı? Ayrıca amazon.com.tr için denedim onlarda da self başvuru yok gözüküyor.

Bu konularda bilgisi olan buralardan affiliate üyelik almama yardımcı olan olursa çok sevinirim. Bu sistemden gelir elde etmeye başladığımda elbette yardımcı olana hakkını vereceğim.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
AC Milan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 14.194
İkinci El Bölümü Mesajları: 92
Konularının görüntülenme sayısı: 163.837 (Bu ay: 5.389)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14.562 (Bu hafta: 14)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.