Çavuş
06 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Farkındalık yaratmak için lütfen konuyu öne çıkarın. Bu tarz firmalar bizim sayemizde böyle böyle öğrenecekler insanları keriz yerine koymamayı.

İnternet mağazasından çocuğum için bir ayakkabı sipariş verdim. Ayakkabının yanında, ücretsiz kargo, banka kampanyası gibi sebeplerden dolayı ihtiyacım olmayan birkaç ürün daha ekledim.

Firma, bana hiçbir bilgilendirme yapmadan asıl siparişimi iptal edip, diğer lazım olmayan ürünleri kargoladı ve paket bugün elime ulaştı.

Şu an bu ürünleri iade etmek istediğimi belirttiğimde iade alamayacaklarını söylüyorlar.

Yani bana ihtiyacım olanı iptal edip, ihtiyacım olmayan ürünleri resmen zorla sattılar, ve iade almıyorlar. Böyle saçma ticaret mi var!

Kardeşim ben bu ürünleri sepet dolsun, kampanyadan faydalanayım diye aldım. Hiçbiri lazım değil. Bu resmen asılı göndermeyip gerisini KAKTIRMAK.

Bir daha ne siteden, ne mağazadan hiçbir koton ürün ne alır, ne giyer, ne de giydiririm. Böyle çakallık mı olur? Hani nerede kurumsal kimlik?
Arkadaşlar Farkındalık yaratmak için lütfen konuyu öne çıkarın. Bu tarz firmalar bizim sayemizde böyle böyle öğrenecekler insanları keriz yerine koymamayı.

İnternet mağazasından çocuğum için bir ayakkabı sipariş verdim. Ayakkabının yanında, ücretsiz kargo, banka kampanyası gibi sebeplerden dolayı ihtiyacım olmayan birkaç ürün daha ekledim.

Firma, bana hiçbir bilgilendirme yapmadan asıl siparişimi iptal edip, diğer lazım olmayan ürünleri kargoladı ve paket bugün elime ulaştı.

Şu an bu ürünleri iade etmek istediğimi belirttiğimde iade alamayacaklarını söylüyorlar.

Yani bana ihtiyacım olanı iptal edip, ihtiyacım olmayan ürünleri resmen zorla sattılar, ve iade almıyorlar. Böyle saçma ticaret mi var!

Kardeşim ben bu ürünleri sepet dolsun, kampanyadan faydalanayım diye aldım. Hiçbiri lazım değil. Bu resmen asılı göndermeyip gerisini KAKTIRMAK.

Bir daha ne siteden, ne mağazadan hiçbir koton ürün ne alır, ne giyer, ne de giydiririm. Böyle çakallık mı olur? Hani nerede kurumsal kimlik?
Merhaba arkadaşlar. Bugün mate 10 lite almak için birkaç telefoncu gezdim, 1.850 liradan 2.400 liraya kadar fiyat aldım. Aralarından 2.100 lira fiyat veren biri kafamı çok karıştırdı, korkuttu da işin açıkçası.

Adamın anlattığı konu, ucuza satılan cihazların, taksitle faturaya ek alınmış cihazlar olup telefonculara jelatini açılmadan satılmış olması, telefoncunun da kendine ait yeni bir fatura ile telefonu tekrar satması.

Buraya kadar sorun yok. Fakat olabilecek şeyler eğer doğru ise can sıkıcı.

Anlattığına göre aldığım cihazın öncesinde böyle bir durum var ise, satın alırken faturaya temyit adı altında bir taahhüt konuluyor. öncesinde taksitle alan kişi taksitleri ödemediği takdirde telefonun kapatılacağı yönünde. Bir de eğer ilk fatura adamın elinde ve art niyetli ise telefonum çalındı şeklinde bir ihbar ile suçlu duruma bile düşebilirsiniz diyor.

Adamın anlattıkları bir esnaf çakallığı mı, yoksa gerçekten de böyle bir durum var mı bilemedim. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Arkadaşlar en azından 2 hdmi girişi ve optık ses çıkışı olan bir cihaza ihtiyacım var. Ev sinema sistemimin hdmi çıkışı arızalı(ya da işlemcide bir sorun var) , görüntü sürekli gidip geliyor. Bunun yerine sesi optik kablo ile ses sistemine aktarabileceğim ve de pc ve ps3 bağlayabileceğim bir cihaz arıyorum. Cihaz önerisi olan veya daha farklı bir bağlantı önerisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Kurtarın beni
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi, sinema sisteminin amfili bluray playeri bozuldu. Çok da seviyodum valla sistemi. Buna alternatif olarak kullanabileceğim bir cihaz önerebilir misiniz? Ucuz yollu bi şekilde hoparlörlerimi değerlendirmek istiyorum.
LG hb1100mk please wait hatası ve yeni cihaz hakkında yardım

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4 yıldır ara ara kullandığım ev sinema sistemim, dünyanın birçok yerinde kronik problem olan PLEASE WAİT problemi ile boy gösterdi. Servis anakart deşiminden bahsediyor ve 300₺ ila 350₺ arası ücret talep ediyor. Benimde aklıma şu takıldı ki; buna masraf yapacağıma, bunun yaptığı işi yapacak başka bir cihaz alsam sistemim daha uygun fiyata eski haline döner mi?

Yani benim ihtiyacım, 5.1 çıkış, optik girişi olsun, 1er adet HDMI giriş ve çıkışı olsun, mkv desteklesin, birde usbden taşınabilir harddisk bağlayabileyim yeter. Elimdeki uyduları değerlendirmek istiyorum. Bana nasıl bir yol gösterebilirsiniz? Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. senelik izne ayrılıyorum, İsparta'dan önce Ankara'ya ardından Adana'ya gideceğim.

Sadece pazar günü Ankara'da kalıp, p.tesi sabahı yola çıkıp Adana'ya gideceğim.

Özellikle çocukluğumdan beri İstanbul'daki polonya pazarı tarzı yerleri çok merak ediyorum. Ankara'da bu tarz önerebileceğiniz bir yer var mı?

Bunun dışında Anıtkabir'e, Ankara kalesine ve atakuleye gitmeyi düşünüyorum. Bu gezeceğim yerler gibi başka nerelere gidebilirim? Araç sıkıntım yok, heryere gidebilirim.
Bu arada arkadaşlar forumun sıcak fırsatlar müptelasıyım. Piyasadan çok daha ucuz ürünlerin satıldığı pazar veya avmleride önerebilirsiniz.

Şimdiden çok teşekkür ederim
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi uzun zamandır kullanmadığım bir hotmail hesabım var ve şifresini hahatırlamıyorum. İşin kötü tarafı bana sorabileceği soruların cevaplarını hep salladım ve girdiğim ikinci mail adresimin şifresinide hatırlamıyorum.Hotmail ekibine mail attım geri dönüş yapmadılar.Eski mail adresimi tabiri caizse nasıl tekrar ele geçirebilirim
Hakkında
Meslek: Satış / Pazarlama
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
TV
LG
Ses Sistemi
LG
GPS, Navigasyon
Piranha
PSN ID
TrTDaY41
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 212
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 3.745 (Bu ay: 161)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.