Şimdi Ara

Profilo CMG140DTR Super 9 Serisi Çamaşır Makinesi - A+++ Enerji Sınıfı + 9 Kg + 1400 Devir (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
33
Favori
129.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gg'de aldığım satıcının fiyatı 1369₺ idi. Zaten o fiyattan 60₺ bonus ile sipariş verecektim. Ertesi güne bırakayım dedim. O gün de gg herkese %5 indirim verdi. Bu şekilde 1300,25₺'ye gelmiş oldu.
    Bu aralar gg çok sık yapıyor bunu. Saatlik günlük oluyor. Almayı düşünen varsa takip etsin.
    Aldığım satıcı ilk ürünün deterjan gözünde belli belirsiz bir sürtme var deyince hemen kapalı kutu yenisini göndertti.
    Yalnız şuna uyararımx. Profilo acayip takıntılı net satışına. Firma değiştirmese değişim yapacakları yok ki arayıp bu doğrultuda bilgi verdiler. Sakın bir sorun çıkara servise internetten aldım demeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Gg'de aldığım satıcının fiyatı 1369₺ idi. Zaten o fiyattan 60₺ bonus ile sipariş verecektim. Ertesi güne bırakayım dedim. O gün de gg herkese %5 indirim verdi. Bu şekilde 1300,25₺'ye gelmiş oldu.
    Bu aralar gg çok sık yapıyor bunu. Saatlik günlük oluyor. Almayı düşünen varsa takip etsin.
    Aldığım satıcı ilk ürünün deterjan gözünde belli belirsiz bir sürtme var deyince hemen kapalı kutu yenisini göndertti.
    Yalnız şuna uyararımx. Profilo acayip takıntılı net satışına. Firma değiştirmese değişim yapacakları yok ki arayıp bu doğrultuda bilgi verdiler. Sakın bir sorun çıkara servise internetten aldım demeyin.

satıcının adı nedir?
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Aplus.

• Son duruma göre bu ürünün alınabilirliği ya da alternatifi nedir? Önümüzdeki 15 gün içerisinde almayı planlıyorumda. Konu karmaşık bi hal almış. Kararlı giren kararsız çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Son duruma göre bu ürünün alınabilirliği ya da alternatifi nedir? Önümüzdeki 15 gün içerisinde almayı planlıyorumda. Konu karmaşık bi hal almış. Kararlı giren kararsız çıkar.

Bosch marka olanlarında panoda hassas durulama tuşu, Profilo'larda ise kırışık önleme tuşu bulunuyor. Bir de birkaç program değişik galiba. Tercihinizi ona göre şekillendirirsiniz. Benim için hassas durulama önemliydi ondan ötürü Bosch aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enarr

quote:

Son duruma göre bu ürünün alınabilirliği ya da alternatifi nedir? Önümüzdeki 15 gün içerisinde almayı planlıyorumda. Konu karmaşık bi hal almış. Kararlı giren kararsız çıkar.

Bosch marka olanlarında panoda hassas durulama tuşu, Profilo'larda ise kırışık önleme tuşu bulunuyor. Bir de birkaç program değişik galiba. Tercihinizi ona göre şekillendirirsiniz. Benim için hassas durulama önemliydi ondan ötürü Bosch aldım.

Bosch olanın modeli ve fiyat bilgisi nedir ki? Arçelik ürünlerine bakılabilir mi mesela?

http://www.arcelik.com.tr/camasir-makineleri-9-kg-9123-ycm-camasir-makinesi.html

...gibi

• quote:

quote:

quote:

Bosch olanın modeli ve fiyat bilgisi nedir ki? Arçelik ürünlerine bakılabilir mi mesela?

http://www.arcelik.com.tr/camasir-makineleri-9-kg-9123-ycm-camasir-makinesi.html

...gibi

Bosch'da WAT... kodu ile başlayan makineler Profilo CMG140 ile aynı kategorideler. WAT28480 Profilo cmg140 ile denk modeli. Ben WAT24480TR kullanıyorum güzel yıkıyor. 24460 (8kg) ve 24440 (7kg) modelleri de sık tercih edilenler arasında. 9-8-7 kg diyorlar ama kazanları hep 63 litre, amortisör sistemleri aynı mı bilmiyorum. Fiyatlar internette ortalama 1400'den başlıyor bayilerde durum nedir bilmiyorum. WAW... ile başlayanlar var onlar Almanya üretimi. Arçelik'deki makineler de fena değil yalnız kullanıcı yorumu az. İlk başlarda Arçelik düşünüyordum kısmet Bosch'daymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enarr -- 24 Nisan 2016; 15:01:48 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

...gibi

Bosch'da WAT... kodu ile başlayan makineler Profilo CMG140 ile aynı kategorideler. WAT28480 Profilo cmg140 ile denk modeli. Ben WAT24480TR kullanıyorum güzel yıkıyor. 24460 (8kg) ve 24440 (7kg) modelleri de sık tercih edilenler arasında. 9-8-7 kg diyorlar ama kazanları hep 63 litre, amortisör sistemleri aynı mı bilmiyorum. Fiyatlar internette ortalama 1400'den başlıyor bayilerde durum nedir bilmiyorum. WAW... ile başlayanlar var onlar Almanya üretimi. Arçelik'deki makineler de fena değil yalnız kullanıcı yorumu az. İlk başlarda Arçelik düşünüyordum kısmet Bosch'daymış.

Konuyu okudunca bu profilo ürkütüyor. Alsam aileye alacağım, biz Arçelik alalım dedik diye papaz olmaya niyetim yok. Arçelik daha mantıklı fiyatlar verirse paraya kıyabilirim ama bilemedim. Arçeliklerde litre değeri de vermiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

...gibi

Konuyu okudunca bu profilo ürkütüyor. Alsam aileye alacağım, biz Arçelik alalım dedik diye papaz olmaya niyetim yok. Arçelik daha mantıklı fiyatlar verirse paraya kıyabilirim ama bilemedim. Arçeliklerde litre değeri de vermiyor.

Profilo'da sorun yaşayanlar oldu, sanırım hepsi de değişim yaptırdılar. Ben de sorun yaşadım ama kendiliğinden düzeldi. Tabi tercih sizin, içinize hangisi sinecekse onu almak en mantıklısı. Arçelik belirtmemiş ama Beko'nun İngiltere sitesinde 8-9 kg modelleri için 64 litre kazan hacmi olduğu yazılmış, model numarası ile firmaya sorarak en net bilgiyi öğrenmek mümkün.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

...gibi

Profilo'da sorun yaşayanlar oldu, sanırım hepsi de değişim yaptırdılar. Ben de sorun yaşadım ama kendiliğinden düzeldi. Tabi tercih sizin, içinize hangisi sinecekse onu almak en mantıklısı. Arçelik belirtmemiş ama Beko'nun İngiltere sitesinde 8-9 kg modelleri için 64 litre kazan hacmi olduğu yazılmış, model numarası ile firmaya sorarak en net bilgiyi öğrenmek mümkün.

Tekrar bi düşünüp karar vereceğim hocam, beyaz eşya acekeye gelmiyor. Teşekkürler ilgine.

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    Hocam yaşadığınız yerdeki servis iyi ise, Electrolux marka çamaşır makineleri de kalite ve performans olarak bana çok cazip görünüyor.Bi araştırın isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Hocam yaşadığınız yerdeki servis iyi ise, Electrolux marka çamaşır makineleri de kalite ve performans olarak bana çok cazip görünüyor.Bi araştırın isterseniz.

Servisin iyiliğini teyit etme şansım pek olduğunu sanmıyorum. Sonunda yerliye yöneleceğim sanırım.

Altus, Arçelik, Grundig...
  • Bu cihazın program bitiminde çıkardığı sesi nasıl kapatabiliriz?
    Sabah 6 da bitecek şekilde ayarlıyorum ve bazen bu ses beni uyandırıyor.

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Siemens'in 8 kg 1400 devir makinesini aldım geçen ay.. şu an nasıl yapıldığını hatırlamıyorum ama kullanım kılavuzunda
    akustik sinyal açıklaması var. Ben ihtiyaç neticesinde sesi yükselttim.
    Profilo'da kılavuza yazmışlardır mutlaka, kılavuzu okuyarak kolayca sesi azaltabilirsiniz.
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Kullanım klavuzunda ses yükseklik ayarının nasıl yapılacağı yazıyor. İnceleyince göreceksiniz..
  • Tam bu makinede karar kılmıştım ki o kadar tezat yorumları okuyunca kafam karıştı. Kimisi çok sessiz,çok iyi yıkıyor,çok memnunum derken,kimisi de tam tersi,çok gürültülü,iyi yıkamıyor ve pişmanım diyor. Lütfen bir anket falan yapılsın,memnun olanlar olmayanlar diye,biz de ona göre karar verelim. Ya da en azından kullananlar,memnunum ,değilim şeklinde cevap yazarlarsa çok sevinirim.
  • Neye göre Sessi neye göre iyi yıkamıyor.Ben aldım 7-8 ay oldu gayet memnunum.sesi normol sesiz diye birşey yok.sessiz dediğiniz makina nasıl ki motorumu yok.
  • 4 5 aydır kullanıyorum bence gayet iyi yıkıyor ama sessiz asla denemez. Özellikle sonlara doğru sıkmaya geçince bayağı sesli. Şöyle karşılaştırabilirim arkadaşımda lg 10 kg makine var o da yeni antrede duran cihaz 3 metre öteden salonda oturup muhabbet etmeyi hiç engellemiyor ama benim banyoda duran cihaz kapılı kapının ardından özellikle sıkmaya geçince rahatsız ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Tam bu makinede karar kılmıştım ki o kadar tezat yorumları okuyunca kafam karıştı. Kimisi çok sessiz,çok iyi yıkıyor,çok memnunum derken,kimisi de tam tersi,çok gürültülü,iyi yıkamıyor ve pişmanım diyor. Lütfen bir anket falan yapılsın,memnun olanlar olmayanlar diye,biz de ona göre karar verelim. Ya da en azından kullananlar,memnunum ,değilim şeklinde cevap yazarlarsa çok sevinirim.

Hocam uzak durun. İzolasyonu rezalet çap çup dönen çamaşır sesi, esneyen yayların sesi, yüksek pompa su çekme sesi mevcut. Tek sessiz olayı motorun fırçasız olmasından dolayı sesiz olması ama izolasyon kötü olduğu için içindeki çalkalanan çamaşırların sesi çok daha rahatsız edici. Özellikle küçük bir alana koyacaksanız yankının da etklisiyle ses iyice rahatsız edici oluyor. Sessiz diyenler kocaman banyolara ya da mutfağa koyuyorlar sanırım aksi taktirde asla sessiz bir makine değil. Ayrıca matah bir yıkaması da yok. Eski giriş seviyesi samsung makinem bundan çok daha iyi izolasyona sahipti ve daha iyi yıkıyordu. Bir de samsung kötü derler çamaşır makinesinde. Ben 7yıl garanti de yaptırdım pişmanım. Keşke 200daha verim electrolüx alsaydım ama geçti artık. Demekki aynı mal değilmiş. Bundan sonra profiloyla işim olmaz. Hatta bsh grubuyla işim olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkasdans

Neye göre Sessi neye göre iyi yıkamıyor.Ben aldım 7-8 ay oldu gayet memnunum.sesi normol sesiz diye birşey yok.sessiz dediğiniz makina nasıl ki motorumu yok.

İşte yukarıdaki bir arkadaşın yazdığı buna bir örnek. Açıkçası makine ilgili çok çelişkili fikirler var. Benim de kafam karıştı doğal olarak. Sonuçta her gün çamaşır makinesi almıyoruz. Aslında Electrolux alacaktım ama servis konusunda bir arkadaşın yaşadıklarını okuyunca servis sıkıntısı nedeniyle vazgeçtim. Yoksa bu makine çok hoşuma gitmişti.
    http://www.akakce.com/camasir-makinasi/en-ucuz-electrolux-ewf1497cdw2-fiyati,5564300.html

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.